Як створити автономну резервну копію файлів Galaxy S8 на ПК з ОС Windows за допомогою Smart Switch

Багато користувачів # GalaxyS8 не знають, як створити автономну резервну копію своїх даних, тому ми придумали цей короткий посібник. Якщо вам цікаво, як це зробити самостійно, загляньте далі. Просто читайте далі і виконуйте наведені нижче дії.

Що таке Smart Switch?

Smart Switch - це безкоштовна програма, створена компанією Samsung, щоб користувачі могли безперешкодно переміщати файли та інший вміст між пристроями. Smart Switch може створювати резервні копії багатьох речей, включаючи контакти, музику, фотографії, календар, SMS, налаштування пристрою тощо. Це дуже зручний інструмент для створення програмного образу вашого пристрою в будь-який момент часу. Таким чином, коли щось піде не так, ви можете просто відновити зі створеної резервної копії, і на вашому пристрої буде кожен вміст, який вам не вистачає.

Не багато користувачів Samsung знають, наскільки корисна програма Samsung Smart Switch, тому, сподіваємось, ця стаття допоможе поширити цю інформацію.

У цьому короткому посібнику ми зосередимося на тому, як переміщувати вміст між вашим Galaxy S8 та машиною Windows.

Навіщо створювати резервні копії даних на ПК з ОС Windows?

Якщо ви чоловік або жінка Windows, найкраще, якщо ви регулярно створюєте резервну копію свого пристрою Galaxy на своєму ПК.

Зробіть більше місця для зберігання на вашому S8 . Galaxy S8 може мати вражаючий обсяг пам’яті 256 ГБ, але рано чи пізно ви виявите, що місця у вас не вистачає. Це особливо актуально, якщо ви використовуєте дві SIM-картки (лише для моделей з двома SIM-картами), і ви не зможете постійно зберігати SD-карту. Якщо ви зробите багато фотографій та відео високої чіткості, 256 Гб може закінчитися дуже швидко на вас.

Для підтримки швидшої роботи . Чим менше речей ви покладете на пристрій зберігання, тим швидше буде ваш S8. Чим більше безладу ви вкладете у свій телефон, тим вищий ризик усунення проблем із повільною продуктивністю. Це не буде проблемою протягом перших кількох місяців, але якщо ви з нетерпінням чекаєте використання свого S8 приблизно, ще 2 роки вам потрібно буде десь розвантажити ці фотографії та відео, щоб уникнути захаращення пам’яті.

Щоб зберегти дорогоцінні цифрові моменти.Такі електронні пристрої, як ваш дорогий S8, можуть здаватися надійними, але немає 100% гарантії, що він прослужить роками. З таким складним програмним та апаратним забезпеченням будь-яка погана помилка може призвести до серйозних збоїв у роботі пристрою зберігання даних. У більшості випадків цього не відбувається, але для тих небагатьох, хто безглуздо покладається на те, що їх пристрій постійно працює, втрата фотографій та відео коханих або незабутніх подорожей може бути невтішною. Щоб уникнути втрати дорогоцінних моментів, зафіксованих вашим пристроєм, не забудьте створити їх резервну копію на іншому пристрої, наприклад на вашому комп’ютері. Ми розуміємо, що більшість людей хотіли б мати постійний легкий доступ до своїх фотографій, і, на щастя, наші смартфони це дозволяють. Однак, зберігаючи файли в одному кошику, ви ризикуєте втратити їх усі, коли телефон раптово помре або його вкрадуть.

Автономне резервне копіювання безпечніше . Зберігати резервну копію в автономному режимі не тільки швидше, але й безпечніше від сторонніх очей. Резервно копіюючи файли на свій комп’ютер, ви фактично переконуєтесь, що маєте копію своїх даних, коли щось трапляється з вашим S8. Зберігаючи на комп’ютері, а не в хмарі, ви можете бути впевнені, що доступ до них маєте лише ви.

Що тобі потрібно

Перш ніж розпочати передачу даних за допомогою Smart Switch, потрібно мати таке:

 • Комп'ютер , який має такі мінімальні вимоги:
  • Операційна система: Windows XP® (з пакетом оновлень 2) або пізнішої версії
  • Процесор: Pentium 4; 2,4 ГГц або вище
  • Оперативна пам'ять: 1 Гб або вище
  • Роздільна здатність екрану: 1024 x 768 (600), 32 біти або вище
  • Необхідне програмне забезпечення: Windows Media Player версії 11 або новішої
 • Мобільний пристрій Samsung з ОС Android ™ версії 4.3 або новішої

Як перенести дані з вашого Galaxy S8 на ПК з Windows

Перш ніж розпочати переміщення файлів на комп’ютер, спочатку потрібно встановити програму Smart Switch. Щоб завантажити Samsung Smart Switch і встановити його на свій комп’ютер, відвідайте веб-сайт Samsung.

Після встановлення Samsung Smart Switch виконайте наведені нижче дії, щоб розпочати створення резервної копії:

 1. Відкрийте програму Smart Switch на ПК.
 2. Підключіть пристрій Android до комп’ютера за допомогою кабелю USB.
 3. Переконайтесь, що екран вашого телефону розблокований.
 4. У додатку Smart Switch натисніть БІЛЬШЕ вгорі праворуч.
 5. Клацніть Налаштування .
 6. Перейдіть на вкладку Резервне копіювання елементів. На цій вкладці ви зможете налаштувати, які елементи копіювати та зберігати як резервні копії. Усі елементи вибираються за замовчуванням, якщо ви хочете прискорити процес копіювання, можливо, ви хочете вибрати лише важливі поля.
 7. Вибравши елементи для включення у резервну копію, натисніть OK . В іншому випадку просто натисніть Скасувати .
 8. Клацніть Резервне копіювання .
 9. Торкніться Дозволити на телефоні, якщо Smart Switch запитує дозволу.
 10. Після завершення резервного копіювання ви отримуєте розподіл усіх даних, для яких було створено резервну копію. Натисніть OK, щоб закінчити.

Як відновити збережену резервну копію на ПК на Galaxy S8

Розумний перемикач не тільки дозволяє зберегти копію файлів із S8, але може зробити і навпаки. Це корисна функція, якщо ви хочете відновити телефон за допомогою попередньої резервної копії, або якщо вам потрібно відновити лише частини резервної копії, наприклад збережені SMS чи фотографії. Ось як це зробити:

 1. Відкрийте програму Smart Switch на ПК.
 2. Підключіть пристрій Android до комп’ютера за допомогою кабелю USB.
 3. Переконайтесь, що екран вашого телефону розблокований.
 4. Натисніть Відновити .
 5. Якщо ви хочете відновити раніше створену резервну копію, виберіть Вибрати іншу резервну копію. Якщо ви хочете просто відновити одну збережену раніше резервну копію, натисніть « Відновити зараз» . Ви також можете вибрати вибрані елементи, які, можливо, вам доведеться відновити. Після цього натисніть “ давайте передамо. "
 6. Торкніться Дозволити на телефоні, якщо Smart Switch запитує дозволу.
 7. Після завершення процесу відновлення ви отримаєте розподіл відновлених даних. Натисніть OK, щоб закінчити відновлення.