Як додати когось до групового тексту на Android

Як люди коли-небудь спілкувалися до появи групових текстів? Це один з найпростіших способів залучити купу людей до розмови, щоб скласти логістику події, яку ви всі намагаєтесь налаштувати. Вони також добре працюють для, скажімо, загальної ділової розмови або просто для того, щоб передати інформацію багатьом людям, наприклад, про народження нової дитини або новину про те, що член родини помер. Отже, групові тексти надзвичайно корисні, але як ви починаєте груповий текст, як ви додаєте нових людей до цього тексту?

Якщо ви будете слідувати нижче, ми покажемо вам, як додати когось до групового тексту на Android, поетапно. Давайте зануримось прямо.

Додайте когось до тексту групи на Android

Як і досить схоже на iPhone, ви не можете легко додати когось до існуючого групового тексту. В iPhone є додаткова перевага підтримки iMessage, що дозволяє додавати когось до існуючого групового тексту, але лише до певної кількості людей. Android не має розкоші щось на зразок iMessage, тому додавання людей до групового тексту все ще є досить складним і великою перешкодою.

Оскільки ви не можете насправді додати когось до існуючого групового тексту на Android, вам доведеться починати новий груповий текст із цією новою особою кожного разу, коли ви хочете включити додатковий номер у розмову. Ось кроки:

  1. Відкрийте свою програму обміну текстовими повідомленнями для Android.
  2. У верхньому правому куті програми натисніть на значок Нове повідомлення.
  3. Тепер вам потрібно буде додати кожне число, яке було в попередній груповій розмові, але цього разу ви захочете включити нове число, яке також має бути частиною тексту групи.
  4. Нарешті, просто надішліть текстове повідомлення, щоб закінчити створення групи.

Як бачите, додати нову людину до вашої групової розмови досить просто; проте це трохи заважає, що ви не можете просто додати окремі номери до існуючої групової розмови.

Facebook Messenger

Додавати людей до групового повідомлення за допомогою традиційних SMS непросте завдання. Однак, як сучасні технології та нові комунікаційні платформи, SMS, схоже, йде шляхом динозавра. Платформи обміну повідомленнями, такі як Facebook Messenger, WhatsApp та інші, стають засобом вибору. І як додатковий бонус, набагато простіше додати людей до існуючої групової розмови на таких платформах. Для цілей цієї статті ми покажемо вам, як це можна зробити у версії Facebook Messenger для Android.

Першим кроком є ​​відкриття Facebook Messenger на вашому смартфоні або планшеті. Потім вам потрібно буде натиснути Групу повідомлень, у якій ви хочете взяти участь у новій особі. Потім натисніть на назву групи у верхній частині чату. Якщо конкретного імені не було встановлено, це міг бути просто список імен у групі. Звідти, у категорії « Налаштування », ви хочете натиснути посилання « Переглянути учасників групи» . Потім у верхньому правому куті екрана натисніть кнопку Додати особу. У вас буде можливість прокрутити ваш список контактів і додати окремих або кількох осіб до групи.

Додавання учасників групи не обмежується людьми, з якими ви дружите. Ви навіть матимете можливість додати людей, з якими ви не обов’язково пов’язані, але для цього потрібно знайти певне ім’я на панелі пошуку. Ви можете ввести “Джон Сміт”, знайти шуканого Джона Сміта за зображенням профілю, а потім додати до групи.

Більш простий спосіб запросити конкретних людей - за допомогою посилання на групу. У  Налаштуваннях вашого конкретного групового чату насправді є посилання, яке ви можете скопіювати у свій буфер обміну. Надішліть це посилання людям, яких ви хочете додати до своєї групи в індивідуальному порядку, і вони зможуть приєднатися, просто натиснувши на посилання. Це полегшує пошук людей за іменами, як зазначено вище.

Вирок

Групові розмови - це зручний інструмент для продовження роботи, але, як бачите, це може бути не найінтуїтивніший інструмент у наборі інструментів. Тим не менше, неможливо додати людей до групових бесід - це лише невелика перешкода. Однак, якщо ви використовуєте такі речі, як Facebook Messenger, керувати ними просто трохи легше.