Що таке моє піднесення? Ці найкращі програми висотоміра для Android покажуть вам

Висота - це вимірювання висоти, на якій ви знаходитесь, що стосується рівня моря або рівня землі. Хоча не важливо постійно знати свою висоту, це може дуже допомогти, коли ви подорожуєте або вирушаєте в гори, що над рівнем моря. Знання своєї висоти в цих умовах надзвичайно важливо, оскільки на великій висоті стає все важче дихати. На ринку існують пристрої, відомі як висотомір, спеціально розроблені для надання детальної інформації про ваш зріст. У літаках та інших літальних апаратах за замовчуванням є висотоміри, що робить його невід’ємною частиною польоту. Додатки висотоміра Altitude для Android доступні в великій кількості в магазині Play, але дуже важливо вибрати лише найкращі. Ми полегшимо вам цю роботу. Тож давайте прямо до цього.

Але що, якщо у вас немає дорогих висотомірів, коли ви подорожуєте у велике місце? Що ж, саме тут мобільні пристрої стають в нагоді. Ви можете зручно використовувати програми для смартфонів, щоб перевіряти висоту, не потіючи. Ми поговоримо про кілька програм, які пропонують функцію висоти, не вимагаючи дорогого обладнання.

Що таке моє піднесення? Ці програми висотоміра для Android покажуть вам

найкращий додаток для висоти для android

1) Точний висотомір

Цей додаток, розроблений розробниками AR Labs, використовує точні показники для обчислення вашої висоти, звідси і назва. Додаток спочатку оцінить ваше точне місце розташування, а потім запропонує дані про висоту на основі цього. Це гарантує найкращі результати, оскільки висота над рівнем моря не змінюється з часом. Ви навіть можете налаштувати програму на автоматичні розрахунки кожні 5 хвилин або близько того, з іншими графіками, доступними для вибору. Це дає короткий огляд змін висоти під час подорожі. Додаток запропонує вам проводити калібрування час від часу, і настійно рекомендується це зробити, враховуючи, що це важливо для точного відображення вашої висоти.

Найкраще тут те, що для використання цієї програми вам не потрібне з’єднання з Інтернетом. Це означає, що ви можете витягти програму практично з будь-якого місця і почати перевіряти свою висоту незалежно від типу підключення до Інтернету або даних, які ви отримуєте. Ось деякі особливості безкоштовного додатка. Завантаження ліцензії Pro надасть вам деякі інші функції, такі як можливість запису вашої висоти, навіть коли програма не відкрита. Розробники також видалять рекламу у версії Pro, над чим повинні подумати безкоштовні користувачі. Ми пропонуємо спочатку перевірити безкоштовну версію, а вже потім платити за версію Pro.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для висоти для android

2) Барометр та висотомір

Це високо оцінений додаток, який існує вже давно. Так само, як додаток, про який ми згадали вище, і цей також пропонує точну інформацію про висоту за допомогою бортового барометра для виявлення тиску від найближчої метеорологічної станції. Однак ця функція сильно залежить від того, яке обладнання у вас є, що є застереженням, яке розробник викладає в списку програм. Якщо немає належного обладнання для підтримки виявлення тиску, результати можуть дещо відрізнятися і бути неточними.

Що стосується випадків використання, ви можете використовувати додаток, коли ви їдете на риболовлю, оскільки докладні знання про швидкість вітру можуть бути корисні. Пілоти також можуть використовувати цю функцію, хоча вони, ймовірно, використовуватимуть більш професійне спорядження. Він буде покладатися на ваш GPS (здебільшого), щоб визначити ваше точне місцезнаходження, а наявність мобільних даних може допомогти швидше збільшити вашу висоту в деяких регіонах. Найкращий додаток для висоти для android можна завантажити безкоштовно, але на борту є реклама. Однак це можна зробити, здійснивши покупку в додатку.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для висоти для android

3) Моє піднесення

Це трохи кращий на вигляд додаток для висоти, оскільки його нещодавно оновили. Що стосується функцій, ми не можемо сказати інакше, оскільки кожна програма висоти використовує однакову метрику для обчислення вашої висоти. Розрахунки базуються на вашій широті та довготі, тому обов’язково мати пристойні GPS-сигнали. Існує чудова функція під назвою Follow Me, яка змушує додаток фіксувати ваші зміни висоти в режимі реального часу та показувати, коли ви піднімаєтеся на карту в межах програми. На борту також є спеціальний режим карти, що дозволяє вибирати між різними режимами карти.

Одним із застережень тут є те, що програма вимагає від телефону постійного з’єднання даних для збору даних. Це дещо відрізняється від деяких програм, про які ми знаємо зараз. Однак це не є компрометатором. Обов’язково перевірте найкращий додаток для висоти для андроїда з магазину Play. Завантажити безкоштовно, але на борту є реклама.

Завантажте зараз: тут

4) Висота над рівнем моря

Ця програма робить її відносно простою та пропонує бездоганний підхід до обчислення вашої висоти. Він робить це за допомогою різноманітних показників завдяки використанню GPS. Розробники зазначають, що точні результати GPS вимагають від користувачів перебування на відкритому повітрі. Однією з чудових особливостей цього додатка є можливість вимірювати вашу висоту під час поїздки за допомогою детальних звітів про вашу найбільшу висоту та найнижчу висоту під час поїздки. Крім того, це також допомагає вам виявити швидкість, яку ви подорожували, що є гарною метрикою.

Однак користувальницький інтерфейс є досить простим, тому не сподівайтесь, що вас вразить на перший погляд. Однак додаток отримав схвальні відгуки від користувачів, що обнадіює нових користувачів. Найкраще, що додаток можна завантажити безкоштовно, і тут немає доступної платної версії. Однак вам доведеться поживитись рекламою, що трохи невдало. Розробник зазначає, що програма сумісна з пристроями під управлінням Android 2.3 та новіших версій, охоплюючи велику кількість пристроїв Android, доступних сьогодні в обігу.

5) Програма Runtastic Altimeter, Weather & Compass

Отримавши від одного з найпопулярніших виробників додатків для фітнесу, Runtastic Altimeter постачається з тим самим обіцянкою точного збору даних для вашого перегляду, а також можливості обміну соціальними мережами. Якщо ви виявите, що користувальницький інтерфейс відносно старий, це тому, що додаток не оновлювався з 2013 року. Але це не означає, що додаток недостатньо хороший для 2018 року. Насправді, він все ще є одним з найкращих альтиметрів програми, доступні там.

Для збору даних використовується Інтернет-сервіс Runtastic altitude, щоб отримати кращу точність, спираючись на власне джерело. Додатки висотоміра Altitude для Android також дозволяють видаляти водяні знаки Runtastic зі своїх фотографій. Додаток використовує GPS-датчики, щоб точно передбачити ваше місцезнаходження. Як і слід було очікувати, додаток також пропонує постійні сповіщення про погоду, щоб попередити вас про оточення, в яке ви подорожуєте. Це безкоштовний додаток, але на ньому є реклама. Додаток працює з пристроями під управлінням Android 2.1 та новіших версій.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.