5 найкращих програм для написання на малюнках

Редагування фотографій сьогодні не те саме, що було кілька років тому, найкращий додаток для написання на фотографіях набагато полегшило всіх. Сьогодні існує кілька програм, які допомагають вам редагувати фотографії до дрібниць. Маючи це на увазі, ви могли б подумати, що просто переписувати свої фотографії не повинно бути важкою роботою. Але це може бути, якщо ви не отримаєте потрібний додаток на своєму смартфоні. Отже, сьогодні ми поговоримо про декілька програм, які допоможуть вам відредагувати фотографії та навіть записати їх за кілька кроків. Враховуючи кількість додатків, скласти окремий список найкращих програм може бути досить складно. Однак ми збираємось звузити його до п’яти найкращих додатків для написання на фотографіях, щоб писати на фотографіях, які ми можемо знайти в Google Play Store.

Найкращі програми для написання на малюнках

найкращий додаток для написання на фотографіях

1) Snapseed

Snapseed - це широко популярний додаток Google, який дозволяє широко редагувати фотографії прямо зі свого смартфона. Він розроблений для Android, це означає, що ви знайдете всі основні інструменти для покращення ваших зображень. Ви можете змінити прозорість фону (боке), покращити баланс білого і навіть додати текст до своїх зображень, хоча процес трохи більш втомливий, ніж зазвичай. Ми рекомендуємо цю програму для збору функцій, які вона пропонує, що робить її популярною програмою серед користувачів та експертів з редагування зображень.

За допомогою селективної щітки для фільтру ви можете внести детальні зміни у свої фотографії, які потенційно можуть покращити ціле зображення. Snapseed також був серед перших програм, що підтримували файли raw та .dng за замовчуванням. Маючи це на увазі, додаток високо цінується як одна з найкращих програм для редагування фотографій на Android. Оскільки додаток надходить від Google, він часто отримує оновлення з новими функціями та доповненнями. Очікувано, Snapseed - це безкоштовне завантаження в Play Store без реклами та покупок у програмі. Він сумісний з пристроями під управлінням Android 4.4 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для написання на фотографіях

2) Pixlr

Це відмінна програма для редагування фотографій, яка допомагає вносити великі зміни у вашу фотографію, а також включає основні функції редагування, такі як можливість додавання тексту до фотографій. Зображення можна відфільтрувати або навіть перетворити на твори мистецтва за допомогою розумних алгоритмів редагування Pixlr. Звичайно, додаток також дозволяє видаляти або редагувати плями з вашого обличчя, відбілювати зуби тощо. | якщо є функція або фільтр, які ви часто використовуєте, їх можна швидко знайти зі списку вибраного. Pixlr також є чудовим інструментом для створення колажів, використовуючи цілий ряд фотографій із вашої фотогалереї.

Бібліотека ефектів та функцій Pixlr постійно зростає, тому ви можете вносити набагато більше змін та редагувати свої фотографії з подальшими оновленнями програм. Отримавши потрібну редакцію, ви можете поділитися нею безпосередньо в додатках соціальних мереж, таких як Facebook, Instagram тощо. Pixlr - це безкоштовне завантаження в Google Play Store, яке постачається з рекламою та покупками в додатках. Найкращі програми для написання зображень сумісні з пристроями під управлінням Android 4.1 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для написання на фотографіях

3) PicMonkey

Це всеосяжна програма для редагування фотографій, яка може допомогти вам змінити існуючі зображення, додати фільтри і, звичайно, писати на картинки або навіть додавати логотипи. Ви навіть можете налаштувати прозорість наклейок або тексту, надаючи вам широкий контроль над редагуванням. Крім того, ви також можете налаштувати яскравість зображення, обрізати або змінити розмір зображень, або скористатися функцією "Presto" для автоматичного покращення зображення за допомогою попередньо встановлених налаштувань.

Додаток також дозволяє додавати контур і коригувати колір обличчя, зубів тощо, проте ці функції вимагають придбання в додатку. PicMonkey дозволяє торкатися ваших фотографій для особистого користування або робити професійні завдання, тож використання цього додатка багато. Нова функція "Виріз" дозволяє вибірково стирати фони або використовувати такі форми, як форма для печива. PicMonkey - це безкоштовний додаток у Google Play Store без реклами, хоча в програмі є покупки. Додаток працює з пристроями під управлінням Android 5.0 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для написання на фотографіях

4) Фонто

Ця програма має більшу привабливість, оскільки вона розроблена, щоб запропонувати користувачам спосіб додавання тексту до зображень. На вибір є понад 200 шрифтів, що може ускладнити вашу роботу, враховуючи запропонований вибір. Звичайно, розмір тексту можна змінювати, тому в цьому додатку немає можливості недоступності опцій редагування. Ви також можете завантажити безкоштовні шрифти з Інтернет-джерел, що надає вам свободу додати ваші улюблені шрифти до рівняння. Виробники програми зазначають, що програма не буде функціонувати так само, як її аналог з iOS, головним чином через обмеження платформи, тому, якщо ви використовували Phonto на iOS, не очікуйте тут такого ж рівня управління.

Завдяки понад 10 мільйонам встановлень, Phonto є неймовірно популярною пропозицією в Play Store. Це безкоштовне завантаження, але воно постачається з рекламою та покупками в додатку. Якщо вам подобається програма та її функції, ми настійно рекомендуємо вибрати опцію без реклами в Налаштуваннях, яка дозволяє зробити покупку в додатку та взагалі видалити рекламу. Додаток працює з пристроями під управлінням Android 4.0.3 і новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для написання на фотографіях

5) PicLab

Ця програма спеціально підходить для тих, хто займається типографікою, завдяки кількості шрифтів та стилів, доступних для вибору. На додаток до цих функцій, програма також дозволяє вносити великі зміни у фотографії, видаляючи плями та додаючи фільтри. Найкраще в цій програмі полягає в тому, що вона не вимагає від користувачів будь-яких попередніх знань про редагування на своєму телефоні чи іншим способом. Це легко зрозуміти, і ви швидко дізнаєтесь все про функції. Додаток постачається із заданими співвідношеннями для обрізання та вирізання зображень, що підходять для профілів соціальних мереж.

Додаток також має на борту інструмент для малювання, що дозволяє писати звичайним маркером олівця поверх зображень. Нарешті, програма також дозволяє робити колажі, використовуючи кілька зображень. Це безкоштовний додаток із магазину Play і постачається з рекламою та покупками в додатку. Перегляньте найкращі програми для написання на малюнках

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.