Як виправити Samsung Galaxy S6, який не оновлюється, інші системні проблеми [Посібник з усунення несправностей]

Багато власників #Samsung Galaxy S6 (# GalaxyS6) готуються до майбутнього оновлення Android 7.1 #Nougat, яке може відбутися цього місяця. Деякі перевізники та постачальники послуг також випустили виправлення безпеки та інші незначні оновлення, готуючись до великого. Однак є власники, які скаржаться на те, що їх пристрій не може оновитись з якихось причин, тоді як є такі, які страждають від інших системних проблем.

Читайте далі, щоб дізнатись більше про проблеми, з якими я вирішував у цій публікації, та дізнайтеся, як вирішити проблеми з телефоном, якщо ви зіткнулися з однією з цих проблем. Майте на увазі, що це пост з усунення несправностей, а це означає, що ми спробуємо зібрати більше інформації про проблему, виключаючи можливості, що важливо для нас, щоб знати, що робити, щоб її виправити. Спробуйте переглянути список проблем нижче та натисніть на посилання, щоб перейти до певної проблеми чи розділу ...

 • Galaxy S6 не може закінчити встановлення нового оновлення, раптово зупиняється
 • Samsung Galaxy S6 вимикається червоним текстом "користувацькі двійкові файли заблоковані блокуванням FRP"
 • Samsung Galaxy S6 Не вдається оновити, прямі розмови
 • Samsung Galaxy S6 не завантажує та не встановлює нове оновлення
 • Samsung Galaxy S6 застряг у версії Lollipop

Але до цього, якщо ви коли-небудь намагаєтесь знайти рішення зовсім іншої проблеми, завітайте на нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S6, оскільки ми вже вирішували сотні проблем з цим пристроєм, оскільки ми почали його підтримувати. Знайдіть проблеми, подібні до ваших, та скористайтеся запропонованими нами рішеннями та інструкціями з усунення несправностей. Якщо вони не працюють для вас або якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з проблемами Android і натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

Galaxy S6 не може закінчити встановлення нового оновлення, раптово зупиняється

Проблема: Існує оновлення, яке я повинен завантажити на свій Galaxy S6. Я вже зателефонував своєму провайдеру, і представник сказав, що оновлення насправді офіційне, але воно не встановлюється. Я маю на увазі, коли я намагаюся завантажити його на свій телефон, він починає знаходити, але з якихось причин телефон просто припиняє його завантаження, тому установка не буде продовжена. Я не зовсім впевнений, у чому проблема насправді, тому, якщо ви, хлопці, можете пролити світло на цю проблему, це було б дуже корисно, оскільки я насправді не технічна людина.

Усунення несправностей : Такі проблеми трапляються постійно і частіше, вони виникають тоді, коли ви їх найменше очікуєте. Є кілька можливостей, на які вам слід звернути увагу, щоб дізнатись, що спричинило проблему. Отже, давайте просто переглянемо їх і подивимось, чи зможемо ми оновити ваш пристрій до останньої прошивки.

З’єднання з Інтернетом порушено . Ви фактично завантажуєте стислий файл розміром не менше 400 МБ, що й казати, вам потрібно стабільне з’єднання з Інтернетом під час спроби завантажити та встановити нову прошивку. Будь-яке порушення з'єднання може призвести до несправності оновлення. Щоб переконатися, що у вас стабільне з’єднання, підключіться до точки доступу Wi-Fi, а не використовуйте мобільні дані.

У вашому телефоні недостатньо місця . Нове програмне забезпечення буде завантажено у внутрішню пам’ять телефону, і якщо місця недостатньо, завантаження або встановлення не вдасться. Якщо припустити, що оновлення становить лише 400 МБ, а в пам’яті телефону залишилося близько 500 МБ, цього недостатньо. Чому? Оскільки завантаження займе 400 МБ і пам’ятайте, що ви завантажуєте стислий файл, тож під час інсталяції файли будуть витягнуті, і вам може знадобитися ще 400 МБ або навіть більше. Спробуйте звільнити трохи місця у внутрішній пам’яті телефону, перемістивши фотографії, відео та великі файли на комп’ютер або хмарне сховище. Ви також можете видалити великі невикористані програми.

Деякі файли вже завантажено. Коли ви вперше спробували завантажити оновлення, деякі файли, можливо, вже були завантажені, але не встановлені. Отже, телефон бачить їх, але оскільки перший екземпляр не вдався, ці файли залишаються в каталозі. Коли ви спробували завантажити оновлення знову, через ці файли могли виникнути конфлікти, і оскільки у вас немає доступу до них, просто створіть резервні копії файлів і даних, а потім скиньте налаштування телефону. Після скидання знову спробуйте завантажити прошивку. Ось як ви скидаєте налаштування пристрою ...

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S6.
 2. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 3. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 4. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію, 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 6. Натискайте кнопку зменшення гучності ще раз, доки не виділиться опція "Так - видалити всі користувацькі дані", а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Після завершення скидання виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Сподіваюся, це допоможе.

Samsung Galaxy S6 вимикається червоним текстом "користувацькі двійкові файли заблоковані блокуванням FRP"

Проблема: У мене є галактика s6. Я вимкнув його і пішов, щоб увімкнути його знову, і воно висвічує назву галактики, але вгорі червоним кольором написано «користувацький двійковий файл, заблокований блокуванням FRP», а потім вимикається. Я спробував підписатися на деякі відео YouTube, але як програма розумного перемикача, так і програма kies 3 говорять, що мій пристрій не підтримується.

Рішення: Якщо ваш пристрій укорінено, то це один із симптомів, або ми можемо сказати "побічний ефект" вкорінення вашого пристрою. `` Захист від скидання до заводських налаштувань '' (FTP) - це система безпеки, яка захистить пристрій від злодіїв, які скидають налаштування пристрою, і він буде запитувати дані первісного власника. Якщо ви не є початковим власником пристрою, можливо, цей пристрій має спеціальний ПЗУ (кореневий).

Це серйозна проблема, яку неможливо зробити легко, і єдиним можливим рішенням для її вирішення є ODIN. Перш за все, вам потрібен був ПК для завантаження та встановлення київ та запасного ПЗУ (офіційний / оригінальний) для прошивки у вашому пристрої. Щоб знати, як користуватися ODIN, знайдіть найнадійніший підручник про те, як це зробити. В Інтернеті є декілька потоків, що дають покрокову процедуру використання ODIN та завантаження інших необхідних компонентів. Отже, щоб уникнути додаткових проблем на вашому пристрої, завжди переглядайте необхідні вимоги перед його використанням, інакше вам може знадобитися хтось, хто знає, як це зробити.

Samsung Galaxy S6 Не вдається оновити, прямі розмови

Проблема: У мене є галактика s6, і я прямо розмовляю. Щоразу, коли я намагаюся оновити систему, отримую повідомлення про те, що оновлення пошти тимчасово недоступне. Не знаєте, що робити, або якщо прямі розмови просто не можуть отримати оновлення ?? Допоможіть, будь ласка!  

Рішення: Спочатку! Оскільки ви згадали, що ваш поточний постачальник послуг - це пряма розмова, ми всі знаємо, що цей постачальник використовує основні оператори (Verizon, AT&T, Sprint, T-Mobile). Питання в тому, яким оператором ви зараз користуєтесь? Яку версію оновлення ви намагаєтесь завантажити?

Повідомлялося, що якийсь постачальник послуг ще не випускав жодних оновлень для Samsung Galaxy S6. Я цитував деяку інформацію про те, що на даний момент Verizon все ще перебуває у версії 6.0, Sprint наразі має версію 6.0.1, T-mobile працює над найновішим оновленням Nougat 7.0, але в даний час все ще знаходиться в версії 6.0.1 і, нарешті, AT&T також 6.0.1.

Переконайтеся, що ви перевірили свою поточну версію мікропрограми та не потребуєте оновлення. Якщо у вас є старіша версія і ви хочете її оновити, ми можемо рекомендувати основну процедуру усунення несправностей. Якщо ви Galaxy S6 - це GSM або SIM-карта, то ось спосіб, який вам слід зробити:

 1. Вимкніть пристрій
 2. Зніміть задню кришку вашого Galaxy S6
 3. Вийміть акумулятор
 4. Вийміть SIM-карту, просто натисніть SIM-карту вперед, доки вона не клацне, і вона висунеться. Вийшовши, почистіть латунні роз'єми, протерши їх чистою тканиною.
 5. Вставте SIM-карту знову
 6. Замініть акумулятор
 7. Встановіть задню кришку
 8. Натисніть і утримуйте клавішу живлення + зменшення гучності протягом приблизно 7-10 секунд.
 9. Зачекайте, поки пристрій запуститься, і з’явиться логотип Samsung Galaxy S6, потім відпустіть клавіші
 10. Спробуйте підключитися до мережі та завантажити оновлення вручну.

Ваш пристрій буде чудово працювати і завантажувати оновлення. Якщо ні, то продовжте і видаліть розділ системного кешу, він оновить систему вашого пристрою після видалення старих кеш-пам’яті та змусить створити новий. Ви можете звернутися до наведених вище кроків щодо того, як стерти кеш системи. В іншому випадку починайте робити резервні копії всіх важливих файлів, які зберігаються у вашому пристрої, та виконайте процедуру загального скидання. Він видалить усі файли в системі та відновить його за замовчуванням за замовчуванням. Ця процедура є необов’язковою, ви можете нехтувати нею, яку не хочете. Якщо ви підете на це, виконайте такі дії:

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S6.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S6, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші Home та Volume Up.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Ваш пристрій зможе завантажити найновіше програмне забезпечення після перезавантаження пристрою. Якщо ні, зателефонуйте своєму постачальнику послуг і запитайте, чи доступне оновлення для завантаження.

Samsung Galaxy S6 не завантажує та не встановлює нове оновлення

Проблема: Мій Samsung не оновлюється до зефіру або не розпізнається комп’ютером. тому я не зміг оновитись до найновіших версій, отримати нові надзвичайно смайлики або підключитися до інтелектуального комутатора.

Рішення: Оскільки ви згадали, що ваш ПК не розпізнав ваш пристрій під час підключення, переконайтеся, що він працює належним чином, Медіа-пристрій (MTP), а також спробуйте підключити його до іншого порту USB. У деяких випадках інші порти не можуть розпізнати інші пристрої, крім флеш-пам'яті та іншої периферії. Тоді перевірте, чи є прогрес, чи він розпізнає ваш пристрій, то завжди використовуйте цей порт кожного разу. І переконайтеся, що ваш пристрій не вкорінений.

Якщо ви все ще не можете оновити, спробуйте перезавантажити пристрій, натиснувши та утримуючи клавішу живлення та клавішу зменшення гучності протягом 7-10 секунд. Потім зачекайте, поки воно повернеться на головний екран, а потім знову завантажте оновлення вручну. Якщо проблема все ще залишається, спробуйте перевірити свої налаштування, якщо ввімкнено параметр «Розробник», це один із способів розпізнати пристрій, підключивши його до ПК. Якщо ні, виконайте такі дії, щоб увімкнути опцію розробників:

 1. Зайдіть в Налаштування
 2. Торкніться Про телефон
 3. Проведіть пальцем вниз і знайдіть "Номер збірки"
 4. Знайшовши, торкніться його 7-10 разів, доки не з’явиться повідомлення про підтвердження, що опція розробників увімкнена
 5. Натисніть кнопку Назад
 6. Торкніться Параметри розробників
 7. Увімкнути налагодження USB

Потім відключіть і підключіть пристрій до ПК і перевірте, чи він розпізнає ваш пристрій. Якщо ні, тоді ви можете зателефонувати своєму постачальнику послуг, якщо оновлення готові до завантаження.

Samsung Galaxy S6 застряг у версії Lollipop

Проблема: Дотепер я використовую версію Lollipop зі своєю галактикою s6. Я хочу оновити до останньої версії, але я не уявляю, як я це буду робити. Я вже досліджую можливі шляхи в Інтернеті, але я хочу отримати більше пропозицій, аби бути в безпеці. Thnx!

Рішення: Є дві пропозиції, які я можу надати вам, OTA та ODIN. Найпростішим є OTA, ви отримаєте сповіщення про те, що нове оновлення вже доступне, ви можете просто натиснути його, і пристрій завантажиться самостійно, або вручну завантажити його через Налаштування> Про телефон> Оновлення програмного забезпечення .

Якщо вам подобається складна процедура, тоді використовуйте ODIN, це в основному використовується професіоналами та іншими, хто має знання, використовуючи цю програму, або "досвідчені" люди. Використовуючи ODIN, вам знадобиться мати ПК та завантажити всі необхідні програмні засоби для прошивки вашого пристрою. Помилка, хоча може призвести до великої катастрофи, навряд чи найкращий варіант, але ефективний.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.