Як поділитися бібліотекою ігор Steam сім’ї чи друзям

Завдяки своїм тисячам ігор, Valve's Steam пропонує своїм користувачам спосіб зручно ділитися своєю ігровою бібліотекою з членом сім'ї або другом. Головним чином, це дозволити батькам та дітям ділитися іграми, не заважаючи прогресу, досягненням та збереженням один одного. Інша мета - розширити доступ до когось поза сімейним колом, як друг. Ця функція, яка називається Спільне використання сімейної бібліотеки, корисна, якщо ви хочете протестувати гру, якою володіє ваш друг, щоб перевірити, чи варто її купувати.

Увімкніть захист Steam Guard

Перш ніж почати використовувати спільний доступ до сімейної бібліотеки, потрібно переконатися, що у вашому обліковому записі активовано захист Steam Guard. Якщо ви ще не спробували, виконайте такі дії:

 1. Відкрийте клієнт Steam .
 2. Увійдіть у свій обліковий запис Steam.
 3. Клацніть на Steamу верхньому лівому куті.
 4. Клацніть на Налаштування .
 5. Клацніть на вкладку Обліковий запис .
 6. Виберіть УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕКОЮ ПАРНОГО ОХОРОНА .
 7. Дотримуйтесь вказівок, щоб завершити процес.

Спільний доступ до своїх ігор Steam

Потрібний час: 5 хвилин

Після того, як ви подбали про свою функцію Steam Guard, ви можете почати робити кроки, щоб ділитися своїми іграми. Виконайте наведені нижче дії.

 1. На комп’ютері свого друга або члена сім’ї увійдіть у свій обліковий запис Steam.

  Відкрийте клієнт Steam і увійдіть до свого облікового запису.Як створити обліковий запис Steam.

 2. Перейдіть у меню Steam.

  Клацніть на вкладку Steam у верхньому лівому куті.

 3. Виберіть Налаштування.

  Клацніть на Параметри .

 4. Відкрийте вкладку Сім'я.

  Клацніть на опцію вкладки Сім'я .

 5. Авторизуйте комп’ютер, яким ви користуєтесь.

  Поставте прапорець біля пункту Авторизувати спільний доступ до бібліотек на цьому комп’ютері .

 6. Надайте дозвіл на обліковий запис.

  Ви повинні побачити список (якщо є більше 1 облікового запису) облікових записів у полі нижче. Виберіть обліковий запис (обліковий запис вашого друга або члена сім'ї), який ви хочете авторизувати.

 7. Вийдіть зі свого облікового запису.

  Вибравши обліковий запис для авторизації, вийдіть із власного облікового запису і дозвольте другові чи члену родини знову увійти до свого облікового запису.

Інструменти
 • ПК для Windows, підключення до Інтернету, встановлений клієнт Steam, обліковий запис Steam

Згодом обліковий запис повинен мати можливість завантажувати та встановлювати ігри з вашої бібліотеки. Ви можете авторизувати до 10 комп’ютерів та максимум 5 облікових записів для доступу до вашої ігрової бібліотеки.

Обмеження спільного використання сімейних бібліотек

Існує ряд обмежень для спільного використання сімейних бібліотек. По-перше, ви повинні мати підключення до Інтернету, щоб ділитися спільною ігровою бібліотекою або отримувати до неї доступ. Якщо ваш друг спробує отримати доступ до вашої ігрової бібліотеки Steam, а підключення до Інтернету припиниться, він або вона отримає помилку, і доступ буде відмовлено.

Крім того, не всі ігри можна спільно використовувати через технічні обмеження. Це тому, що деякі видавці ігор можуть відмовити в наданні Valve прав на спільний доступ для свого продукту. Якщо ви намагаєтесь поділитися грою, і ви отримуєте повідомлення про те, що у Family Library Sharing немає дозволу на спільний доступ, ця гра, швидше за все, взагалі не може бути спільною.

Нарешті, жоден з двох облікових записів не може використовувати одну і ту ж гру одночасно. Це стосується гри Steam, якою ви ділитесь, але не є безкоштовною. Наприклад, якщо ви поділилися грою з NBA 2K20 своїм другом, він може використовувати її лише тоді, коли ви активно не граєте у гру. Якщо ви завантажуєте гру на свій комп’ютер одночасно з вашим другом, він втратить доступ.

Ігри, що належать до категорії вільної гри, як-от Dota 2, не повинні ділитися, оскільки окремі облікові записи можуть завантажувати їх безкоштовно. Якщо ви поділилися безкоштовною грою з іншим обліковим записом, обидва облікові записи можуть грати в гру одночасно.

Пропоновані показники:

 • Очистити кеш завантаження Steam, щоб пришвидшити роботу програми
 • Як зробити рахунок Steam в 2020 році
 • Як встановити особисту мелодію дзвінка контакту в Samsung (Android 10)
 • Як встановити будь-яку пісню як мелодію дзвінка на Samsung (Android 10)

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.