Як видалити спливаючі оголошення на Samsung | TheDroidGuy

Ви помічаєте нещодавно надзвичайно велику кількість спливаючих оголошень на вашому телефоні Samsung і думаєте, як їх видалити? Реклама, як правило, є життєвою основою багатьох програм, але деякі розробники або веб-сайти можуть не грати чесно, розробляючи свої програми чи сайти для показу великої кількості спливаючих оголошень. Якщо ви хочете знати, як боротися з цією проблемою, цей підручник повинен допомогти. 

У цій публікації ми покажемо вам три методи, якими ви можете ефективно блокувати рекламу, незалежно від того, з’являються вони на головному екрані, екрані блокування, домашній сторінці чи під час запуску програм.

Три способи позбутися спливаючих оголошень на Samsung

Існує три методи, якими можна видалити спливаючу рекламу на телефоні Samsung. Неприємні рекламні оголошення можуть відображатися у веб-браузерах або коли погана програма працює активно. Щоб заблокувати ці спливаючі вікна, вам доведеться вимкнути поганий додаток або увімкнути функцію блокування реклами та спливаючих вікон у вашому браузері.

 1. Заборонити показ оголошень у Google Chrome.

  Якщо ви використовуєте Google Chrome як веб-переглядач за замовчуванням, і на ньому постійно з’являються спливаючі оголошення, є параметр, який ви можете змінити, щоб заблокувати їх. Вам доведеться зайти в налаштування вашого браузера Chrome і переконатися, що функція блокування реклами та спливаючих вікон увімкнена. Після цього ці надокучливі реклами мають припинитися.

  Майте на увазі, що веб-сайти можуть продовжувати показувати регулярні рекламні оголошення, навіть якщо ввімкнено функцію блокування спливаючих оголошень. Вони відображатимуться як статичні оголошення і не повинні з’являтися, як раніше.

  Якщо ви хочете знати, як заблокувати рекламу у своєму браузері Chrome, відвідайте цю публікацію.

 2. Вимкніть рекламу в Інтернеті Samsung.

  Для нових користувачів пристроїв Samsung веб-переглядачем за замовчуванням, як правило, є Інтернет-програма Samsung. Якщо ви не встановили на свій телефон жодної нової програми для перегляду веб-сторінок, і ви не впевнені, ви можете ще раз перевірити, чи справді ви користуєтесь Інтернет-програмою Samsung. Просто відкрийте програму та перейдіть до її меню Налаштування. Якщо ви бачите Про Інтернет Samsung , значить, ви використовуєте браузер Samsung.

  Блокування оголошень або спливаючих вікон в Інтернеті Samsung подібне до Google Chrome. Все, що вам потрібно зробити, це відкрити програму, зайти в Налаштування та ввімкнути функцію блокування реклами. Дізнайтеся, як заблокувати спливаючу рекламу в Інтернеті Samsung, слідуючи цій публікації.

 3. Визначте та видаліть найновіший додаток.

  Погані програми також можуть показувати спливаючу рекламу. Для показу оголошень ці програми повинні активно працювати на пристрої. 

  Якщо нещодавно ви помітили спливаючу рекламу, ви можете використовувати додаток Google Play Store, щоб перевірити найновішу встановлену програму та видалити її, якщо це необхідно. За допомогою Play Store ви можете звузити програми, які можуть бути причиною спливаючих вікон, видаливши їх окремо. 

  Щоб знати, як визначити можливі шкідливі програми, виконайте дії, описані в цій статті.

Використовуйте безпечний режим, щоб вручну видалити вірус

Деякі зловмисні програми можуть встановлювати інші програми, призначені для викрадення системи та, зрештою, постійного змушення реклами. Якщо ви вважаєте, що у вашому телефоні є зловмисне програмне забезпечення, не забудьте відсканувати його за допомогою антивірусного пристрою або скористайтеся інструментом безпечного режиму, щоб вручну видалити a.virus.

Пропоновані показники:

 • Як визначити останній використовуваний додаток для виправлення спливаючих оголошень в Android
 • Як заблокувати спливаючі оголошення в Інтернет-браузері Samsung
 • Як заблокувати спливаючі оголошення в Google Chrome

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.