Як виправити Destiny Error Code Weasel Issue Easy Fix

Destiny - це популярна онлайн-гра-шутер від першої особи, випущена в 2014 році і доступна для консолей PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 та Xbox One. Існує режим гри гравця проти оточуючого середовища та режим гри гравця проти гравця. Хоча це досить солідна гра, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо проблему ласки з кодом помилки.

Якщо у вас виникли проблеми з комп’ютером або пристроєм Android, не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми будемо більш ніж раді допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Як виправити проблему коду помилки Destiny

Якщо ви завзяті ігри Долі, то, можливо, ви помітили код помилки Ласка. Ця проблема зазвичай трапляється, коли на вашій ігровій консолі виникають проблеми з підключенням до серверів Destiny, і коли це трапляється, ви не зможете грати в гру. Нижче наведено кроки з усунення несправностей, які потрібно зробити, щоб вирішити цю проблему.

Перезапустіть свої пристрої

Перше, що вам потрібно буде зробити, це перезапустити свої пристрої. Це означає, що вам доведеться вимкнути PlayStation або Xbox і модем / маршрутизатор. Зачекайте хвилину, перш ніж знову вмикати пристрої. Це оновить програмне забезпечення консолі, яке може усунути проблему, якщо її причиною є помилка. Це також оновить підключення модему / маршрутизатора до вашого провайдера.

Після цього спробуйте перевірити, чи все ще не виникає проблема з помилкою коду Ласки.

Помилка клану запрошення

Більшість гравців, які стикалися з цією проблемою, кажуть, що вона виникає щоразу, коли хтось запрошує їх до клану. Щоб виправити це, вам потрібно переконатися, що у вас немає запрошень клану, що очікують на розгляд.

 • Зв’яжіться з адміністратором клану та повідомте його про вигнання вас із клану, до якого ви приєдналися, щоб видалити запрошення та уникнути повідомлення про помилку.
 • Спробуйте перевірити на Bungie.net нове запрошення клану на сторінці Членства. Якщо ви це зробите, приєднайтеся до клану, а потім негайно залиште його, щоб взагалі не отримувати повідомлення про помилку.

Перевірте, чи все ще не виникає проблема з кодом помилки Ласки.

Створіть новий обліковий запис PSN

Якщо ви відчуваєте проблему під час використання консолі PlayStation, створення нового облікового запису PSN є одним із способів вирішити цю проблему.

 • Увімкніть PS4 і перейдіть до New User - Create a User or User 1 на екрані входу в PlayStation.
 • Це створить локального користувача на самій PS4, а не обліковий запис PSN.
 • Виберіть Далі - Нове у мережі PlayStation? Створити рахунок - Зареєструйтесь зараз.
 • Якщо ви виберете Пропустити, ви можете вибрати аватар та ім'я для вашого місцевого користувача та відразу грати в автономному режимі. Перейдіть до свого аватара на головному екрані PS4, щоб пізніше підписатись на PSN.
 • Якщо ви вперше використовуєте цей PS4, перейдіть у Профіль користувача 1 на головному екрані PS4 і введіть свої дані та налаштування та виберіть Далі на кожному екрані.
 • Якщо вам не виповнилося 18 років, коли ви вводите день народження, ви створите локального користувача для відтворення в режимі офлайн, і вам доведеться попросити дорослого схвалити обліковий запис пізніше.
 • Якщо вам більше 18 років і ви хочете використовувати свою кредитну або дебетову картку в PlayStation Store, переконайтесь, що введена тут адреса збігається з адресою виставлення рахунку.
 • Переконайтесь, що у вас є доступ до електронної адреси, яку ви вводите, оскільки вам потрібно буде її підтвердити.
 • Створіть Інтернет-ідентифікатор та введіть своє ім’я та прізвище. Ваш Ідентифікатор в Інтернеті - це ваше загальнодоступне ім’я, яке побачать інші користувачі PSN.
 • Виберіть налаштування Спільний доступ, Друзі та Повідомлення (три екрани). Вони призначені лише для вашого рахунку; вони не впливають на те, що побачать інші користувачі PS4.
 • Якщо вам менше 18 років, створення облікового запису закінчується тут, і ви можете попросити дорослого ввійти зі своїм обліковим записом, щоб дозволити доступ PSN, або грати в автономному режимі, поки вони цього не роблять.
 • Перевірте свою електронну адресу та натисніть посилання для підтвердження. Якщо ви не отримали електронного листа з підтвердженням облікового запису, перевірте папки зі спамом та небажаними повідомленнями.
 • Якщо ви все ще не можете його знайти, виберіть Довідка, щоб змінити адресу електронної пошти, або попросіть нас надіслати електронне повідомлення повторно. Виберіть Увійти через Facebook, щоб зв’язати свої акаунти PSN та Facebook, або Зроби це пізніше.

Перевірте, чи все ще не виникає проблема з кодом помилки Ласки.

Очистіть кеш XBox One

Якщо ви граєте в гру на консолі XBox, очищення кеш-пам’яті має допомогти вирішити проблему, оскільки вона видалить усі потенційні пошкоджені дані з пристрою.

 • Натисніть і утримуйте кнопку живлення на передній панелі консолі Xbox, доки вона не вимкнеться.
 • Від'єднайте шнур живлення від задньої панелі Xbox. Натисніть і утримуйте кнопку живлення на Xbox принаймні хвилину, щоб розрядити пристрій від залишків живлення.
 • Підключіть електричну цеглу і зачекайте, поки світло, розташоване на силовій цеглі, змінить свій колір з білого на оранжевий.
 • Увімкніть Xbox знову.

Ви також можете виконати наступні кроки.

 • Перейдіть до налаштувань Xbox One і натисніть Мережа - Додаткові налаштування.
 • Прокрутіть униз до опції Альтернативна адреса Mac і виберіть опцію Очистити, яка з’явиться.
 • Вам буде запропоновано вибрати. Відповідайте ствердно, щоб очистити кеш.

Перевірте, чи все ще не виникає проблема з кодом помилки Ласки.

Від’єднайте програму Destiny від телефону

У грі є додатковий додаток, розроблений для смартфонів, який дозволяє отримати доступ до кількох відомостей про гру. Хоча це досить корисно, відомо, що це також спричиняє цю проблему. 

 • Для входу на Bungie.net використовуйте метод автентифікації, який не видалено в кроках нижче.
 • Перейдіть на сторінку налаштувань і натисніть «Облікові записи та посилання».
 • Щоб видалити його зі свого облікового запису, натисніть “Від’єднати” поруч із методом автентифікації програми.
 • Якщо ви використовуєте Android, ви можете просто видалити його зі свого смартфона, утримуючи його значок зі списку програм і перетягуючи його до кнопки видалення.
 • Якщо ви використовуєте iPhone, залиште одну з програм у меню, де знаходяться всі програми, і розпочинається хитання. На більшості з них з’являться маленькі кнопки «х»

Перевірте, чи все ще не виникає проблема з кодом помилки Ласки.