5 кращих бездротових зарядних пристроїв для телефону Razer 2

Провід. Провід дратує. Деякі з них несправні, інші легко ламаються, і залежно від того, що у вас є, зарядка може бути надзвичайно повільною. Мало того, але зарядні порти можуть бути настільки ж неприємними - якщо там почне накопичуватися пил або ворсинки, телефон може не розпізнати, що всередині зарядного порту є кабель, і, отже, не заряджатиметься. Або він розпізнає кабель у зарядному порту, але заряджатиметься надзвичайно повільно. Досить сказати, зарядка за допомогою дроту дратує, але, на щастя, зарядка цим способом починає йти шляхом динозавра.

Вибір редакції

Нашим улюбленим бездротовим зарядним пристроєм є бездротова зарядна панель Anker потужністю 10 Вт.

Перевірити ціну

ПродуктБрендІм'яЦіна
АнкерAnker Wireless Charger, Qi-Certified Wireless Charging StandПеревірте ціну на Amazon
АнкерБездротовий зарядний пристрій Anker 10 ВтПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Бездротова зарядка - це нова велика мода, і з кожним новим випуском телефону вона стає лише кращою та кращою - стає швидшою, швидшою та набагато ефективнішою. Просто встановіть телефон на бездротову зарядну панель, і зарядка починається негайно - не потрібно возитися з безглуздими проводами.

Тож хочете розпочати зарядку через бездротову мережу за допомогою Razer Phone 2? Слідуйте нижче, і ми покажемо вам кілька найкращих виборів сьогодні. Давайте зануримось прямо.

Швидкий бездротовий зарядний пристрій CHOETECH

Посівши п’яте місце у нашому списку, ми розглядаємо швидкий бездротовий зарядний пристрій CHOETECH, бездротову підставку для зарядки. Встановіть Razer Phone 2 на цій підставці, і зарядка починається майже відразу. Вам не потрібно возитися з тим, як потрапляти провід у зарядний порт - відкладіть телефон і йдіть! Акуратне в CHOETECH - це всі доступні різні режими зарядки - є режим очікування, режим швидкої зарядки, а потім він має стандартний режим зарядки. Ви повинні мати можливість швидко заряджатись без замін за допомогою CHOETECH.

Усередині цього бездротового зарядного пристрою є маса різних функцій безпечного заряджання. Досить сказати, вам не доведеться турбуватися про те, що ваш телефон або цей стенд буде зруйнований через електричні проблеми.

Придбайте зараз: Amazon

Підставка для бездротової зарядки Samsung

Швидкий пошук на Amazon покаже вам купу різних бездротових зарядних пристроїв, все насправді з дешевого спектру речей. Дешеві бездротові зарядні пристрої не завжди гарні, і вони не завжди виглядають так чудово, що стосується дизайну вдома або в офісі. Тим не менш, ви можете розглянути можливість взяти Mercedes із бездротових зарядних пристроїв - бездротову підставку Samsung. Акуратне в цьому полягає в тому, наскільки він універсальний - ви можете використовувати його за замовчуванням в режимі «колодки», або можете перемкнути його на підставку, коли вам потрібно уважніше стежити за сповіщеннями тощо. Samsung також вбудував кілька режимів зарядки в цю панель - є режим очікування, режим швидкої зарядки, а також стандартний режим зарядки. Ваш Razer Phone 2 повинен заряджатися в стандартному режимі зарядки,але це тому, що швидка зарядка, як правило, зарезервована для пристроїв Galaxy.

Існує декілька функцій безпечного заряджання, які забезпечують безпеку як Razer Phone 2, так і бездротового зарядного пристрою у разі виникнення електричних проблем.

Придбайте зараз: Amazon

SurgeDisk

Посідаючи третє місце у нашому списку, ми розглядаємо бездротовий зарядний пристрій SurgeDisk. Цей зарядить ваш Razer Phone 2, як і будь-який інший бездротовий зарядний пристрій на ринку; однак спосіб, яким SurgeDisk виділяється серед натовпу, завдяки своєму унікальному дизайну. Саме цей, який ми розглядаємо, - це бездротовий зарядний пристрій Bamboo Edition - він надзвичайно стильний, і у нього буде майже кожен, хто цікавиться, звідки ви його взяли. І якщо вам не подобається легкий бамбуковий стиль цього бездротового зарядного пристрою, ви можете придбати його в темному стилі горіха.

Придбайте зараз: Amazon

Сатечі

Бездротовий зарядний пристрій Satechi посідає друге місце в нашому списку і є чудовим бездротовим зарядним пристроєм для Razer Phone 2. Він дуже схожий на SurgeDisk, але має набагато більш сучасний дизайн. Людям, які люблять цей сучасний стиль, сподобається алюмінієва конструкція, яку має бездротова зарядна панель. Це робить його вигляд надзвичайно привабливим, а золоті акценти виділяють його серед натовпу. За замовчуванням акценти мають золото, але ви також можете вибрати рожеве золото, срібло та космічний сірий.

Придбайте зараз: Amazon

Бездротовий зарядний пристрій Seneo

Першим у нашому списку є досить доступний бездротовий зарядний пристрій - бездротовий зарядний пристрій Seneo. Якщо ви шукаєте надійний бездротовий зарядний пристрій, який миттєво напоїть ваш Razer Phone 2, цей буде прямо на вашій алеї. Бездротовий зарядний пристрій Seneo - це підставка, завдяки якій ви можете легко контролювати сповіщення та дзвінки, коли вони надходять під час заряджання. Перевірте це за посиланням нижче.

Придбайте зараз: Amazon

Вирок

Як ми вже згадували, на ринку є безліч бездротових зарядних пристроїв - ось чому ми склали для вас цей список: перекопати багно бездротових зарядних пристроїв і показати, які з них виходять на перше місце. Якщо ви шукаєте крем врожаю в бездротовій зарядці, ви насправді не можете помилитися з бездротовими зарядними пристроями Mercedes - кабріолет Samsung Convertible Wireless Charging Pad.

ПродуктБрендІм'яЦіна
АнкерAnker Wireless Charger, Qi-Certified Wireless Charging StandПеревірте ціну на Amazon
АнкерБездротовий зарядний пристрій Anker 10 ВтПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.