Як виправити (PlayStation 4) контролер PS4, що блимає синім

Бездротовий контролер Sony PlayStation 4 покладається на кольорове освітлення, щоб вказувати користувачеві певний стан або помилку, тому, якщо у вас з’являється блимаючий синій індикатор, вам потрібно буде перевірити, чи він у парі чи синхронізований з іншим пристроєм. Нестабільне або невдале підключення, як правило, є причиною блимаючого контролера PS4 синього світла.

Перезапустіть контролер PS4

Зазвичай індикатор на контролері продовжує блимати синім світлом, коли він не підключений до консолі або не може підтримувати зв’язок. Це також може бути правдою, якщо ви використовуєте її під час гри у таку гру, як Call of Duty Mobile, на пристроях, що не належать до PlayStation, таких як телефони або планшети.

Для того, щоб виправити проблему, вам доведеться зробити кілька речей. По-перше, ви можете перезапустити контролер. Це найпростіший спосіб вирішити цю проблему більшу частину часу. Переконайтеся, що контролер заряджається принаймні 30 хвилин, перш ніж перезапустити та підключити до консолі, телефону чи планшета. Це може спрацювати, якщо акумулятор контролера розряджений або не може тримати заряд дуже довго. Просто натисніть і утримуйте кнопку PlayStation (між двома аналоговими паличками) близько 10 секунд. Це вимкне контролер.

Скиньте контролер PS4

Якщо перезапуск контролера взагалі не допоможе, наступне хороше, що ви можете зробити, - це скинути його. Виконання цього кроку поверне налаштування мікропрограми та програмного забезпечення контролера за замовчуванням, від’єднавши раніше з’єднані пристрої та усунувши всі помилки підключення, які можуть заважати йому працювати належним чином.

Щоб скинути налаштування контролера PS4, вам знадобиться дерев’яна зубочистка або шпилька.

Скидання налаштування контролера PlayStation 4, який блимає синім світлом

Потрібний час: 1 хв

Нижче наведено кроки щодо скидання контролера PlayStation 4:

  1. Вимкніть контролер.

    Натисніть і утримуйте кнопку PS протягом 10 секунд.

  2. Натисніть кнопку скидання.

    За допомогою зубочистки або шпильки Боббі натисніть кнопку скидання (всередині крихітного отвору) внизу лівого спускового гачка. Спробуйте натиснути та утримувати цю кнопку близько 3 секунд.

Після скидання налаштування контролера PS4 перевірте проблему блимаючого синього світла, зарядивши його протягом 30 хвилин.

Пропоновані показники:

  • Як виправити Call Of Duty Mobile не відкриється або не вийде з ладу
  • Як виправити контролер PlayStation 4 не вмикається
  • Як виправити контролер PlayStation 4 не буде заряджатися
  • Як поділитися бібліотекою ігор Steam сім’ї чи друзям

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.