Як виправити Fitbit Versa не синхронізується з iPhone | Синхронізація Fitbit не працює

У цьому короткому посібнику ми покажемо вам кроки, як виправити ваш Fitbit Versa (#FitbitVersa), якщо він не синхронізується з вашим iPhone. Хоча це не звичайне явище, існує значна кількість користувачів, які час від часу повідомляють про цю проблему. Якщо ви один з небагатьох, хто зіткнувся з цією проблемою, дізнайтеся, що робити нижче.

Як виправити Fitbit Versa не синхронізується з iPhone 

У вас виникають проблеми із синхронізацією на вашому пристрої Fitbit? Синхронізація - це термін, що стосується передачі даних між вашим пристроєм Fitbit та іншим гаджетом, як правило, телефоном або інколи комп’ютером. Якщо ваш Fitbit Versa не синхронізується з вашим iPhone, і ви не знаєте, чому, є ряд факторів, які ви можете перевірити. Синхронізація відбувається, коли ваш Fitbit Versa підключається до вашого iPhone через Bluetooth, тому перевірка функціональності Bluetooth є однією з основних речей, які вам потрібно зробити. Ця стаття з усунення несправностей покаже вам, що ви можете зробити, якщо ви не можете синхронізувати свій Fitbit із своїм iPhone.

Fitbit Versa не синхронізується з виправленням iPhone # 1: Спробуйте синхронізувати вручну

Першим кроком з усунення несправностей, який ви хочете зробити в цьому випадку, є спроба синхронізації вручну. Іноді програма Fitbit може зіткнутися з помилкою, яку вона не може виправити сама. Допомагаючи часом синхронізувати вручну, це допоможе, тому не забудьте зробити це. Ось як це робиться:

 1. Відкрийте програму Fitbit на своєму iPhone.
 2. Натисніть на піктограму пристрою Fitbit у верхньому лівому куті екрана.
 3. Торкніться Синхронізувати зараз.
 4. Перевірте пристрій.

Fitbit Versa не синхронізується з виправленням iPhone # 2: зарядіть свій Fitbit Versa

Якщо ваш Fitbit Versa вимкнено, він не зможе синхронізувати або передавати дані на ваш iPhone. Переконайтеся, що ви заряджаєте пристрій перед повторною синхронізацією. 

Щоб зарядити ваш Fitbit Versa:

 1. Підключіть зарядну підставку до порту USB на вашому комп'ютері або до настінного зарядного пристрою USB, сертифікованого UL.
 2. У зарядній підставці використовується пружинна скоба, щоб утримувати Versa на місці під час заряджання.
 3. Затисніть пружинний затиск і покладіть Versa в зарядну люльку. Штифти на зарядній підставці повинні вирівнюватися із золотими контактами на задній панелі годинника.
 4. З’єднання безпечне, коли на екрані з’являється відсоток зарядки.
 5. Поки годинник заряджається, торкніться екрана, щоб перевірити рівень заряду акумулятора. Двічі натисніть на екран, щоб використовувати Versa під час заряджання

Fitbit Versa не синхронізується з виправленням iPhone # 3: Перезапустіть Fitbit Versa

Якщо ваш Fitbit Versa все ще не синхронізується з вашим iPhone, наступним кроком для вас є перезавантаження вашого пристрою Fitbit. Це часто ефективно для виправлення незначних або тимчасових помилок. Ось як це робиться:

 1. На своєму Fitbit Versa перейдіть на головний або головний екран. 
 2. Проводьте пальцем ліворуч на екрані, доки не з’явиться Налаштування.
 3. Торкніться Налаштування.
 4. Прокрутіть вниз і торкніться Про.
 5. Виберіть Вимкнення.
 6. Натисніть Так, щоб підтвердити вимкнення.

Fitbit Versa не синхронізується з виправленням iPhone # 4: Від'єднайте Bluetooth

Якщо перезапуск пристрою не допоможе, наступне гарне, що потрібно зробити, це перезапустити функцію Bluetooth. Це часто ефективно для вирішення більшості незначних проблем із підключенням Bluetooth. Найкращий спосіб відновити з’єднання Bluetooth - це вимкнення Bluetooth на вашому iPhone. Просто увімкніть Bluetooth на пару секунд, а потім увімкніть його знову.

Fitbit Versa не синхронізується з виправленням iPhone # 5: Перезапустіть iPhone

Якщо Fitbit Versa все ще не синхронізується з вашим iPhone, спробуйте перезапустити iPhone. Зверніться до цієї сторінки, щоб дізнатись, як перезапустити конкретний iPhone.

Fitbit Versa не синхронізується з виправленням iPhone # 6: Переінсталюйте додаток Fitbit

У деяких випадках проблеми синхронізації Fitbit Versa виправляються лише перевстановленням програми Fitbit. Якщо проблема все ще залишається на даний момент, не забудьте видалити додаток Fitbit зі свого iPhone. Потім перезапустіть iPhone, а потім переінсталюйте програму.

Fitbit Versa не синхронізується з виправленням iPhone # 7: скиньте заводські налаштування Fitbit Versa

Якщо нічого не працює, і ваш Fitbit Versa все ще не синхронізується з вашим iPhone, ви хочете відновити заводські налаштування пристрою Fitbit. 

Існує два способи відновити заводські налаштування Fitbit Versa. Найпростіший спосіб стерти годинник - це зробити перший варіант, тому радимо спробувати це спершу (апаратне скидання через Налаштування). 

Як відновити Fitbit Versa через налаштування

Якщо ваш Fitbit Versa не ввімкнеться, очищення пристрою через меню налаштувань має стати вашим основним варіантом. Не забувайте: скидання до заводських налаштувань поверне програмне забезпечення за замовчуванням. Це означає, що всі ваші програми та особисті дані будуть стерті, включаючи картки, які ви додали в Wallet.

Якщо ви хочете продати або подарувати пристрій, пропонуємо спочатку видалити Fitbit Versa зі свого облікового запису Fitbit і забути пристрій на телефоні. 

Щоб видалити Fitbit Versa зі свого облікового запису Fitbit:

 1. Зайдіть на www.fitbit.com і увійдіть.
 2. На інформаційній панелі натисніть пристрій, який ви хочете видалити.
 3. Прокрутіть униз сторінки.
 4. Клацніть Видалити цей Fitbit (Versa) зі свого облікового запису та натисніть OK.

Тепер, якщо ви хочете продовжити заводські налаштування, виконайте прості кроки нижче:

 1. На своєму Fitbit Versa проведіть пальцем ліворуч по екрану.
 2. Продовжуйте проводити вліво, поки не знайдете програму Налаштування.
 3. Торкніться Налаштування.
 4. Проведіть пальцем вниз і торкніться Про.
 5. Натисніть Скинути заводські налаштування.

Як апаратно скинути Fitbit Versa за допомогою апаратних кнопок

Якщо у вас трапляється проблема з вашим Fitbit Versa, і це не дозволяє вам перейти в меню налаштувань, не хвилюйтеся. Ви все одно зможете жорстко скинути налаштування Fitbit Versa за допомогою апаратних кнопок. Знову ж таки, ця процедура видалить пристрій і видалить ваші особисті дані. Не забудьте створити резервну копію даних, перш ніж виконувати наведені нижче дії. 

 1. На Versa утримуйте всі три кнопки близько дванадцяти секунд. Це запускає апаратне перезавантаження з двома кнопками приблизно через вісім секунд.
 2. Коли з'явиться логотип Fitbit, а потім зникне, відпустіть нижню праву кнопку, а потім продовжуйте утримувати ліву та верхню праву кнопки, поки не відчуєте сильну вібрацію. Це означає, що було розпочато скидання до заводських налаштувань.
 3. Цей процес може зайняти кілька секунд, і врешті-решт з’являється логотип Fitbit, а пристрій завантажується та відображається на сторінці Fitbit.com/setup.
 4. Якщо ви не можете вчасно відпустити нижню праву кнопку або іншим чином не дотримуєтесь процедури точно, логотип Fitbit швидко з’являється і завантажується без скидання до заводських налаштувань.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Twitter.