5 найкращих додатків для знайомств для підлітків у 2020 році: огляд програм | Хлопець-дроїд

Хоча сьогодні існує кілька додатків для підлітків, лише Bumble продовжує процвітати та залучати більше користувачів на свою платформу, слугуючи чудовою альтернативою Tinder для дорослих та підлітків. Він простий у використанні, має спеціальну функцію конфіденційності, а також детальну ідентифікацію користувача, щоб уникнути підроблених профілів.

Концепція додатку для знайомств в Інтернеті з’явилася кілька років тому і стала негайним хітом, оскільки вона могла зв’язати людей з усього світу між собою. У наш час програми для побачень стали ще більш важливими.

Ну, ось де такі програми, як Tinder, входять у рівняння. Якщо ви коли-небудь ходили в додатки для побачень, швидше за все, ви користувались цим хоча б один раз. Це одна з найпопулярніших програм для знайомств для підлітків і допомогла багатьом людям підключитися. Але що, якщо Tinder просто не працює для вас?

Ну, завдяки величезній кількості розробників, зараз у нас є безліч додатків для знайомств, розроблених для всіх - від підлітків до дорослих. Сьогодні ми розглянемо деякі з цих програм у надії, що ви знайдете те, що вам найбільше підходить. Зауважте, що ці програми мають вікові обмеження.

Найкращі програми для знайомств для підлітків у 2020 році

1. Суєта

Додаток Bumble, одне з найпопулярніших додатків для знайомств в Інтернеті, має всі функції, які ви очікуєте від програми для знайомств. Користувальницький інтерфейс повністю жовтий, що надає всій програмі іншого відчуття в порівнянні з іншими. Він поставляється з унікальним набором функцій, розробленим, щоб уникнути вас від надокучливих підроблених профілів. Він також має приємну функціональність чату, яка не схожа на будь-яку іншу програму знайомств для підлітків.

Bumble використовує перевірку користувача, щоб переконатися, що немає фальшивих профілів. Існує також концепція проведення пальцем праворуч, до якої вже звикли більшість людей. Якщо ви хочете познайомитися з людьми, обов’язково переконайтеся, що це справжня людина, а не фальшива особа.

Тут використовується поняття вуликів та бджіл, і жінки повинні взяти на себе ініціативу, щоб відповідати зв'язкам. У відповідь чоловіки мають 24 години, щоб відповісти на їх повідомлення. Користувач отримає свої потенційні збіги, і у них є певний проміжок часу, щоб відповісти до закінчення терміну з’єднання.

Bumble призначений для користувачів старше 18 років.

Завантажте зараз : тут

2. ЛИСКА

Ця програма для знайомств для підлітків вийшла з бета-версії і дуже добре працює для місцевих відкриттів. Користувачам просто потрібно знайти людей поблизу вас і навіть поглянути на глобальний канал, щоб отримати хороше уявлення про те, що відбувається у світі.

Skout дозволяє побачити, хто транслює в прямому ефірі (якщо у них увімкнено налаштування), і створити власну пряму трансляцію, яку бачитимуть ваші друзі. Додаток в основному працює над концепцією валюти, яка продається в додатку, яку потрібно буде використовувати для розблокування певних функцій. Додаток також має вбудовані функції чату, що робить це досить пристойним додатком для чату для підлітків.

Функція виявлення працює доволі чудово, і нам подобається, що до цього додатка також існує кут соціальних мереж. Це також одне з найпопулярніших додатків для знайомств. Skout можна завантажити безкоштовно та поставляється з рекламою. Ви можете видалити рекламу та розблокувати деякі додаткові функції за допомогою покупки в додатку.

Skout розрахований на користувачів старше 18 років.

Завантажте зараз : тут

3. Кава зустрічає бублик (CMB)

Додаток розроблений для дорослих та підлітків, які хочуть не просто кидатись, а справді статися. CMB допомагає вам ближче познайомитися з людиною та повідомити про неї або розібратися з нею, якщо виявите, що вона вам надсилає спам або пропагує зловживання, або просто якщо вони вам не подобаються.

Ви знайдете людей за вашим місцезнаходженням, і кожен день програма знайде потенційні збіги для вас або бубликів, як вони відомі в додатку.

Якщо ви думаєте, що CMB є повільним темпом, це так за задумом. Це позбавляє вас від проблем без необхідності нескінченно гортати свої сірники, дотримуючись більш практичного підходу. У результаті ви також можете завести нових друзів. Хоча це нетрадиційний додаток для підлітків, ми ставимо його серед найкращих додатків для знайомств.

Coffee Meets Bagel розрахований на користувачів старше 18 років.

Завантажте зараз : тут

4. Happn

Happn абсолютно відрізняється від інших, оскільки відповідає вам тим, з ким ви перетиналися. Ви можете спілкуватися з людьми з усіх верств суспільства, доки ви перетиналися з ними. Якщо ви їм теж сподобалися, ви можете розпочати розмову в чаті.

Ця концепція робить Happn неймовірно унікальним серед моря додатків для знайомств. Ось чому, мабуть, happyn було визнано додатком Editor's Choice у Play Store.

Але, як і більшість інших додатків для знайомств, тут не все безкоштовно. Це одна з найкращих програм для знайомств, враховуючи те, що вона дозволяє вам познайомитися з новими людьми, з якими ви стикалися нещодавно. Це безкоштовне завантаження, яке постачається з рекламою та покупками в додатку.

Happn призначений для користувачів старше 18 років.

Завантажте зараз : тут

5. Петля

Шарнір - не обов’язково новий додаток, але, принаймні на момент написання статті, він, мабуть, найкращий. Шарнір дозволяє заповнити досить детальний профіль, щоб створити кілька хороших потенційних початківців розмов.

На Шарнірі ви не проводите пальцем ліворуч або праворуч, ви можете вибрати "лайк" різних аспектів чийогось профілю, будь то картинка, запуск розмови тощо. Цей аспект робить його чудовим додатком для дорослих та підлітків.

Одна з речей, яка відрізняє Шарнір, полягає в тому, що їх метою є зрівняти вас з кимось і ввести вас у стосунки. Або це, або хороший чат, або деякі друзі вашого віку, яких ви можете зустріти. Ця програма призначена для підлітків та дорослих користувачів.

Шарнір призначений для користувачів старше 18 років.

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.