5 найкращих програм адресної книги для Android у 2020 році Хлопець-дроїд

Контакти на нашому телефоні є надзвичайно важливими, щоб допомогти нам залишатися на зв’язку, а найкраща програма адресної книги для Android робить це набагато простішим. Особливо для бізнесу, підтримка цілісних контактів є невід’ємною частиною його діяльності. Оскільки фізичні адресні книги зараз майже застаріли, має сенс мати надійну адресну книгу на телефоні, а не ту, з якою в комплекті є ваш телефон.

Існує не так багато пристойних програм для адресних книг, але нам все ж вдалося знайти кілька дійсно хороших додатків. Тож давайте подивимось на деякі найкращі додатки адресної книги для Android у 2020 році.

Найкращі програми для адресної книги для Android

найкращий додаток адресної книги для android

1) Cloze Relationship Management

Цей додаток - це більше, ніж просто чергова адресна книга. Як випливає з назви програми, це допомагає вам керувати стосунками, як особистими, так і професійними. Це робиться шляхом розуміння людських команд завдяки Smart AI. Додаток також може автоматично оновлювати контакти на основі змінених підписів електронної пошти. Ви також можете використовувати цей додаток, щоб встановити нагадування про подальший дзвінок або просто зв’язатися з людьми, з якими ви не спілкувались давно.

Додаток також добре управляє вашими завданнями. Cloze робить це, надаючи вам єдиний перегляд усіх ваших важливих даних, включаючи електронні листи, нагадування, дзвінки та тексти, нотатки, файли, а також діяльність у Twitter та Facebook. Найкраща програма адресної книги для Android поки що не підтримує Instagram, тому компаніям, які базуються поза платформою, не пощастить. Однак сподіваємось, що підтримка буде додана найближчим часом. Cloze також дозволяє надсилати персоналізовані електронні листи одночасно кільком одержувачам. Це справді повний пакет, і, враховуючи тип функцій, які він пропонує, нас насправді не дивує, що це одна з найкращих. Cloze - це безкоштовний додаток у Google Play Store, який не містить реклами та покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток адресної книги для android

2) Хія

Цей додаток не такий складний, як Cloze, але є чудовим додатком адресної книги, щоб ви більше ніколи не забували номер. Ця програма має велику базу даних зареєстрованих користувачів, що робить пошук номера телефону відносно простим процесом. Якщо ви клієнт, ви можете використовувати Hiya, щоб знайти кількість місцевих підприємств навколо вас. Працюючи більше як справжня адресна книга, Hiya також дозволяє контролювати, хто вам телефонує, і блокувати спамерів чи інших переслідуючих користувачів.

Додаток має досить пристойну функцію журналу дзвінків, яка може навіть відображати контактне зображення людини. Однак для цього може знадобитися, щоб користувач був існуючим учасником програми. З огляду на особливості програми для ідентифікації спаму, Hiya також працює як відмінна програма для ідентифікації абонента. Повідомлення про спам отримуються миттєво, тому ви знаєте, на який дзвінок не відповідати. Hiya - безкоштовний додаток у Google Play Store. Тут немає оголошень, але він містить покупки в додатку для додаткових функцій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток адресної книги для android

3) Sync.ME

Це програма, схожа на ту, яку ми згадали вище, і вона також містить велику базу даних про інформацію користувача, таку як номери телефонів, а також їхні імена та зображення (якщо такі є). Використовуючи цей великий набір контактних даних, програма може швидко з’ясувати, які номери є законними, а які ні (спам). Окрім моніторингу спамерів під час телефонних дзвінків, Sync.ME також пропонує виявлення спаму для текстових повідомлень, повідомляючи вам, звідки саме надходять ці повідомлення.

Користувачів також чекає скарбниця функцій, серед яких, зокрема, запис дзвінків, резервне копіювання та синхронізація контактів, можливість об’єднання контактів. Найкращий додаток адресної книги для android може переглядати стрічки користувача Facebook, Instagram, Twitter та LinkedIn, щоб шукати останні зображення, які відповідають їх особистому профілю. Звичайно, це робиться за згодою користувача, тому ви також можете відмовитись від цього. Sync.ME також пропонує теми Caller ID, що дозволяє широко налаштувати колір спливаючого вікна ідентифікатора абонента. Sync.ME можна безкоштовно завантажити з Google Play Store. Однак він постачається з рекламою та покупками в додатках.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток адресної книги для android

4) PureContact

На перший погляд, ця програма може виглядати як вдосконалена версія програми Android для контактів, але це набагато більше. Окрім спрощеного перегляду контактів, PureContact може допомогти вам призначити жести для швидкого виконання таких дій, як дзвінок, текст або навіть текст за допомогою програм обміну миттєвими повідомленнями. Це можна налаштувати на сторінці налаштувань програми з можливістю подвійного торкання або проведення. Більше того, PureContact також постачається з 10 прекрасними темами, заснованими на Material Design, хоча це обмежується платними клієнтами. Ви також можете класифікувати частину своїх контактів за групами, які можна використовувати разом із функцією вибраного.

Має сенс замінити існуючу програму адресної книги на PureContact, щоб переконатися, що ви отримаєте всі її переваги. PureContact також має платну версію Plus, яка додає кілька нових функцій. На щастя, безкоштовна версія програми включає всі основні функції, тому платна версія вам знадобиться лише в тому випадку, якщо вам потрібні віджети або видимість панелі сповіщень для ваших контактів. Безкоштовна версія програми не містить реклами чи покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток адресної книги для android

5) Ковве

Цей додаток дуже схожий на Cloze з точки зору функціональності. Covve пропонує вдосконалений користувальницький інтерфейс і зосереджується на підтримці зв’язку з вашими діловими та особистими контактами. Він також надасть вам відповідну інформацію про ваші контакти, як-от новини, які можуть безпосередньо вплинути на них. Це робиться шляхом пошуку новин у сферах, в яких проживає ваш контакт, або в компанії, в якій вони працюють. Це також може повідомити вам, що відбувається з вашими контактами, навіть якщо ви, можливо, втратили з ними зв’язок.

Ви також отримуєте нагадування про те, щоб зв’язатись із вашими контактами, і є навіть опція „Я на зв’язку”, яка гарантує, що ви більше не отримуватимете нагадування для цього конкретного контакту. Covve - надзвичайно відполірований додаток, який настійно рекомендується зайнятим людям, які не пам’ятають усіх важливих дат у своєму календарі. Це безкоштовний додаток, але він постачається з покупками в додатку на борту. Однак у найкращому додатку адресної книги для Android немає оголошень.

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.