5 найкращих програм для макіяжу в 2020 році

Макіяж - це давня традиція, і найкраща програма для макіяжу, яку ви можете встановити на свій телефон Android, набагато полегшила його віртуальне використання. Багато молодих жінок люблять макіяж, оскільки він дозволяє собі покращити свою красу і виглядати привабливо в цілому. Вироби для макіяжу неймовірно дорогі, як ви могли б знати. Деякі великі компанії беруть сотні доларів за косметичне обладнання. Є дешеві пропозиції, з іншого боку, відсутність якості та безліч інших питань. Але оскільки в наш час люди використовують макіяж, щоб виглядати краще на фотографіях, ця технологія дозволяє користувачам наносити макіяж без необхідності фізичного використання. Незважаючи на те, що додавання макіяжу до ваших фотографій для використання в соціальних мережах не сприймається, я відчуваю, що кожна жінка має право робити те, що їм заманеться, зі своїми зображеннями, не боячись жодної стигми.Ми поговоримо про найкращі програми для макіяжу, які допоможуть вам спробувати макіяж, не рухаючись з дивана.

Програми для макіяжу також можна використовувати як пробний сервіс, перш ніж фактично вкладати гроші в справжні косметичні засоби. Якщо вам не хочеться підходити до магазину, ви можете скористатися програмами для макіяжу, щоб з’ясувати, як він буде виглядати на вас, а потім отримати макіяж, який вам підходить.

Найкращі програми для макіяжу

найкраща програма для макіяжу

1) Макіяж YouCam

YouCam, одна з найпопулярніших програм для макіяжу, допомогла мільйонам жінок отримати найкращий для них макіяж. Також його можна використовувати для обміну фотографіями в соціальних мережах. Додаток пропонує безліч ефектів макіяжу, щоб перетворити ваше зображення за лічені хвилини. Макіяж виглядає професійно, що є ключовим для такої програми. Ви навіть можете отримати детальний аналіз догляду за шкірою, який може дуже допомогти користувачам. Це дасть вам поради щодо того, як покращити шкіру або прибрати зморшки, вугрі, плями, темні кола тощо. До складу входять макіяж від великих брендів, тому якщо ви коли-небудь хотіли знати, як певна помада буде виглядати на вас, це додаток, який потрібно спробувати.

Користувачі можуть точно редагувати зуби, очі, брови, губи завдяки цій програмі. Ви навіть можете використовувати 3D-аксесуари для покращення своїх зображень. Аксесуари включають окуляри, ремінці для волосся тощо, додаючи більше іскри на ваші фотографії. Тут також є віртуальне дзеркало (потрібен доступ до камери), що забезпечує ідеальний досвід макіяжу. YouCam можна завантажити безкоштовно, хоча є оголошення та покупки в додатках. Додаток отримав гідну оцінку від більшості користувачів і був завантажений понад 100 мільйонів разів, що робить це неймовірно популярною пропозицією.

Завантажте зараз: тут

найкраща програма для макіяжу

2) Віртуальний макіяж Мері Кей

Мері Кей робить дивовижні косметичні товари для жінок. Якщо ви фанат таких продуктів, як я, вам буде приємно дізнатися, що у них є спеціальний додаток, який дозволяє вам зробити макіяж за лічені хвилини. Це також допоможе вам визначити, який продукт Мері Кей буде вам добре виглядати, та придбати їх. Використовуючи ефекти та віртуальний макіяж, ви можете додати товари, які ви використовували, до свого списку покупок, щоб отримати справжній макіяж вдома. Додаток зручний для тих, хто не знає, який стиль використовувати. Це також дозволить вам вибирати між тенденціями, які підходять для тієї пори року, випереджаючи вас у процесі.

Додаток також дозволяє розмістити обличчя на віртуальній обкладинці "Погляду" та поділитися ним із соціальними мережами. Додаток також можна використовувати для отримання корисного натхнення для макіяжу, якщо ви розриваєтесь між певним виглядом та стилем. Звичайно, ваші відредаговані фотографії також можна зберігати безпосередньо в галереї вашого пристрою, допомагаючи вам ділитися ними в соціальних мережах, як вам подобається. Додаток можна безкоштовно завантажити і не має покупок або оголошень у програмі. Користувачам доведеться купувати товари окремо, оскільки додаток не дозволяє купувати продукти. Віртуальна косметика Mary Kay сумісна з пристроями під управлінням Android 2.3 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкраща програма для макіяжу

3) MakeupPlus

Ця програма виліковує найкращі стилі з усього світу, щоб надати вам найкращий досвід макіяжу. Він пропонує величезну колекцію, тому ви точно будете зіпсовані для вибору. Ви навіть можете додавати аксесуари на додаток до макіяжу, тим самим значно покращуючи свої фотографії. Пропонуються макіяжі від деяких провідних візажистів, таких як Бретман Рок, Ніккі Підручники, Ліза Елдрідж, Крістен Домінік, Енджел Меріно тощо. Ця програма пропонує можливість детально досліджувати найкращий макіяж, який підходить саме вам, залежно від сучасних тенденцій. Однак це не обов’язково для “професійних” користувачів макіяжу. Ви можете скористатися простим селфі і дати йому кілька невеликих штрихів, щоб вони виглядали краще в цілому. Додаток можна безкоштовно завантажити і не має покупок у програмі. Однак є оголошення. Вам знадобиться смартфон або планшет під управлінням Android 4.0.3 або новішої версії.

Завантажте зараз: тут

найкраща програма для макіяжу

4) YouCam Shop

Це ще одна програма від YouCam, і єдиний розробник, який двічі міститься у нашому списку. На додаток до приміряння макіяжу, цей додаток дозволяє вам робити покупки для них безпосередньо з програми. Це економить великі клопоти, оскільки доводиться вручну вибирати їх із сусіднього магазину. Сюди включені всі основні бренди, компанія навіть пропонує розпродажі та інші акції, щоб допомогти заощадити гроші на продуктах. Додаток використовує AR для нанесення ефектів макіяжу на ваше обличчя, що робить його більш реальним, ніж зазвичай. У програмі доступні підручники з макіяжу, які допоможуть вам отримати важливі поради щодо краси. Існує глобальна спільнота любителів макіяжу, з якими ви можете поділитися своїм макіяжем та дізнатись деякі нові речі в процесі. Ця програма призначена для того, щоб люди розмовляли та ділились своїми порадами щодо краси,роблячи це найбільш інтерактивним додатком у нашому списку сьогодні. Додаток можна завантажити безкоштовно, але вам доведеться мати справу з рекламою. Однак ви можете позбутися цього за допомогою покупки в додатку. Найкраща програма для макіяжу сумісна з пристроями під управлінням Android 4.4 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

5) Геній макіяжу

Це абсолютно безкоштовна пропозиція макіяжу, щоб значно покращити ваші зображення в Інтернеті. Використовуючи основний вибір макіяжних фільтрів, ви зможете перетворити своє зображення за кілька натискань. Якщо вам потрібно більше натхнення, щоб спробувати цю програму, вона надійшла від L'Oréal Paris, яка є одним з найпопулярніших брендів для макіяжу та інших продуктів. Ви також можете використовувати цей додаток як дзеркало для макіяжу, якщо виявите, що ваша селфі-камера вже не робить цього за вас. Звичайно, ви пропонуєте тут величезну колекцію продуктів L'Oréal Paris, які допоможуть підібрати правильний відтінок помади або туші. Окрім того, ми також рекомендуємо користувачам спробувати додаток L'Oréal DermCoach, який допоможе вам стежити за шкірою. Додаток Makeup Genius є абсолютно безкоштовним для завантаження та позбавленим покупок у програмі та реклами. Вам знадобиться пристрій під управлінням android 4.2 або вище, щоб використовувати цей додаток.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.