Виправте Samsung Galaxy S7, який не вмикається, не заряджається та не реагує після оновлення

 • Дізнайтеся, як вирішити проблему з вашим Samsung Galaxy S7 (# GalaxyS7), який не вмикається при натисканні клавіші живлення.
 • Зрозумійте та усуньте проблему, яка перешкоджає нормальному завантаженню телефону.
 • Що потрібно зробити, якщо ваш Galaxy S7 не реагував після оновлення.

Телефон Samsung Galaxy не вмикається?

3 кроки, щоб виправити телефон за допомогою Reiboot, відсутність втрати даних

 1. Клацніть для завантаження
 2. Підключіться до свого пристрою
 3. Виправте всі проблеми з телефоном
Виправ зараз

Galaxy-S7-не вмикається

Ми отримували багато повідомлень від власників Samsung Galaxy S7, які стикалися з проблемами енергопостачання своїх телефонів. У цьому дописі я розгляну три найпоширеніші проблеми, такі як; S7 не ввімкнеться, не зможе успішно завантажитися і не відповість.

Ці проблеми можуть бути спричинені проблемами з мікропрограмою та обладнанням, але ви повинні виключити першу можливість. Продовжуйте читати нижче, щоб ви знали, як вирішувати ці проблеми, оскільки вони рано чи пізно можуть трапитися з вами.

Якщо у вас є інші проблеми з телефоном, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S7, оскільки ми вже розглядали багато проблем із цим пристроєм. Знайдіть подібні або пов’язані з вашими та скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вам потрібна подальша допомога, ви завжди можете зв’язатися та надати нам всю необхідну інформацію про проблему. Просто заповніть нашу анкету, і ми проведемо для вас усі дослідження. Не хвилюйтеся, це безкоштовно.

Вирішення проблем із Samsung Galaxy S7, який не вмикається

Проблема : « Ей , хлопець дроїд. У мене проблема з новим Samsung Galaxy S7. Він оновив свою ОС, вимкнувся самостійно, і коли я натиснув клавішу живлення, щоб увімкнути її, це не відбулося. Отже, я застряг у телефону, який не вмикається, і я нічого з ним зробити не можу. Я сподіваюся, ви, хлопці, можете допомогти мені це виправити. Заздалегідь спасибі. ”- Джоді

Виправлення неполадок : Привіт Джоді. Дякуємо за надання всіх деталей. Очевидно, проблема почалася після того, як телефон оновив прошивку. Спокусливо просто негайно зробити висновок, що нова прошивка спричинила цю проблему. Однак, будучи самим техніком, я бачив проблеми, які, мабуть, мали дуже очевидні причини, але насправді були спричинені іншими факторами. Однак у цьому випадку є лише дві можливості; якщо проблема не в мікропрограмі, то це має бути апаратне забезпечення. Але я прошу вас усунути несправності, і ось що вам потрібно зробити:

Крок 1: Примусово перезавантажте Galaxy S7, щоб переконатися, що це не проблема збоїв системи

Системні збої є однією з найпоширеніших причин, чому телефон не вмикається або ні на що не реагує. Справа в тому, що ваш пристрій не може вийти з нього без вашого втручання. Отже, для такого роду проблем першим ділом я б зробив процедуру примусового перезавантаження:

 1. Натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та живлення разом протягом 10 секунд.
 2. Телефон успішно перезавантажиться за умови, що це просто збій системи і що батареї залишилося достатньо.

Крок 2: Зарядіть телефон, оскільки акумулятор, можливо, щойно розрядився

У своєму описі ви згадали, що ваш пристрій просто вимкнувся після оновлення і не буде реагувати на натискання кнопки живлення. Можливо, тому, що акумулятор повністю розрядився.

Отже, після того, як ви спробували змусити телефон перезавантажитися, але він не відповів, спробуйте підключити зарядний пристрій і перевірити, чи заряджається телефон. Окрім цілком очевидної причини, ви також будете знати, як телефон реагує, коли відчуває, що по його ланцюгах протікає електрика.

Якщо він не реагує, залиште його підключеним до мережі на десять хвилин, а потім повторіть процедуру примусового перезавантаження, після чого спробуйте нормально його увімкнути.

Крок 3: Завантажте Galaxy S7 у безпечному режимі

Завантаження в безпечному режимі тимчасово вимкне всі сторонні програми. Отже, якщо один із ваших додатків спричинив проблему, він повинен успішно завантажитися в безпечному режимі.

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Як тільки ви побачите на екрані 'Samsung Galaxy S7', відпустіть клавішу живлення та негайно утримуйте клавішу зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезавантаження.
 4. Ви можете звільнити його, коли у нижньому лівому куті екрана з’явиться повідомлення "Безпечний режим".

Крок 4: Спробуйте завантажити пристрій у режимі відновлення

Якщо ваш телефон не може завантажитися в безпечному режимі або якщо він все ще не реагує, коли ви натискаєте клавішу живлення, спробуйте завантажити його в режимі відновлення, щоб перевірити, чи може він все ще живити своє обладнання.

Під час відновлення інтерфейс не завантажується, але всі компоненти ввімкнено. Якщо проблема стосується лише прошивки, пристрій повинен завантажуватися в режимі відновлення без будь-яких проблем.

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.

ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.

 1. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 2. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.

ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.

Крок 5: Надішліть телефон на перевірку та / або ремонт

Ви зробили все, що могли, але ваш телефон все ще вмикається. На даний момент у вас немає іншого виходу, як відправити телефон на ремонт або відвідати місцевий магазин і перевірити телефон.

Ви власник, ви самі знаєте, чи телефон постраждав від фізичних або рідких пошкоджень, і якщо так, то повідомте про це технічному персоналу. Оскільки ці збитки не покриваються гарантією, вам доведеться заплатити технологію та придбати компонент, необхідний для того, щоб телефон знову запрацював.

Вирішення проблем із Samsung Galaxy S7, який не завантажується

Проблема : «У мене є телефон Galaxy S7, який я купив 3 місяці тому. Було невелике оновлення, про яке я думаю кілька років тому, і воно успішно встановилось, тому я зараз трохи заплутаний, чому мій телефон не може продовжувати живити на головному екрані, як раніше. Щоб дати вам деталі, коли я вмикаю його, логотип з’являється як завжди, а потім екран стає порожнім. На даний момент телефон все ще ввімкнено, тому що якщо я натисну клавішу живлення, він вимкнеться. Що б я не робив, це просто не пройде. Ви можете допомогти? ”- Джен

Виправлення неполадок : якщо телефон вмикається під час натискання клавіші живлення, але не може успішно завантажитися на головний екран, то, швидше за все, це проблема з мікропрограмою, особливо якщо нещодавно сталося щось значне, наприклад оновлення мікропрограми та програми.

Ми дійсно не можемо бути впевнені, що сталося з вашим телефоном, але одне можна сказати точно, але оновлення було. Принаймні, у нас є підозрюваний, з якого ми можемо розпочати вирішення проблем. Тим не менш, я думаю, що просто пошкоджено кеші системи та враховуючи це, ось що ви можете зробити, щоб спробувати вирішити цю проблему:

Крок 1: Протріть розділ кешу на Galaxy S7

Системні кеші могли бути пошкоджені під час останнього оновлення, через що телефон через кілька днів діяв ненормально. Ви можете видалити кеші, не боячись втратити дані та файли. Отже, для цієї проблеми це має бути перше, що ви повинні зробити:

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Крок 2: Спробуйте виконати генеральний скидання

Якщо припустити, що ваш телефон може успішно завантажитися в режим відновлення, і що стирання розділу кеш-пам'яті не вирішило проблему, тоді наступне, що вам слід зробити, - це зробити головне скидання. Це поверне телефон до стандартних налаштувань, а також форматує розділ даних. Однак вам потрібно зробити резервну копію всіх ваших файлів і даних, оскільки вони будуть видалені:

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.

ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.

 1. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 2. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.

ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.

 1. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 2. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 3. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 4. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 5. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Крок 3: Попросіть телефон перевірити техніка

Якщо перші два кроки не вдалися, то у вас немає іншого вибору, крім як перевірити пристрій уповноваженим техніком. Можливо, прошивку потрібно перевстановити, і якщо ви будете її робити, гарантія буде анульована.

Вирішення проблем із Samsung Galaxy S7, який не відповідає

Проблема : « Привіт TDG. Мій новий S7 просто не відповість, коли я спробую його увімкнути. Ось що насправді сталося. Вчора ввечері я залишив свій телефон на столі біля свого ліжка з 76% батареї. Я не заряджав його, тому що знаю, що потрібно всього близько 5%, щоб телефон пройшов ніч, не використовуючи його. Однак, коли я прокинувся, екран чорний, і коли я намагався його увімкнути, він не реагував. Отже, я подумав, що з якихось причин акумулятор розрядився. Я спробував зарядити його, але ці індикатори зарядки також не ввімкнуться. Чи повинен я його відремонтувати? У чому проблема з цим? Допоможи мені будь ласка. ”- Рік

Виправлення неполадок : Привіт Ріку. Здається, операційна система вашого телефону розбилася, тому вона не реагує. В основному, коли мікропрограмне забезпечення виходить з ладу, телефон не реагує на звичайну процедуру, яку ви використовуєте для його ввімкнення. Він навіть не виявить підключеного зарядного пристрою. Оскільки Galaxy S7 має незнімну батарею, ви не можете просто зробити популярну процедуру витягування акумулятора, щоб м’яко скинути телефон. На щастя, це легко можна виправити. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути і утримувати клавіші зменшення гучності та живлення разом протягом 10 секунд, і ваш телефон повинен перезавантажитися.

Я не думаю, що у вас взагалі проблема з телефоном. Просто виконайте процедуру примусового перезавантаження, і все буде добре.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.