5 найкращих програм для модема для Android

Усі сучасні смартфони мають можливість підключення до Інтернету на ходу. Саме це робить їх такими привабливими, оскільки величезне зростання соціальних медіа також є певним фактором, що сприяє вдосконаленню досягнень Інтернету. Ви також повинні знати про те, що Інтернет з вашого телефону може передаватися іншим пристроям за допомогою бездротового модема. Ця функція доступна за замовчуванням для всіх телефонів, хоча деякі оператори можуть відключити або обмежити її функціональність, щоб уникнути неправильного використання. Однак прив'язка через USB - це дещо інша техніка, яка не так легко доступна для всіх. На щастя, найкращі програми для прив'язки для Android дозволяють вам ділитися Інтернетом із ноутбуком або комп'ютером через підключення через USB.

Якщо ви задавались питанням, як це зробити, але просто не змогли, цей конкретний список програм дуже допоможе вам. Ми вибрали п’ять найкращих програм для модемування для Android з надією знайти найкраще рішення для всіх. Тож давайте подивимось.

Кращі програми для модема для Android

найкраща програма для модемування Wi-Fi для Android

1) PdaNet +

Ця програма була оновлена, щоб залишатись на зв'язку зі змінами, внесеними компаніями щодо функціональної точки доступу та прив'язки. Він поставляється лише з режимами Wi-Fi та USB, а режим Bluetooth фактично застарів. Функція точки доступу Wi-Fi тут дещо розроблена, оскільки вона вимагає, можливо, налаштування проксі-сервера на пристрої. Однак кнопка довідки в додатку повинна дати вам усі необхідні вказівки за допомогою декількох клацань.

Важливо також зазначити, що деякі оператори (наприклад, Sprint та AT&T) можуть не дозволяти встановлення цієї програми на ваш пристрій. Для цього розробники рекомендують завантажувати файл apk безпосередньо, обходячи в процесі Play Store. Як і будь-яка інша програма для модему, це працює лише в тому випадку, якщо ваш оператор не дозволяє модем за замовчуванням або бере плату за передачу даних на інші пристрої. PdaNet + також має програмне забезпечення для настільних операційних систем, що дозволяє налаштувати гарячі точки на комп’ютері. Цей найкращий додаток для модему Wi-Fi для Android можна безкоштовно завантажити в Play Store і позбавлений реклами та покупок у додатку.

Завантажте зараз: тут

найкраща програма для модемування Wi-Fi для Android

2) Клінк

Ця програма спеціально розроблена, щоб дозволити модем на вашому пристрої без складного процесу вкорінення. Додаток говорить лише про модем через USB, оскільки бездротовий модем - це функція, яка пропонується за замовчуванням на більшості пристроїв, забороняючи деякі обмеження оператора. Оскільки для модема використовується лише USB, користувачі можуть бути впевнені, що не розряджають акумулятор протягом дня. Він може обробляти декілька завдань одночасно та постачається з підтримкою Windows, а також операційних систем Mac.

Додаток також містить вичерпні інструкції з налаштування, які допоможуть встановити зв’язок із комп’ютером. Найкраще те, що конфігурація досить схожа на конфігурацію інших програм, таких як PdaNet +, тому ви опинитеся вдома з Klink. Це платний додаток за ціною $ 4,99. Звичайно, немає жодної реклами чи покупок у програмі. Цей найкращий додаток для прив'язки для Android існує вже давно, саме тому він сумісний із такими старими пристроями, як Android 1.5, який був запущений 9 років тому.

Завантажте зараз: тут

найкраща програма для модемування Wi-Fi для Android

3) ClockworkMod Tether

Будь-хто, хто бере участь у спільноті розробників або має неясну інформацію про власні ПЗУ, буде в курсі роботи, виконаної ClockworkMod у спільноті. Це комплексне рішення модемного модему USB для операційних систем Windows, Linux, а також Mac. Це некорневе рішення, тобто ви можете зберегти пристрій таким, як є, і просто увімкнути модем. Вкорінення пристрою відкриває деякі захоплюючі можливості, але це, як правило, напружений процес, який вимагає певного рівня розуміння та досвіду платформи Android.

Це пробна версія програми, тоді як про-версію можна розблокувати, придбавши в додатку $ 4,99. Ми настійно рекомендуємо користувачам спробувати цю програму для стандартного USB-модему, оскільки це робить процес неймовірно простим. Ця безкоштовна програма не містить реклами та сумісна з пристроями під управлінням Android 2.3 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкраща програма для модемування Wi-Fi для Android

4) FoxFi

FoxFi - це широко популярний варіант бездротового модема для пристроїв, які цього не дозволяють (через перешкоди оператора або з інших причин). Але оскільки жодна програма не має застереження, FoxFi більше не працює з пристроями під управлінням Android 7.0 або новішої версії. Тож ця програма має сенс лише у тому випадку, якщо у вас трохи старший смартфон. Це безкоштовна версія програми, це означає, що вона працює лише деякий час і вимагає перезапуску, щоб увімкнути функцію знову. Платна версія FoxFi, навпаки, дозволяє використовувати її протягом невизначеного періоду без необхідності перезапускати програму. FoxFi також постачається з режимом USB, що дозволяє підключити Інтернет до телефону за допомогою комп'ютера. Найкращий додаток Wi-Fi для модему для Android можна завантажити безкоштовно та не містить реклами та покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

найкраща програма для модемування Wi-Fi для Android

5) Пов'яжіть це

Ця програма створює безпечне з'єднання через WPA2 для налаштування Інтернету для інших ваших пристроїв. Існує доступ в один клік до USB, Wi-Fi або Bluetooth, що дозволяє вам зручно вибрати варіант, який найкраще підходить саме вам. Дані, які ви прив’язуєте, будуть використовуватися проти ваших основних даних, не вимагаючи окремого плану прив’язки від вашої мережі. Хоча для досягнення цього більшості програм потрібен root-доступ до вашого смартфона, Tether It робить це без будь-яких таких вимог. Розробники усвідомлюють, що деякі функції прив'язки можуть бути змінені операторами через оновлення програмного забезпечення. Однак стандартний USB-модем все одно повинен працювати на вашому пристрої безперебійно.

Оскільки вам не потрібно отримувати окремий план приєднання від оператора, ви обов’язково заощадите купу грошей за допомогою цього додатка. Важливо зазначити, що це пробна версія програми, яка має деякі обмеження. Це означає, що ви не зможете використовувати його більше 15 хвилин за раз без перезапуску. Ми рекомендуємо отримати платний додаток розробника, щоб отримати необмежене використання. Ця безкоштовна версія не містить реклами та покупок у програмі та сумісна з пристроями під управлінням Android 2.2 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.