Samsung Galaxy S6 застряг у проблемі з екраном Verizon та інших пов'язаних із цим проблемах

#Samsung #Galaxy # S6 - одна з небагатьох моделей 2015 року, яка все ще популярна серед споживачів сьогодні. Причиною цього є те, що телефон розроблений надзвичайно добре. Його металевий та скляний корпус все ще використовується компанією на своїх флагманських телефонах. Незважаючи на те, що вона використовує старі компоненти, ця модель все ще досить потужна, щоб з легкістю запускати більшість програм у Google Play Store. Багато людей використовують цей телефон як основний пристрій, не відчуваючи жодних проблем, хоча бувають випадки, коли можуть виникати певні проблеми. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо Galaxy S6, який застряг у проблемі з екраном Verizon та інших пов'язаних з цим проблемах.

Якщо у вас є Samsung Galaxy S6 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

S6 застряг на екрані Verizon

Проблема: Мій телефон вчора ввечері вимкнувся при заряді батареї 25%, я поклав його на зарядний пристрій і почекав кілька хвилин, перш ніж його знову увімкнути, за винятком того, що як тільки він потрапив на білий фон із увімкненим словом verizon і маленькі різнокольорові кружечки під ним. Він залишався таким близько 30 хвилин, поки я не спробував просто дозволити йому зарядитися. Я спробував ще раз сьогодні вранці, і він все ще залишається на білому екрані. Я спробував запустити його і утримувати кнопку зменшення гучності, але це теж не працює. Будь ласка, допоможіть

Рішення: Перше, що вам слід зробити в цьому випадку, - це відключити телефон від зарядного пристрою, а потім виконати змодельоване витяг акумулятора. Це робиться натисканням і утриманням кнопок живлення та зменшення гучності принаймні 10 секунд. Після цього телефон повинен перезавантажитися. Якщо цього не сталося, слід продовжити кроки з усунення несправностей, перелічені нижче.

 • Витріть розділ кешу телефону з режиму відновлення.
 • Увімкніть телефон у режимі відновлення, після чого зробіть заводські скидання. Зверніть увагу, що це призведе до видалення даних телефону.

Якщо наведеними вище кроками не вдається вирішити проблему, можливо, це вже проблема, пов’язана з апаратним забезпеченням, і в цьому випадку вам доведеться доставити телефон до сервісного центру та перевірити його.

S6 застигає на екрані Samsung

Проблема: Мій S6 починає заморожувати та випадково перезапускатись і застряг на екрані Samsung. Раніше я використовував 7.0 нуга, а тепер я знизив програмне забезпечення до marshmallow 6.0, проблема все ще виникає навіть після занадто великих обнулень та скидання заводських даних. Прохання допомогти.

Рішення: Якщо ви вже встановили попередню версію програмного забезпечення телефону і навіть виконали скидання до заводських налаштувань, то ця проблема, швидше за все, виникла із апаратного компонента, який не працює. Найкраще, що ви можете зробити зараз, - це доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.

S6 вмикається, а потім перезавантажується

Проблема: мій Samsung s6 не увімкнеться без підключеного зарядного пристрою, тепер він увімкнеться на хвилину, після чого перезавантажиться і продовжує робити це, що мені робити?

Рішення: Схоже, проблема виникла несправним акумулятором. Перш ніж перевіряти та замінювати це у сервісному центрі, слід виконати наступні кроки з усунення несправностей, перелічені нижче.

 • Витріть розділ кешу телефону з режиму відновлення.
 • Увімкніть телефон у режимі відновлення, після чого зробіть заводські скидання. Дані вашого телефону в процесі будуть стерті. Після завершення скидання перевірте, чи проблема все ще не виникає.

Якщо описані вище дії не дозволяють усунути проблему, пора принести телефон у сервісний центр для перевірки.

S6 вимикається випадковим чином

Проблема: У мене є Galaxy S6, який заряджається, але вимикається і вмикається, коли хоче. Батарея сиділа на рівні 94% востаннє, коли я дивився. Я не впевнений, що це край S6 чи S6. Яка різниця? Я не впевнений у версії ОС

Рішення. У цьому випадку вам потрібно спочатку зробити перевірку, чи не викликає проблему встановлена ​​вами програма. Для цього потрібно запустити телефон у безпечному режимі. Коли телефон працює в цьому режимі, дозволяється запускати лише попередньо встановлені програми. Перевірте, чи проблема все ще виникає в цьому режимі. Якщо це не так, це може бути спричинено завантаженою вами програмою. Дізнайтеся, що це за програма, і видаліть її. Якщо проблема все ще виникає в безпечному режимі, створіть резервну копію даних телефону, а потім виконайте кроки з усунення несправностей, перелічені нижче.

 • Витріть розділ кешу телефону з режиму відновлення.
 • Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування. Після завершення скидання спробуйте перевірити, чи проблема все ще не виникає.

Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, вам доведеться доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.

Екран S6 став чорним після оновлення програмного забезпечення

Проблема: Привіт, у мене є Samsung s6, який минулого року працював нормально. Минулого тижня або близько того ми регулярно регулярно оновлювали програмне забезпечення. раптом екран став чорним, не дзвонив, а синій світлодіод пульсував. Світло припинилося приблизно через годину чи близько того. Я спробував кнопки живлення та гучності, але нічого. Я відправив телефон місцевому ремонтнику, і він теж не зміг змусити його працювати. Будь-які пропозиції?

Рішення: Перше, що вам доведеться зробити в цьому випадку, це переконатися, що акумулятор має достатній заряд, щоб увімкнути телефон. Для цього просто виконайте наведені нижче дії.

 • Очистіть зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям. Обов’язково видаліть бруд або сміття, що є в порту.
 • Заряджайте телефон принаймні 20 хвилин.
 • Якщо телефон не заряджається, спробуйте використати інший зарядний шнур та настінний зарядний пристрій. Спробуйте також зарядити телефон від USB-порту комп’ютера.
 • Увімкніть телефон.

Якщо телефон не вмикається, спробуйте імітувати витяг акумулятора, натиснувши та утримуючи кнопки живлення та зменшення гучності принаймні 10 секунд. Після цього телефон повинен перезавантажитися.

Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, це, швидше за все, спричинено апаратним компонентом, який не працює. Рекомендую перевірити це у сервісному центрі, якщо це так.

Екран S6 стає чорним

Проблема: телефон заряджений. Я намагався перезавантажити його, одночасно утримуючи кнопку живлення та зменшення гучності масла, утримуючи його протягом 7 секунд і повторюючи цей метод. Телефон взагалі не вмикається, лише чорний екран. Це виглядає так, ніби збирається перезавантажитись і запуститись, але з назвою SAMSUNG екран стає чорним

Рішення: Найкраще, що ви можете зробити зараз, це запустити телефон у режимі відновлення, а потім виконати наведені нижче дії.

 • Протріть розділ кешу телефону.
 • Виконайте скидання до заводських налаштувань. Зверніть увагу, що це призведе до видалення даних телефону.
 • Перезапустіть телефон.

Якщо вищевказані кроки не дозволяють вирішити проблему, вам слід віднести телефон до сервісного центру та перевірити його.

S6 не вмикається

Проблема:Я намагався викорінити мою галактику s6, використовуючи одін без мого серійного номера. Це спричинило велику нестабільність прошивки, якою я користувався. Через це я спробував за допомогою інтелектуального перемикача перезавантажити телефон, але без номера IMEI я не зміг його скинути. Через кілька днів мій телефон почав вимикатись неодноразово при вібрації. Здавалося, він чутливий до вібрації, а пізніше цього тижня він просто вимкнувся і не хотів увімкнути або зарядити. Тепер все, що я бачу від телефону під час зарядки, - це червоний діод, який через деякий час стає зеленим при повному завантаженні. Коли я намагаюсь увімкнути його або вийняти зарядний пристрій, світлодіод миттєво вимикається. Тоді мені доведеться почекати деякий час, поки діод знову не стане червоним. Будь ласка, допоможи мені. Я спробував усе, і щоб прояснити ситуацію, я не можу отримати доступ до режиму завантаження, безпечного режиму, режиму стирання даних чи чогось подібного.

Рішення: Найкращий крок з усунення несправностей, який ви можете зробити зараз, - це запустити телефон у режимі відновлення, а потім скинути заводські налаштування. Зверніть увагу, що скидання призведе до видалення даних телефону. Якщо проблему не вдається усунути, потрібно буде доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.

Екран S6 не світиться при холоді

Проблема: У мене встановлений захисний екран від подряпин. Це як тонке скло. Мій екран не вмикається при найменшому похолодженні погоди. Після розігріву екрана екран знову вмикається. Мій телефон - незаблокований телефон Verizon, я використовую робочі метро. Чи може цей тип захисника екрану спричинити цю проблему?

Рішення: Навряд чи проблема виникла у захиснику екрана. Здається, причиною цього є апаратний компонент, який не працює, коли температура низька. Найкраще, що ви можете зробити зараз, - це доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.