Samsung Galaxy S5 зависає, затримується та інші супутні проблеми

#Samsung Galaxy # S5, мабуть, найбільш відомий як мобільний пристрій з однією з найкращих специфікацій, доступних на сьогоднішньому ринку. Використання процесора Snapdragon 801 у поєднанні з 2 ГБ оперативної пам'яті дозволяє телефону працювати безперебійно, незалежно від того, яка програма чи гра працює на ньому.

Samsung Galaxy S5

Однак бувають випадки, коли телефон стикається з деякими проблемами з замерзанням або затримкою. Це, швидше за все, спричинено конфліктами програмного забезпечення або конфліктами даних. Іноді проблема з апаратним забезпеченням телефону також може бути фактором цієї проблеми.

У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми вирішимо зависання, затримки та інші пов'язані з цим проблеми Galaxy S5. Ми зібрали кілька останніх видань такого характеру, надіслані нам читачами, та надали найкращі кроки з усунення несправностей нижче.

Якщо у вас є Samsung Galaxy S5 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

S5 повністю замерзає

Проблема: Протягом останніх кількох місяців я помічав, що мій телефон відстає. Тепер дійшло до того, що мій телефон повністю замерзає. якщо я використовую програму, таку як карти, і надходить дзвінок i, я не можу відповісти на дзвінок, оскільки мій телефон повністю замерз. Це не дозволить мені рухатись один за одним без серйозних хвилинних затримок. Я зробив м’яке скидання, жорстке відновлення заводських налаштувань, і тепер це до мети, коли я виймаю акумулятор принаймні два-три рази на день, щоб зробити м’який скидання… Будь ласка, ДОПОМОГА

Вирішення: Проблема все ще виникає після скидання заводських налаштувань? Спробуйте перевірити, зробивши резервну копію даних телефону, а потім зробіть ще один раунд скидання до заводських налаштувань. Після завершення скидання ще не встановлюйте жодних програм. Спочатку подивіться на свій телефон і перевірте, чи не замерзає він. Якщо телефон не зависає, проблема може бути спричинена стороннім додатком, який ви раніше встановили у своєму телефоні. Якщо телефон зависає, ця проблема може бути викликана дефектною картою microSD (якщо у вашої є така, спробуйте вийняти її) або пошкодженим програмним забезпеченням телефону. Якщо проблема викликана останнім, ви можете спробувати перенести на свій телефон нову копію прошивки телефону. Інструкції щодо виконання цієї процедури можна знайти на декількох популярних форумах Android в Інтернеті.

S5 зависає

Проблема. Принаймні раз на день телефон замерзає, і екран не працює. Іноді в моїх програмах (зокрема, у швидкому чаті) вмикається та вимикається і виходить із програми, а потім повертається, не роблячи нічого. Також іноді під час набору тексту клавіатура зависає і натискає випадкові літери, яких я не торкався на клавіатурі. Часто, коли я вимикаю екран, зелений екран блимає, перш ніж він вимкнеться. Будь-які ідеї щодо того, що відбувається, і що я можу з цим зробити.

Рішення. Оскільки ця проблема трапляється іноді, вона, швидше за все, спричинена якоюсь формою пошкоджених даних у вашому телефоні. Спробуйте запустити телефон у режимі відновлення, а потім витріть його розділ кешу. Перезапустіть свій телефон, а потім перевірте, чи не замерзає телефон.

Ще одним фактором, який може спричинити його проблему, є конфлікт програмного забезпечення, спричинений завантаженою вами стороннім додатком. Щоб перевірити, чи це так, вам потрібно запустити телефон у безпечному режимі. У цьому режимі дозволяється запуск лише попередньо встановлених програм, тоді як завантажені та встановлені програми відключені. Зверніть увагу, чи не зависає ваш телефон у цьому режимі. Якщо ваш телефон не зависає, проблему може спричинити програма. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.

У вашому телефоні встановлена ​​карта microSD? Це також може бути фактором, який може призвести до зависання телефону. Спробуйте дістати картку, а потім перевірте, чи проблема все ще не виникає.

Якщо вищевказані кроки з усунення несправностей не вдаються, то я пропоную вам зробити резервну копію даних телефону та виконати заводські скидання.

Гра S5 Dragon Story замерзає

Проблема: Я вже досить давно граю у Dragon Story (ось-ось я буду на 129 рівні), гра завмирає, я відриваюся від гри, з’явиться клавіатура, яку я зможу опублікувати своїм сусідам у грі і потім піти, я вклав багато часу та грошей у цю гру і не хочу її програти, що робити, щоб вирішити проблеми?

Рішення: Переконайтесь, що під час гри ви під’єднані до стабільного з’єднання з Інтернетом. Іноді, якщо для гри потрібне підключення до Інтернету, а ваш телефон зараз перебуває в автономному режимі, може виникнути проблема із заморожуванням.

Ще одним фактором, що може спричинити проблему зависання, є карта microSD вашого телефону (якщо вона встановлена). Спробуйте замінити цю карту та перевірте, чи проблема все ще виникає.

Пошкоджені дані в грі також можуть спричинити цю проблему. Спробуйте очистити кеш і дані програми. Ви також повинні виконати цю дію, видаливши розділ кешу телефону з режиму відновлення.

Якщо проблема не зникає, видаліть програму та завантажте нову версію з магазину Google Play.

S5 зависає після встановлення оновлення Lollipop

Проблема: Мій телефон, який є Samsung Galaxy s5 mini, продовжує замерзати після того, як я встановив оновлення льодяника. Це діє як екран, але сенсорна панель не працює. Я спробував скинути налаштування телефону, скинути заряд акумулятора та витерти зайвий кеш. Будь ласка, допоможіть!

Рішення: Чи встановлено на вашому телефоні карту microSD? Якщо це сталося, спробуйте вийняти його, а потім перевірте, чи не замерзає телефон. Якщо проблема все-таки виникає, я пропоную вам повернути програмне забезпечення телефону до попередньої версії. Вам потрібно буде вручну перепрошити стару версію програмного забезпечення на телефон. Інструкції щодо цього можна знайти на декількох популярних форумах Android в Інтернеті.

S5 постійно замерзає та працює гаряче

Проблема: Мій телефон постійно зависає і працює гаряче. Зараз це відбувається вічно. Іноді це гірше за інших. Це точно відбувається у фоновому режимі. Половину часу, коли я виходжу на екран, щоб змусити закрити програми, виною тому є музика Google Play, яка чомусь увімкнена. Коли він замерзає, існують різні рівні того, наскільки погано воно стає. Іноді мені потрібен час для друку. В інших випадках програми починають збій один за іншим, інакше телефон задзвонить, поки я надсилаю текстові повідомлення чи електронну пошту, і він застигає, і я не можу відповісти на дзвінок або продовжувати вводити текст. Я НЕНАВИЖАЮ ЦЕЙ ТЕЛЕФОН. Не повинно бути так, правда? Нещодавно я почав вмикати ““ обмежити фонові дані ””, коли я перебуваю в зоні Wi-Fi. Це єдине, що, здається, це виправляє, але не може так тримати весь час. Що я можу зробити, крім покупки нового телефону.

Рішення: Проблема може бути спричинена пошкодженням даних у вашому телефоні. Спробуйте запустити телефон у режимі відновлення та стерти його розділ кешу. Перезавантажте телефон, як правило, а потім перевірте, чи проблема все ще не виникає. Якщо це так, то зробіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування.

S5 продовжує збій після оновлення льодяника

Проблема: Після того, як Samsung завантажив оновлення Lollipop, мій короткий цикл телефону постійно запускався, збій і перезапуск знову і знову, і знову,… Я спробував усі 3 версії перезавантаження, включаючи скидання до заводських налаштувань, і телефон лише ініціює перезавантаження, а потім блокує . Я б насторожився, якби не той факт, що у мене є Galaxy Note 3, який все ще працює.

Рішення: Чи встановлено на вашому телефоні карту microSD? Якщо це сталося, спробуйте вийняти його та перевірити, чи проблема все ще не виникає. Якщо проблема все ще не зникає, спробуйте перевірити, чи виникає проблема із зарядним пристроєм, підключеним до мережі. Якщо не виникає, проблема може бути викликана тим, що акумулятор телефону не подає належну напругу. Отримайте новий акумулятор і перевірте, чи це вирішить проблему.

Якщо вищевказані кроки з усунення несправностей не вдаються, я пропоную вам вручну перепрограмувати попередню версію програмного забезпечення назад на телефон. Інструкції щодо цього можна знайти на декількох популярних форумах Android в Інтернеті.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші питання. Зв’яжіться з нами, використовуючи цю форму. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.