Як виправити Samsung Galaxy S9 + Отримання спливаючих оголошень

#Samsung #Galaxy # S9 + є останньою флагманською моделлю смартфона, яка вийшла на ринок на початку цього року, яка має кілька корисних функцій. Оскільки це плюсова модель, вона має набагато більший дисплей, ніж звичайна модель S9. Цей телефон використовує великий 62-дюймовий Super AMOLED дисплей, тоді як під капотом ви знайдете процесор Snapdragon 845 у поєднанні з 4 ГБ оперативної пам'яті. Хоча це надійний пристрій, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо проблему появи Galaxy S9 + із спливаючою рекламою.

Якщо у вас є Samsung Galaxy S9 + або будь-який інший пристрій Android з цього приводу, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Як виправити Samsung Galaxy S9 + Отримання спливаючих оголошень

Проблема: продовжуйте отримувати спливаюче вікно, коли я заходжу на такі веб-сайти, як USAToday тощо. Через кілька хвилин з’явиться спливаюче вікно, яке повідомляє, що це з www.breakingbuzzfeed.com. Це вказує на те, що “я виграв приз” Мені просто потрібно крутити колесо. У мене немає способу вийти з екрану. Це повністю захоплює мій екран, і жодна з “кнопок” більше не працює. Поки що єдиний спосіб, який я знайшов, - це буквально вимкнути телефон і зробити перезапуск. Звичайно, це абсолютно дратує. Якби я міг просто повністю заблокувати це спливаюче вікно, це було б чудово. Я буквально ПРОСТО ОТРИМАВ ЦИЙ ТЕЛЕФОН близько 2 тижнів тому, і це дурне спливаюче вікно почало з’являтися майже одразу. Отже, я не думаю, що я щось завантажував, щоб отримати… це, мабуть, уже було там.

Рішення: Перш ніж вирішити цю проблему, переконайтесь, що телефон працює на найновішій версії програмного забезпечення. Якщо доступне оновлення, завантажте та встановіть його спочатку у своєму телефоні.

Однією з основних причин, чому на вашому телефоні з’являються спливаючі оголошення, є те, що ви могли завантажити програму, яка спричиняє цю проблему. Зазвичай це трапляється, якщо ви завантажуєте програму зі сторонніх джерел або якщо завантажуєте файл APK-файлу папки безпосередньо на свій телефон. Отримання програм лише з Google Play Store - це один із способів запобігти появі спливаючих оголошень, проте все ще існують випадки, коли певні програми, доступні в Play Store, можуть спричинити цю проблему. Виконайте кроки з усунення несправностей, перелічені нижче, щоб вирішити цю проблему.

Вимкніть маркетингову інформацію

Бувають випадки, коли Samsung надсилатиме на ваш телефон цільову рекламу або через push-повідомлення, електронну пошту або SMS. Якщо ви не хочете отримувати ці оголошення, вам слід вимкнути налаштування маркетингової інформації телефону.

 • Перейдіть до програми Налаштування на своєму Galaxy S9.
 • Прокрутіть униз, щоб знайти та відкрити Загальне управління.
 • Переконайтеся, що параметр Маркетингова інформація відключений.

Увімкніть телефон у безпечному режимі

Якщо наведений вище крок не дозволяє вирішити проблему, наступним кроком є ​​перевірка, чи не викликає проблему завантажена вами програма. Це можна зробити, запустивши телефон у безпечному режимі, оскільки лише попередньо встановлені програми можуть працювати в цьому режимі.

 • Вимкніть телефон.
 • Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі, що з’являється на екрані.
 • Коли на екрані з’явиться SAMSUNG, відпустіть клавішу живлення.
 • Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 • Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 • Коли в нижньому лівому куті екрана з’явиться безпечний режим, відпустіть клавішу зменшення гучності.

Якщо спливаючі оголошення не відображаються в цьому режимі, проблема, швидше за все, спричинена завантаженою вами програмою. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.

Одним із способів з’ясувати, який додаток спричиняє цю проблему, є, виконавши наведені нижче дії.

 • На головному екрані телефону відкрийте додаток Google Play Store
 • За допомогою рядка пошуку у верхній частині екрана знайдіть підозрюваний сторонній додаток.
 • Якщо в описі програми під кнопкою «Встановлено» написано «Містить рекламу», то ця програма, швидше за все, спричиняє випадкове спливаюче оголошення. Видаліть цю програму, а також будь-яку програму, яку ви завантажили на телефон.

Виконайте скидання до заводських налаштувань

Якщо спливаючі оголошення все одно з’являються, коли телефон запускається в безпечному режимі, найкраще зараз зробити скидання до заводських налаштувань. Оскільки це поверне ваш телефон у початковий заводський стан, радимо зробити резервну копію даних телефону, перш ніж виконувати цей крок.

 • Вимкніть телефон.
 • Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 • Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 • Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 • Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 • Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 • Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 • Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.