Як виправити Google Pixel 3 XL, який не вмикається (без живлення)

Однією з найпоширеніших проблем, з якими стикаються багато користувачів Android, є проблема без живлення. У цій статті про усунення несправностей ми пропонуємо кроки щодо виправлення вашого Google Pixel 3 XL, який не вмикається.

Перш ніж продовжити, нагадайте, що ми надаємо відповіді на проблеми Android. Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки. Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Які причини Google Pixel 3 XL не включається?

Існує кілька речей, які ви повинні перевірити, щоб визначити справжню причину, через яку ваш Google Pixel 3 XL не вмикається знову. Залежно від історії вашого пристрою, це може бути проблема з аксесуаром для зарядки, поганий додаток, збій програмного забезпечення або погане обладнання. Так, наприклад, якщо ви кинули пристрій Pixel до того, як виникла проблема, найімовірніша проблема має бути пов’язана з обладнанням. У цьому випадку вирішення проблем із програмним забезпеченням може виявитися марним, оскільки найімовірнішою причиною того, що телефон перестав реагувати або загинув, є пошкоджене обладнання. У цьому випадку ви більше не хочете шукати програмні рішення, а замість цього телефон повинен перевірити Google на предмет ремонту чи заміни. Якщо телефон раніше працював нормально, і він ніколи не падав, не зазнавав фізичних впливів або не зазнавав впливу елементів,можлива проблема з програмним забезпеченням, через яку система не завантажується. Є ймовірність того, що ви зможете вирішити проблему на своєму рівні.

Нижче наведено деякі загальні причини, через які Google Pixel 3 XL може не ввімкнутись:

 • зламаний аксесуар для зарядки
 • пошкоджений зарядний порт
 • батарея може повністю розрядитися
 • випуск екрану
 • програмний збій
 • поганий додаток
 • несправність обладнання

Як виправити Google Pixel 3 XL, який не вмикається

Вирішення проблем із вашим Google Pixel 3 XL може зайняти деякий час. Обов’язково виконайте наші пропозиції нижче, коли у вас буде достатньо часу. Знову ж таки, залежно від справжньої причини, ця проблема може бути чи не виправлена ​​на вашому рівні.

Переконайтеся, що аксесуари для зарядки працюють

Однією з найпоширеніших причин, чому флагманський телефон передчасно помирає, є використання додаткових аксесуарів для зарядки або сторонніх виробників. Деякі з таких аксесуарів, особливо дешеві, можуть не подавати належну потужність системі під час зарядки, оскільки вони працюють за різних параметрів. Саме з цієї причини ми завжди рекомендуємо дотримуватися офіційних аксесуарів для зарядки. Ваш Google Pixel 3 XL був протестований лише на роботу із зарядними кабелями та адаптерами, що надаються компанією Google. Використання неофіційного кабелю або адаптера може призвести до конфлікту з вимогами до живлення вашого телефону.

Для усунення несправностей обов’язково використовуйте лише офіційний зарядний кабель та адаптер. Якщо ви не можете знайти кабель та адаптер, що постачаються разом із телефоном, позичте їх у друга або відвідайте місцевий магазин Google і скористайтеся аксесуарами магазину.

Також переконайтесь, що кабель підключений належним чином до адаптера та до порту microUSB у вашому телефоні. Якщо адаптер або зарядний кабель забруднені, надійне з'єднання може бути неправильно встановлене під час зарядки.

Якщо ви весь час використовували одну і ту ж розетку для зарядки, переконайтеся, що вона працює. Або ви можете використовувати інший.

Перевірте, чи пристрій заряджається

Переконавшись, що у вас є якісні робочі аксесуари для зарядки, наступним кроком усунення несправностей є перевірка, чи пристрій заряджається. Зазвичай на дисплеї пристрою Pixel вказується, що він заряджається через хвилину після підключення. Це позначається або червоним світлодіодним індикатором, або відображається піктограмою батареї.

Якщо піктограма заряду батареї відображається через 1 хвилину, ваш Pixel, мабуть, вимкнувся після втрати заряду акумулятора. У цьому випадку ви можете просто перезапустити його, залишивши зарядженим протягом декількох хвилин.

Якщо замість цього є червоний світлодіод, це означає, що акумулятор повністю спорожнився. Ви не хочете, щоб це повторилося, оскільки це може призвести до того, що акумулятор повністю не працює. Якщо ваш Pixel 3 XL блимає червоним світлом, спробуйте залишити телефон зарядженим принаймні на 30 хвилин. Після цього перезавантажте телефон.

Перевірте, чи екран не пошкоджений

Багато користувачів помилково сприймають проблему з екраном як проблему без живлення. Останнє відрізняється тим, що означає, що система повністю мертва або не реагує. Проблема з екраном, з іншого боку, може означати, що проблема є лише у збірці екрана, але в іншому випадку система працює нормально. Якщо ваш Google Pixel 3 XL все ще видає звуки сповіщень, відображає світлодіодний індикатор під час заряджання або заряджається, коли надходять сповіщення або повідомлення, але екран весь час залишається чорним, це означає, що проблема має бути лише з екраном. Якщо ви раніше кидали телефон або змочували його, має бути апаратна проблема, яка перешкоджає нормальній роботі екрана. Ви можете усунути несправності на екрані або надіслати пристрій до Google для ремонту або заміни.

Заряджайте за допомогою ПК

Іноді зарядка за допомогою офіційного зарядного кабелю та адаптера може перестати працювати через помилку. У цьому випадку спробуйте перевірити, чи заряджатиметься ваш Pixel 3 XL через комп’ютер. Ось що вам потрібно зробити:

 1. Увімкніть комп’ютер.
 2. Підключіть свій Pixel 3 XL до комп’ютера за допомогою відомого працюючого зарядного кабелю.
 3. Нехай ваш телефон заряджається принаймні 30 хвилин.
 4. Від'єднайте та підключіть кабель від телефону протягом 10 секунд.
 5. Спробуйте перезапустити телефон, натиснувши та утримуючи кнопку живлення протягом декількох секунд. Потім торкніться піктограми Перезапустити.

Використовуйте апаратні кнопки

Коли телефон підключено до розетки або комп’ютера, одночасно натисніть і утримуйте кнопки живлення та зменшення гучності. Робіть це принаймні 20 секунд. Якщо є червоний світлодіод, це означає, що акумулятор повністю розряджений. Переконайтеся, що пристрій заряджається принаймні 30 хвилин, перш ніж намагатись його знову увімкнути.

Якщо піктограма Android та слово «Почати» мають стрілку навколо неї під час зарядки, вам доведеться заряджати телефон протягом 30 хвилин, перш ніж його перезапустити. Після заряджання протягом 30 хвилин натисніть і утримуйте кнопку живлення та торкніться Перезапустити.

Отримати професійну підтримку

Як кінцевий користувач, ви можете зробити так багато, якщо ваш Google Pixel 3 XL вирішить не підключати живлення. Якщо наведені вище пропозиції не матимуть ніякого значення, це означає, що проблему не можна вирішити у вашому кінці. Увімкнення пристрою - це складний процес, який вимагає синхронізованих програмних та апаратних процесів. Оскільки немає чіткого способу точно знати, що відбувається з усією системою, найкращий варіант для вас - дозволити кваліфікованому спеціалісту перевірити телефон фізично. У цьому випадку ви хочете, щоб Google вирішив ремонт.