5 способів розблокувати YouTube у школі чи працювати в 2020 році

Одне з популярних явищ, яке відбувається у школах та у вашому офісі, полягає в тому, що ці організації, як правило, блокують YouTube та інші медіа-сайти (Reddit, Facebook тощо), щоб не тільки блокувати сумнівний вміст у своїх мережах, а й підвищувати продуктивність. Студенти та співробітники витрачають години на перевірку найновіших відеороликів на YouTube і наздоганяють їхню стрічку в Facebook, тому школи та офіси блокують ці послуги. Якщо ви хочете розблокувати YouTube (та інші служби) у школі, то обов’язково виконайте наведені нижче дії. Ми покажемо вам п’ять найкращих способів розблокувати цей тип блокування сайтів у школі.

Використовуйте VPN

Одним з найпростіших способів розблокувати такий веб-сайт, як YouTube, у мережі вашої школи, є використання VPN. Використовуючи VPN, ви налаштовуєте свій мережевий трафік через постачальника VPN, який шифрує ваші дані та приховує їх від провайдера. Все, що може побачити Інтернет-провайдер, - це зашифрований трафік і він не може визначити, що це таке. Таким чином, Інтернет-провайдер не може бачити, переглядаєте Ви YouTube чи ні, і тому він не може заблокувати адресу, коли Ви підключені до VPN.

За допомогою VPN ваш провайдер (або школа) просто не зможе бачити, що ви робите, або веб-сайти, які ви відвідуєте в мережі. Ці провайдери VPN можуть це зробити, надавши вам 256-розрядний ключ шифрування AES, а також аутентифікацію SHA256.

ПродуктБрендІм'яЦіна
ExpressVPNExpressVPNПеревірити ціну
NordVPNNordVPNПеревірити ціну

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Сайти проксі

Не великий шанувальник використання VPN? Тоді ви також можете використовувати проксі-сайт для доступу до YouTube. Проксі-сайт працює, подібно до VPN, при розблокуванні YouTube. Ви вводите веб-сайт проксі-сервера у своєму веб-переглядачі, а потім у формі на веб-сайті проксі-сервера ви вводите адресу, яку хочете розблокувати - у цьому випадку YouTube - і YouTube відкриється, розблокований, на іншій вкладці. Щоб розблокувати YouTube, ви можете використовувати такі сайти, як KProxy та Proxify. Вони дадуть вам доступ до YouTube без проблем, але майте на увазі, що ці сайти, як правило, наповнені рекламою. Proxify, навпаки, є платною послугою проксі-сервера і не має реклами.

Використовуйте HTTPS

Так, доступ до YouTube у вашому браузері може бути таким же простим, як використання з'єднання HTTPS через з'єднання HTTP. Останнє є незахищеним з'єднанням, тоді як перше - захищеним, зашифрованим з'єднанням. Багато установ вручну вводять адресу веб-сайту, який потрібно заблокувати, тому вони вводять, скажімо, "//youtube.com". Отже, він блокує цю конкретну адресу, але не блокує жодних змін цієї адреси, наприклад, “//youtube.com”. Отже, якщо установа не заблокувала сам домен, а лише змінила домен, ви все одно зможете отримати доступ до YouTube без затримок.

Браузер Tor

Інший метод, який ви можете використовувати для доступу до YouTube, - це використання браузера Tor. Браузер Tor дозволяє переглядати Інтернет на 100% анонімно. Tor приховує вашу IP-адресу, тож ви зможете отримати доступ до всіх заблокованих веб-сайтів, які ваша установа цензурує. Однією з великих переваг браузера Tor є те, що він не буде коштувати вам ні копійки. Браузер Tor є безкоштовним, і кожен може завантажити його.

Завантажте браузер Tor : Tor

Розширення

Існує абсолютна маса способів обійти установу, яка блокує веб-сайт, але один із останніх способів, про який ми поговоримо, - це розширення, також відомі як плагіни браузера. Одне з розширень, яке ви можете використовувати - безкоштовно - це розширення Hola. Розширення Hola може розблокувати будь-які веб-сайти, які були цензуровані майже будь-ким. Є один мінус розширення Hola, і про це слід пам’ятати, якщо у вас виникли труднощі: розширення Hola, як відомо, уповільнює ваше з’єднання і фактично продає вашу пропускну здатність. Це може бути неправильно, але розширення Hola має якось заробляти гроші, і саме так вони це роблять. Отже, якщо у вас виникли серйозні уповільнення або проблеми з вашим досвідом роботи з розширенням Hola, ви, можливо, захочете видалити його з браузера.

Отримайте тут: Хола

Вирок

Отже, який найкращий спосіб розблокувати YouTube у школі чи на роботі? Найкращий і найпростіший спосіб - використовувати VPN. VPN забезпечує перевагу доступу до сайтів, які пройшли цензуру, але крім того, вони додають рівень безпеки для вашого перегляду, додаючи 256-розрядний ключ шифрування AES до вашого перегляду (а також аутентифікацію SHA256). Якщо ви не хочете завантажувати VPN, наступним найкращим варіантом є використання браузера Tor.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.