Як виправити Galaxy S8 Plus, який постійно відображає попередження про виявлення вологи під час вимкнення та заряджання

Однією з прикрих проблем, яка торкнулася багатьох користувачів Galaxy у минулому, була проблема з виявленням вологи. У цій статті про усунення несправностей ми відповідаємо на варіант цієї проблеми. Один з наших читачів повідомив, що його # GalaxyS8Plus продовжує відображати попередження про виявлення вологи, лише коли він вимкнений і заряджається. Ми сподіваємось, що ця публікація допоможе вирішити цю проблему.

Проблема №1: Як виправити Galaxy S8 Plus, який постійно отримує попередження про виявлення вологи при вимкненні та зарядці

У мене є Samsung Galaxy S8 Plus приблизно 9 місяців. приблизно тиждень тому я почав отримувати сповіщення про наявність вологи в зарядному порту. Це відбувається лише тоді, коли телефон вимкнений. Коли телефон увімкнено, не виникає проблем із заряджанням телефону. Я очистив зарядний порт і переконався, що він сухий. Я навіть можу добре запустити телефон, я отримую повідомлення про вологість і про те, що він починає правильно заряджатися. 

Рішення: Зазвичай помилка, виявлена ​​вологою, виникає лише тоді, коли система виявляє вологу або воду в зоні зарядного отвору або поблизу неї. Якщо те, що ви говорите про помилку, яка виникає лише під час заряджання пристрою, вимкненого, то, швидше за все, це пов'язано з програмним збоєм. Це означає, що операційна система може отримувати неправильні параметри через погану програму або помилку програмного забезпечення. Щоб вирішити цю проблему, вам потрібно виконати набір кроків з усунення несправностей. Обов’язково дотримуйтесь наших пропозицій нижче.

Переконайтесь, що зарядний порт сухий

Перш ніж виконувати будь-яке усунення несправностей програмного забезпечення, подбайте про те, щоб зарядний порт справді був сухим без вологи. Молекули води, як правило, випаровуються самі по собі, тому спробуйте трохи прискорити процес, переконавшись, що телефон розміщений оптимально. Ви можете зробити це, розташувавши пристрій поблизу непрямого джерела тепла, наприклад задньої панелі телевізора або комп’ютерної вежі, щоб він отримував дещо м’яке тепло. Залиште телефон у такому положенні принаймні на 24 години. Ви також можете сильно струсити телефон, щоб вивести воду або вологу, які можуть бути приховані.

Уникайте прилипання чогось до зарядного отвору або використання балончика зі стисненим повітрям. Останнє може проштовхнути воду всередину, особливо якщо захищена водонепроникність вашого телефону.

Очистіть розділ кешу

У цьому випадку очищення розділу кеш-пам'яті необхідно, особливо якщо проблема почалася після оновлення. Іноді системний кеш Android може пошкодитися після оновлення або з інших причин. Щоб переконатися, що ваш телефон має хороший системний кеш, виконайте наведені нижче дії.

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe data / factory reset”.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe cache partition”.
 7. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 8. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “так”, і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 9. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Спостерігайте та заряджайте в безпечному режимі

Ще одним хорошим кроком з усунення несправностей, який ви можете зробити в цьому випадку, є перевірка, чи проблема пов’язана з одним із ваших додатків. Не всі програми створені з однаковою майстерністю та досвідом, тому завжди є ймовірність того, що хтось створить проблеми або завадить роботі Android. Щоб перевірити, чи відповідають наші підозри правді, потрібно завантажити телефон у безпечний режим. У цьому режимі жодним стороннім додаткам не дозволяється працювати, тому, якщо ваш S8 Plus заряджається нормально після завантаження його в безпечний режим, ви можете зробити ставку на те, що винна одна з програм.

Для завантаження в безпечний режим:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.
 8. Зарядіть телефон і подивіться, що станеться.

Щоб визначити, яка з ваших програм викликає проблеми, перезавантажте телефон у безпечний режим і виконайте такі дії:

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваш S8 все ще проблематичний, повторіть кроки 1-4.

Встановіть останнє оновлення Android

Деякі користувачі Galaxy змогли виправити помилку, виявлену в минулому, просто встановивши оновлення. За замовчуванням ваш S8 повинен автоматично завантажувати та встановлювати оновлення Android, але якщо ви змінили цю поведінку, обов’язково перевірте вручну в меню Налаштування> Оновлення програмного забезпечення .

Заводські налаштування

Зрештою, можливо, вам доведеться вдатися до скидання до заводських налаштувань, якщо всі наведені вище пропозиції не допоможуть. Скидання до заводських налаштувань видалить усі користувацькі дані та поверне всю інформацію про програмне забезпечення до стандартних значень. Якщо причиною проблеми є невідома помилка програмного забезпечення, може допомогти скидання до заводських налаштувань. Ось як виконати скидання заводських налаштувань на вашому S8 Plus:

 1. Вимкніть пристрій. Це важливо. Якщо ви не можете його вимкнути, ви ніколи не зможете завантажитися в режим відновлення. Якщо ви не можете регулярно вимикати пристрій за допомогою кнопки живлення, зачекайте, поки акумулятор телефону не розрядиться. Потім зарядіть телефон протягом 30 хвилин перед завантаженням у режим відновлення.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 7. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 8. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Проблема No2: Як виправити Galaxy S8 з чорним екраном смерті (не вмикається)

У мене є Samsung Galaxy S8, який має чорний екран смерті. Я зміг змусити екран реагувати дуже повільно після м’якого скидання, але коли я намагався отримати доступ до заводських налаштувань, я постійно отримував повідомлення про помилку, яке повідомляло, що системний інтерфейс не реагував, і дав мені вибір вбити його або почекати. Я намагався неодноразово чекати, поки я повільно прогресував, поки він повністю не зупинився. Я спробував зменшити гучність, кнопку живлення. Кнопка збільшення гучності. Кнопка збільшення і зменшення гучності. Але це не перезавантажиться і не перейде в меню. Телефон заряджається. Світлодіодна лампочка все ще блимає для сповіщень, і телефон час від часу видає звукові сповіщення. Але екран не увімкнеться і не перезавантажиться. На жаль, у мене є пару місяців від можливості оновлення.

Рішення: Можливо, у вашому телефоні сталася помилка операційної системи, яку не вдається усунути самостійно. Залежно від того, що ви робили раніше, що призвело до такої ситуації, спосіб виправлення може бути, а може і не бути. У цій ситуації ми можемо дати вам лише три пропозиції:

 • кешування розділу кешу
 • головне скидання
 • миготливий запас прошивки на пристрій.

Перші два варіанти вимагають, щоб телефон завантажився в режим відновлення, тоді як третій потребує режиму Один або завантаження. Щоб отримати доступ до цих режимів, телефон потрібно спочатку вимкнути. Натискання комбінацій кнопок без попереднього вимкнення телефону не спрацює.

Щоб завантажити S8 у режим відновлення:

 1. Вимкніть пристрій. Це важливо. Якщо ви не можете його вимкнути, ви ніколи не зможете завантажитися в режим відновлення. Якщо ви не можете регулярно вимикати пристрій за допомогою кнопки живлення, зачекайте, поки акумулятор телефону не розрядиться. Потім зарядіть телефон протягом 30 хвилин перед завантаженням у режим відновлення.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Спробуйте спочатку стерти розділ кешу. Якщо це не допоможе, скиньте заводські налаштування.

Щоб завантажити S8 в режим Один або режим завантаження:

 1. Вимкніть пристрій. Це важливо. Якщо ви не можете вимкнути його, ви ніколи не зможете завантажитися в режим Одіна. Якщо ви не можете регулярно вимикати пристрій за допомогою кнопки живлення, зачекайте, поки акумулятор телефону не розрядиться. Потім зарядіть телефон протягом 30 хвилин перед завантаженням у режим відновлення.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Зачекайте, поки не з’явиться екран завантаження.
 4. Виконайте процедуру блимання для вашого пристрою.

ВАЖЛИВО: Прошивання рекомендовано лише для досвідчених користувачів Android. Якщо ви не чули про цей термін або якщо це ваш перший раз, обов’язково проведіть необхідні дослідження. Блимання потенційно може завдати шкоди програмному середовищу вашого пристрою, тому будьте готові прийняти ризик втрати телефону у разі невдачі. Використовуйте Google, щоб знайти хороший путівник для прошивки телефону.

Проблема No3: Galaxy S8 замерзає і рівень заряду акумулятора дуже швидко розряджається

S8 зірку заморозив пару тижнів тому, і це стало частішим. Для вирішення проблеми я б здійснив м'який перезапуск (живлення та зниження напруги), який працював нормально до тижня тому, як тільки він перезапустився, заряд акумулятора знизиться до 1%. Зараз сьогодні я зарядив його повністю, але він вимкнеться через 2 хвилини використання. Потім це стало поступово коротшим (час відключення живлення b4). Я підключив його назад і здійснив оновлення, як було запропоновано, але тепер воно взагалі не запускається. Я отримую екран Samsung S8, потім іскра, потім тупий блимає Samsung, а потім вимикається. Я спробував одну з ваших пропозицій щодо очищення кеш-пам’яті та переконався, що жоден додаток не працює у фоновому режимі. Будь-які ідеї, що може відбуватися ??

Зараз моєю дочкою користується телефон, тому жодних дзвінків і повідомлень немає, лише додатки переважно Musicly та камера / відео. Це був мій старий телефон. Шарлотта Лі

Вирішення. У батареї телефону може статися помилка, яка спричинила передчасне вимкнення телефону. Щоб перевірити, чи можете ви це виправити, спробуйте відкалібрувати ОС та акумулятор. Ось як:

  1. Повністю розрядіть акумулятор. Це означає використовувати пристрій до тих пір, поки він не вимкнеться самостійно, а рівень заряду батареї складе 0%.
  2. Заряджайте телефон, поки він не досягне 100% . Обов’язково використовуйте оригінальне зарядне обладнання для свого пристрою і дайте йому повністю зарядитися. Не вимикайте пристрій як мінімум ще дві години, а також не використовуйте його під час заряджання. 
  3. Після закінчення часу відключіть пристрій від мережі. 
  4. Перезавантажте пристрій.
  5. Використовуйте свій телефон, поки він знову повністю не закінчиться.
  6. Повторіть кроки 1-5.

Ви також можете відновити заводські налаштування телефону, щоб повернути всю інформацію про програмне забезпечення до стандартних значень. Якщо причиною проблеми є проблема з програмним забезпеченням, скидання до заводських налаштувань має спрацювати. Виконайте наведені вище кроки, як це зробити.

Якщо жодне усунення несправностей програмного забезпечення не вирішить проблему, ви можете припустити, що в цьому винна погана апаратура. Віднесіть телефон до Samsung для ремонту або заміни.