Samsung Galaxy S7 Bluetooth раптово не працюватиме після оновлення Nougat [Посібник з усунення несправностей]

Випуск оновлення Android Nougat для #Samsung Galaxy S7 (# GalaxyS7) явно викликав хвилювання у деяких власників, однак деякі з наших читачів зв’язалися з нами щодо деяких проблем, з якими вони стикалися незабаром після встановлення оновлення.

У цій публікації я вирішив три подібні проблеми, тому якщо ви є власником цього пристрою, нещодавно встановленого Nougat, і тепер з помилками Bluetooth, я пропоную продовжити читання нижче, оскільки наш посібник з усунення несправностей може вам допомогти.

Але перед тим, як ми перейдемо до нашого способу вирішення проблем, якщо у вас є інші проблеми з телефоном, не забудьте зайти на нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали сотні проблем із цим пристроєм з моменту його випуску. Знайдіть проблеми, подібні до ваших, та скористайтеся запропонованими нами рішеннями та / або інструкціями з усунення несправностей. Якщо вони не працюють або якщо вам потрібна подальша допомога, не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши анкету з питань Android.

Bluetooth продовжує падати на Galaxy S7 після оновлення Nougat

Проблема : Нещодавнє оновлення, здається, зіпсувало мій Galaxy S7, оскільки незабаром після того, як я його завантажив, Bluetooth не працюватиме з моїми пристроями. Телефон підключається до пристрою або створює пару з ним, але він не може підтримувати з’єднання. Отже, в той час, коли в середині відтворення трасування моя гарнітура не буде звучати, і я отримаю повідомлення про те, що Bluetooth відключено. Що я повинен зробити? Дякую.

Виправлення неполадок : Бувають випадки після оновлення мікропрограми, що деякі служби чи функціональні можливості телефону не працюють з якихось причин, і частіше за все це пов’язано з деякими кешами чи даними, які були пошкоджені, хоча траплялися випадки, коли сторонні сторони програми викликали ту ж проблему. Отже, я проведу вас до безпечного пошуку та усунення несправностей вашого телефону.

Крок 1: Видаліть системні кеші, завантаживши телефон у режимі відновлення

Для такої проблеми краще, щоб ми негайно пішли за кешами, оскільки існує більша ймовірність, що це спричинено деякими пошкодженими кешами, які нова система все ще використовує. Зрештою, видалення кеш-пам’яті не має негативних наслідків для вашого пристрою, але при заміні на нові ваш пристрій може працювати ефективніше, не кажучи вже про цю проблему, яку можна виправити:

 1. Вимкніть телефон.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить стирання розділу кешу. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Після перезавантаження спробуйте підключити телефон до пристрою Bluetooth і перевірте, чи проблема все ще виникає, і якщо так, перейдіть до наступного кроку.

Крок 2: Перезавантажте телефон у безпечному режимі та повторіть спробу

Зараз ми спробуємо відокремити проблему, щоб знати, чи мають щось спільне з вашими програмами, оскільки завжди бувають випадки, коли сторонні програми можуть не працювати належним чином після оновлення мікропрограми через проблеми сумісності. Для цього перезавантажте телефон у безпечному режимі:

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Коли з’явиться логотип Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення та негайно утримуйте клавішу зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, поки вона не завершить перезавантаження.
 4. Коли на екрані з’являється “Безпечний режим”, негайно відпустіть клавішу зменшення гучності.

Поки телефон перебуває в цьому режимі, спробуйте створити пару між пристроєм та пристроєм Bluetooth, і якщо з’єднання все ще не вдається, це, мабуть, є проблемою з прошивкою. Однак, якщо проблему вирішено, то існують програми, які не працюють належним чином, і, безумовно, це одна з програм, яку ви завантажили з Play Store, або програми, які ви завантажили. У цьому випадку знайдіть ці програми, якщо їх більше одного, та скиньте або видаліть їх по черзі, доки проблема не буде вирішена.

 1. На головному екрані торкніться піктограми програми.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Програми та Менеджер програм.
 4. Проведіть пальцем до вкладки ВСЕ.
 5. Знайдіть і торкніться підозрілих програм.
 6. Спочатку торкніться кнопки Примусове закриття.
 7. Торкніться місця зберігання.
 8. Торкніться Очистити кеш і Очистити дані, Видалити.

Щоб видалити, виконайте ті самі дії, але натисніть Видалити.

Крок 3: Виконайте генеральний скидання на вашому Galaxy S7

Виконавши перші два кроки, і проблема все ще виникає, у вас немає іншого варіанту, окрім як скинути налаштування пристрою, але переконайтесь, що спочатку ви створили резервну копію даних, оскільки вони будуть видалені і більше не можуть бути відновлені. Після цього виконайте такі дії:

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення. ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд. ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Якщо після цього проблема не зникне, надішліть телефон на ремонт.

Galaxy S7 не залишатиметься ввімкненим після оновлення

Проблема: Тільки цього місяця я оновив прошивку свого телефону і працював чудово кілька днів, але протягом останніх двох тижнів помітив, що мій Bluetooth не залишатиметься ввімкненим. І коли я знову його ввімкнув і підключився до того самого пристрою, він в кінцевому підсумку не вмикався. Я думаю, що оновлення, яке я зробив, спричинило проблему. Будь ласка, допоможіть!

Рішення: Коли Samsung Galaxy S7 був випущений, багато користувачів скаржилися на деякі проблеми, що виникали на їх пристроях, і серед них є проблеми з Bluetooth. Один з користувачів сказав, що після оновлення системи bluetooth більше не може нормально функціонувати. Ми бачимо, що є дві можливості розглянути - або пристрій має апаратну проблему, або проблему з прошивкою. Щоб спробувати вирішити цю проблему, ось що потрібно зробити…

Крок 1: Спробуйте очистити кеш-пам’ять програми Bluetooth

Існує два типи кеш-пам’яті, на якому ваш телефон має програму, та кеш системи. Незважаючи на те, що обидва кеші мають однакову функцію, але кеш програми працює окремо в попередньо встановленому та сторонніх програмах. Отже, якщо кеші програми були пошкоджені або застарілі, це може бути причиною того, що програма аварійно працює щоразу, коли вам доводиться її запускати. У цьому методі все, що вам потрібно зробити, це видалити ті кеші, які будуть замінені на новіші. Ось як:

 1. На головному екрані торкніться піктограми програми.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Програми та Менеджер програм.
 4. Проведіть пальцем до вкладки ВСЕ.
 5. Знайдіть і торкніться Bluetooth.
 6. Спочатку торкніться кнопки Примусове закриття.
 7. Торкніться місця зберігання.
 8. Торкніться Очистити кеш і Очистити дані, Видалити.

Крок 2: Перезавантажте телефон у безпечному режимі

Обов’язково потрібно знати, в чому проблема вашого телефону, і якщо це викликано однією з програм, завантажених із Play Store. Виділення проблеми негайно дасть вам відповідь, тому краще завантажувати телефон у безпечному режимі після того, як очищення кешу та даних служби Bluetooth не вдалося.

Перебуваючи в безпечному режимі, спробуйте перевірити, чи залишається Bluetooth увімкненим на всьому протязі, а якщо ні, то це може бути проблемою прошивки, інакше вам просто потрібно шукати програми, які, можливо, спричинили проблему. Я розумію, що знайти винуватця непросто, але розпочати пошук з останніх установок або додатків, які також використовують Bluetooth. Ви можете знайти кроки щодо завантаження в безпечному режимі вище.

Крок 3: Видаліть системний кеш, оскільки він може бути пошкоджений

Призначення системних кеш-пам’яті в пристрої полягає в тому, щоб зробити систему швидшою у отриманні файлів та даних кожного разу, коли вам доводиться виконувати деякі завдання. Але іноді через застарілі та пошкоджені кеші у пристрої виникають невідповідності без видимих ​​причин. Щоб виправити проблему, потрібно лише видалити всі ці кеші, щоб ваш телефон міг створювати новіші кеші. Просто виконайте наведені вище дії щодо завантаження в режимі відновлення та видалення розділу кешу. Після чого спробуйте з’ясувати, чи проблема все ще виникає, і якщо так, то наступний крок може допомогти.

Крок 4: Виконайте загальний скидання на вашому пристрої

Після виконання всіх процедур, а проблема все ще трапляється, слід зробити жорсткий скидання. Під час скидання налаштувань пристрою ви повертаєте систему до початкової конфігурації. Це також може означати, що вся особиста інформація, як-от фотографії, відео та важливі файли на вашому телефоні, буде знищена. Отже, перед виконанням процедури обов’язково зробіть резервну копію всіх. Насправді є два способи скинути налаштування пристрою, перший - через меню налаштувань, а другий - через режим відновлення.

Скиньте налаштування через меню налаштувань

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Знайдіть і торкніться Налаштування, а потім торкніться Резервне копіювання та скидання.
 3. Торкніться Скидання заводських налаштувань і торкніться Скинути пристрій.
 4. Якщо функцію блокування екрана ввімкнено, введіть свій пароль або PIN-код.
 5. Натисніть Продовжити.
 6. Натисніть Видалити все, щоб підтвердити свою дію.

Скидання через режим відновлення

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення. ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд. ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Якщо проблема все ще залишається після скидання, попросіть телефон перевірити техніка.

Bluetooth не працює на Galaxy S7 після оновлення

Проблема: У мене є Galaxy S7 вже більше року, і протягом останніх кількох тижнів пристрій працює чудово, то раптом після встановлення оновлення мій Bluetooth вже не працює. Зараз я не можу слухати свій динамік та гарнітуру Bluetooth. Я спробував підключитися до декількох пристроїв Bluetooth і до свого автомобіля, але проблема все та ж. Будь-яка ідея, як вирішити цю проблему?

Рішення: Проблема, яка зараз виникає у вас, схожа на проблеми, про які ми говорили вище, коли прошивка могла бути пошкоджена після оновлення або програма могла викликати її. Отже, перше, що ми хочемо від вас, - це видалити кеш-пам’яті у вашому додатку Bluetooth і перевірити, чи є прогрес. Якщо нічого, ви можете виконати наступний крок, перезавантаживши пристрій у безпечному режимі, щоб запобігти запуску всіх сторонніх програм, таким чином ви можете визначити, чи мають це відношення ваші сторонні програми. Якщо ваш телефон все ще не може з'єднатися з іншими пристроями Bluetooth, швидше за все, це проблема мікропрограми. На даний момент видалення системного кешу може допомогти вирішити проблему. Ця процедура видалить всі старі файли, що зберігаються в каталозі кеш-пам’яті, і замінить їх новими кешами, щоб прошивка могла працювати безперебійно та ефективно.

Однак, якщо видалення кеш-пам’яті системи не може вирішити проблему, то в останньому випадку потрібно виконати генеральне скидання на телефоні. Повернувши пристрій до налаштувань за замовчуванням, існує можливість усунення проблеми, але зверніть увагу, що цей спосіб видалить усі збережені файли та дані на вашому телефоні. Отже, перед скиданням спробуйте зробити резервну копію всіх важливих файлів, таких як контакти, відео, фотографії та музика.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.