Як виправити додаток YouTube, який продовжує збій на Samsung Galaxy J7? [Посібник з усунення несправностей]

Потрібна допомога з вашим додатком YouTube, який постійно збивається на вашому Samsung Galaxy J7? Якщо так, то ця публікація для вас. Дізнайтеся, як діагностувати проблему та відновити роботу YouTube на вашому телефоні.

Якщо говорити про найпоширеніші програми для мобільних пристроїв - для всіх вікових груп, ймовірно, YouTube займе перший ранг. Насправді багато сучасних батьків дуже вдячні YouTube за те, що вони пропонують широкий спектр каналів для перегляду своїм дітям під час повсякденних справ. І це також одна з причин того, чому багато людей надмірно реагують, коли YouTube не працює. Але знову ж таки, як і будь-які інші програми, YouTube не ідеальний, і тому випадкові проблеми неминучі. На щастя, ви можете вирішити проблему з власного боку. І ось ваші варіанти.

Перш ніж будь-що інше, якщо у вас є інші проблеми з вашим пристроєм, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy J7, оскільки ми вже розглядали кілька типових проблем з цим телефоном. Шанси на те, що вже існують рішення ваших проблем, тому просто витратьте час на пошук проблем, подібних до ваших. Якщо ви не можете знайти його або якщо вам потрібна подальша допомога, не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши анкету з питань Android. Будь ласка, надайте нам якомога більше інформації, щоб нам було легше вирішити проблему. Не хвилюйтеся, оскільки ми пропонуємо цю послугу безкоштовно, тож все, що вам потрібно зробити, це надати нам достатньо інформації про проблему.

Потенційні рішення для усунення проблем та помилок YouTube на вашому Galaxy J7

Спробуйте діагностувати, чи проблема, з якою ви стикаєтесь, пов’язана з проблемою програми чи сервера. Для цього відкрийте браузер, а потім спробуйте отримати доступ до веб-сайту YouTube і відтворюйте відео через Інтернет. Якщо з веб-версією все працює добре, це означає, що з YouTube все гаразд, і проблема в додатку YouTube вашого телефону. І це те, що вам потрібно вирішити.

Закрийте програму та перезапустіть.

Неправдиві програми часто виправляються примусовою зупинкою та перезапуском. Це може допомогти оновити програму та повернутися до її нормального стану.

Щоб примусити програму YouTube закритись, перейдіть до Додатки-> Налаштування-> Програми-> Менеджер програм->, а потім натисніть, щоб вибрати YouTube, і торкніться Примусово закрити.

Перезапустіть телефон, а потім знову запустіть YouTube, щоб перевірити, чи він стабільний.

Примусово перезавантажте Galaxy J7.

У випадку, якщо ваш телефон не реагує, оскільки програма YouTube аварійно завершує роботу або застряє, буде необхідним примусовий перезапуск вашого пристрою. Подібно до м’якого скидання чи звичайного перезапуску, примусовий перезапуск не вплине на будь-які ваші дані або особисту інформацію на телефоні. Це також може дати той самий позитивний результат, що і м’яке скидання.

Примусовий перезапуск Galaxy J7 здійснюється шляхом одночасного натискання кнопок живлення та зменшення гучності приблизно на 10-20 секунд, а потім відпускання обох кнопок, коли з’являється логотип Samsung.

Це змодельована процедура виймання акумулятора, тому ви також можете зробити альтернативний спосіб - вийняти та знову вставити акумулятор на Galaxy J7. Обидва ці методи служать одній меті.

Очищення кешу та даних у програмі YouTube.

Кешовані файли у вашому додатку YouTube можуть аварійно завершувати роботу в певний час, і коли це трапляється, можуть виникати помилки, і програма може не працювати належним чином. Щоб переконатися, що це не викликає проблем, спробуйте очистити кеш-пам’ять та дані у своєму додатку YouTube.

 • Якщо ваш пристрій працює на платформі Android 7.1 , ви очищаєте кеш і дані додатків, перейшовши в меню Додатки-> Налаштування-> Програми , а потім натисніть YouTube у списку за замовчуванням. Якщо ви цього не бачите, торкніться Меню, а потім виберіть Показати системні програми, щоб показати попередньо встановлені програми. YouTube також може з’являтися як запасний додаток на вашому пристрої. Коли ви знаходите YouTube, торкніться Зберігання, а потім натисніть Очистити кеш або Очистити дані. Нарешті, натисніть OK для підтвердження.
 • В Android 6.0 очищення кешу та даних додатків здійснюється за допомогою Додатки-> Налаштування-> Програми-> Менеджер програм-> YouTube-> Зберігання-> потім натисніть Очистити кеш або Очистити дані. Ще раз підтвердьте дію, натиснувши OK .

Підказка. Якщо ви не бачите YouTube у Менеджері програм, спробуйте торкнутися БІЛЬШЕ-> а потім Показати системні програми .

Перевірте та встановіть оновлення для програми YouTube.

Якщо проблема не зникне після очищення кешу та даних у вашому додатку YouTube, спробуйте перевірити наявність оновлень YouTube та встановити його. Ймовірно, ваш додаток потребуватиме оновлення, щоб підтримувати стабільність та хороший рівень продуктивності.

Щоб перевірити та / або встановити оновлення для програми YouTube, виконайте такі дії:

 1. Торкніться піктограми Програми на будь-якому головному екрані.
 2. Торкніться Play Store.
 3. Торкніться клавіші меню, а потім - Мої програми.
 4. Виберіть YouTube, а потім натисніть Оновити.
 5. Якщо ви хочете, щоб ваші програми автоматично оновлювались, поверніться до клавіші меню, потім торкніться Налаштування та виберіть опцію Автоматичне оновлення програм.

Видаліть / вимкніть, а потім переінсталюйте / увімкніть YouTube.

Видалення нестабільної програми може допомогти виправити збій, оновити програму та дозволити їй повернутися до свого нормального стану. Якщо YouTube все ще не працює після виконання всіх попередніх методів, ви можете вдатися до видалення програми, а потім перевстановити її на своєму телефоні.

 1. Для цього торкніться піктограми Програми на будь-якому головному екрані, потім перейдіть до Налаштування- > Програми, потім торкніться, щоб вибрати програму YouTube . Торкніться опції Видалити двічі, щоб підтвердити дію.
 2. Перезапустіть пристрій після повного видалення YouTube, а потім перейдіть до процесу перевстановлення програми.
 3. Щоб переінсталювати програму YouTube на своєму пристрої, торкніться Програми-> Play Store->, а потім введіть YouTube у полі пошуку. Торкніться, щоб вибрати YouTube із результатів пошуку, а потім натисніть Установити .

Дочекайтеся повного встановлення YouTube, а потім перезапустіть телефон. Подивіться, чи це вирішує проблему.

Витріть розділ кешу на Galaxy J7.

Видалення розділу кешу може бути ключем до вирішення проблеми, особливо якщо це викликано пошкодженим кешованим файлом у системному розділі.

Це видалить тимчасові файли з розділу системного кешу, таким чином усунувши будь-які помилки, які могли спричинити конфлікт із програмою YouTube. На відміну від головного скидання, витирання розділу кеш-пам'яті не призведе до видалення ваших особистих даних, якщо це зроблено правильно. Для початку, ось як:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте одночасно кнопки збільшення гучності, головного екрана та живлення протягом декількох секунд.
 3. Коли ви побачите логотип Samsung , відпустіть кнопку живлення, але продовжуйте утримувати інші кнопки.
 4. Коли ви побачите логотип Android, відпустіть інші кнопки. Потім на екрані з’явиться повідомлення про встановлення оновлення системи протягом приблизно 30 60 секунд, перш ніж з’являться опції меню відновлення системи Android .
 5. Кілька разів натисніть кнопку зменшення гучності, щоб виділити розділ кешу, а потім натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити вибір.
 6. Натисніть кнопку зменшення гучності ще раз, щоб виділити Так, і натисніть кнопку живлення для підтвердження.
 7. Зачекайте, доки розділ кешування стирання не закінчиться, і коли це станеться, виділиться опція Перезавантажити систему зараз .
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб перезавантажити пристрій.

Після перезапуску спробуйте запустити YouTube і відтворити відео, щоб перевірити, чи зможе це зробити тепер без жодних збоїв.

Скиньте налаштування мережі.

Ваш пристрій може не мати доступу або зв’язку з каналом YouTube через непостійну проблему або відсутність з’єднання. Як результат, сторінка не завантажуватиметься, зависатиме чи не працюватиме. Скидання налаштувань мережі, ймовірно, вирішить проблему, особливо якщо вона спричинена мережевими проблемами, такими як помилки сервера.

Щоб скинути налаштування мережі на Galaxy J7 з Android 7.1, виконайте такі дії:

 1. Торкніться піктограми Програми на головному екрані.
 2. Торкніться Налаштування .
 3. Натисніть Загальне управління.
 4. Натисніть Скинути .
 5. Виберіть опцію Скинути налаштування мережі.
 6. Підтвердьте дію, двічі натиснувши на Скинути настройки.
 7. Якщо ваш телефон все ще працює на операційній системі Android 6.0, скидання налаштувань мережі здійснюється, перейшовши до Додатки-> Налаштування-> Резервне копіювання та скидання-> Скинути налаштування мережі s, а потім двічі натисніть Скинути налаштування для підтвердження.

Зверніть увагу, що це скидання видалить ваші поточні налаштування мережі, включаючи бездротові мережі та паролі. Тим не менш, не забудьте заздалегідь взяти до відома цю інформацію, оскільки вона вам знадобиться пізніше, коли ви налаштуєте свою бездротову мережу на своєму пристрої.

Інші варіанти, якщо проблема продовжується

 • Заводські налаштування. Якщо жодне з наведених рішень не може виправити програму YouTube на вашому Samsung Galaxy J7, ви можете спробувати виконати повне скидання системи чи заводські налаштування на вашому пристрої. Однак це може бути виснажливим процесом, особливо якщо ви вже зберегли багато вмісту та зробили власні налаштування на своєму пристрої, оскільки все це видалено з вашого пристрою. Тим не менш, попередньо рекомендується створити резервну копію, якщо ви хочете продовжити заводські скидання.
 • Перевірте та встановіть оновлення програмного забезпечення . Якщо ви цього ще не зробили, спробуйте перевірити наявність доступних оновлень програмного забезпечення для вашого пристрою. Оновлення зазвичай допомагають вирішити проблеми з програмним забезпеченням, що впливають на певні програми або функції пристрою загалом. Щоб перевірити наявність доступних оновлень на вашому Galaxy J7, перейдіть до Додатки-> Налаштування-> Про пристрій . Якщо оновлення доступне, ви побачите сповіщення, що містить версію програмного забезпечення та основні функції, які воно надає. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб продовжити завантаження та встановлення оновлення.
 • Ескалація проблеми. Якщо це не ідеальний варіант для вас, ви можете звернутися за додатковими рекомендаціями та додатковими відомостями до служби підтримки Samsung щодо цієї проблеми. Просто повідомте їм, що ви вже вичерпали всі можливі засоби, намагаючись вирішити проблему з власного боку, але безуспішно.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Дописи, які ви також хотіли б прочитати:

 • Як виправити свій Samsung Galaxy J7 (2017), що відображає помилку “Налаштування зупинено” [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити ваш Samsung Galaxy J7 (2017), що з’являється з помилкою “На жаль, телефон зупинився” [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити свій Samsung Galaxy J7, який більше не може підключатися до домашнього Wi-Fi та інших гарячих точок [Посібник з усунення несправностей]
 • Вискакує Samsung Galaxy J7 "На жаль, процес com.android.phone зупинився" помилка [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити ваш Samsung Galaxy J7 (2017), що з’являється з помилкою “На жаль, телефон зупинився” [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Samsung Galaxy J7 Попередження: Помилка камери та Помилки "На жаль, камера зупинилася" [Посібник з усунення несправностей]