Що робити, якщо ваш Galaxy S6 застряг на екрані з логотипом Samsung, інші проблеми із завантаженням

Прошивання або зміна програмного забезпечення в телефоні #Samsungd є загальним явищем, але час від часу все одно викликає проблеми. Деякі з таких проблем, особливо для серії # GalaxyS6, згадані нижче, тому, якщо у вас виникають проблеми після оновлення або блимання, ця публікація може бути корисною.

s6 з грою

Нижче наведено теми, обговорені в цій публікації:

 1. Galaxy S6 застряг на екрані логотипу Samsung
 2. Galaxy S6 завантажується після спрацювання Samsung Knox
 3. Швидкість зарядки Galaxy S6 дуже повільна
 4. Galaxy S6 перестає заряджатися

Якщо ви шукаєте рішення для власної проблеми #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням у нижній частині цієї сторінки.


Проблема №1: Galaxy S6 застряг на екрані логотипу Samsung

Телефон: Samsung S6 на MS-G920T T-Mobile

Прийшов з льодяником 5.0.2

Оновлення ITA до 5.1.1

Використання XDA послідовності поїздок, яка не пов’язана з Ноксом, описана у доданому pdf.

Хороша підошва в Інтернеті від зміненого IMEI після гімнастики через Хаманчі. Всі працювали в мережі T-Mobile на моїй SIM-картці.

Але були деякі невеликі проблеми, і намагаючись їх виправити, я прослідкував якийсь процес XDA і ненавмисно видалив папку SYSTEM.

З’явився чорно-білий логотип Samsung.

Спочатку я міг дістатися лише до зеленого екрану завантаження.

ODIN - спроба прошивки 5.0.2, 5.1.1 прошивки OF і OH не працювала.

Спостерігаючи та пробуючи різні описані способи, я нарешті потрапив до меню відновлення Android.

Моя поточна процедура дістатися тут:

Вимкніть утримання і увімкнення

Чорно-білий логотип Samsung автоматично з’явиться і залишиться таким назавжди

Утримуйте + Power + Home, поки екран не почне чорним, і пересуньте шукач від Down до UP, утримуючи Power + Home

як тільки з’явиться чорно-білий логотип Samsung, і продовжуйте тримати вгору + Power + Home, доки не почне блимати Android і не з’явиться меню відновлення.

Потім я дійсно пройшов описану процедуру очищення готівки, скидання до заводських налаштувань та ще кілька стертів готівки за допомогою системи перезавантаження в різних комбінаціях і завжди закінчувався на чорно-білому екрані з логотипом Samsung.

Спробував спалахнути, але не вдалося.

Потім для T-Mobile з’явилася нова прошивка, G920TUVU3DOI1_G920TTMB3DOI1_G920TUVU3DOI1_HOME.tar.md5.

Спробував прошивати прошивки послідовно: OI, OF, OH з результатом FAIL.

Але вищезазначений OI1 мав успіх - за винятком того, що я дійсно отримую чорно-білий логотип Samsung.

Зверху екрана меню відновлення Android я бачу:

LMY47X.G920TUVU3DOI1

З меню відновлення корисно лише вимкнення живлення, оскільки воно вимикає телефон, доки я його не ввімкну. Кнопка живлення не вимикається - вона просто завантажується знову.

Застосувати оновлення з кешу дає жовтий текст внизу екрана: "APPLY_CHEK застарілий".

Я не знаю, як використовувати, наприклад, перші 3 пункти меню.

Перезавантажте завантажувач - просто приносить чорно-білий логотип.

Журнал перегляду відображає рядок за рядком речей, про які я не маю уявлення - їх сторінки.

У нижній частині екрана - жовтим кольором - є два рядки:

“Dm-перевірка не вдалася ...

Спочатку потрібно перевірити DRK… »

Будь ласка, допоможіть. - Ньюб

Рішення: Привіт Ньюб. Перш за все, ми хотіли б сказати вам, що вашу ситуацію, здається, неможливо виправити з вашого кінця. Виходячи з вашого опису, ви вже зробили все, що може зробити користувач у цій ситуації. Найкраще, що ви можете зробити, це сходити до свого оператора або в роздрібний магазин, де ви купували, якщо ви, пограйте безглуздо, і запитати їх, чи можуть вони замінити вам телефон.

Як уже згадувалося в цій публікації , прошивка не є на 100% безпечною. Сучасна технологія прошивки не повністю усунула ризики, пов'язані з процесом. Існують змінні, які зазвичай входять у гру, які не піддаються контролю користувачеві під час процедури. Ці змінні включають несправні порти USB, ненадійне програмне забезпечення для управління USB, переривання живлення, залишки даних із попереднього ПЗУ тощо. Звичайно, існують також ініційовані користувачем фактори (наприклад, використання несумісного або неправильного ПЗУ та встановлення проблемних сторонніх програм), які можуть також призводять до таких проблем, як у вас.

Звичайний набір усунення несправностей та рішення включає видалення розділу кеш-пам'яті, відновлення за замовчуванням за замовчуванням телефону, прошивку нового ПЗУ або видалення із запасного ПЗУ. В основному все, що у вас є на сьогодні.

Ви, очевидно, вдарили одне з мільйона, і єдиний спосіб оживити телефон - дозволити Samsung виправити це за допомогою більш досконалих технологій. Якщо ви можете уникнути того, щоб Samsung перевіряв пристрій замість вас, будь ласка, ідіть цим шляхом. Як тільки вони дізнаються, що програмне забезпечення було змінено, вони автоматично позначать телефон як не гарантований.

Якщо ваш телефон є частиною плану обслуговування оператора, подумайте про те, щоб зайти до магазину вашого оператора і постаратися виглядати якомога безглуздіше і не згадувати про те, що ви намагалися прошити телефон будь-яким способом. Якщо вам пощастить, вони можуть просто подарувати вам новий телефон, замість того, щоб детально перевіряти стан програмного забезпечення.

Проблема No2: Galaxy S6 завантажується після спрацювання Samsung Knox

Привіт, народ. У мене виникла проблема з циклом включення живлення, коли телефон почне завантажуватися, але досягне лише першого екрана, на якому написано: «Samsung Galaxy S6 працює на базі Android», перш ніж він повернеться назад.

Отже, все, що я отримую, - це перший екран, який продовжує блимати, і телефон далі не буде прогресувати.

Раніше того дня я не встановлював жодної програми, хоча у мене є дві оновлення програми. Однак ця проблема виникла лише тоді, коли я активував Samsung Knox після сканування системи маршрутів із вбудованою функцією захисту.

Чи можете ви повідомити мене, чому відбувається ця петля, як я можу це виправити, тобто знову вимкнути KNOX і правильно завантажити телефон?

Спасибі за ваш час.

З повагою. - Брендон

Рішення:  Привіт Брендон. Відключення лічильника Samsung Knox не повинно впливати на процес завантаження телефону, якщо ви не спробували прошити ПЗУ, який, можливо, його спрацював. Це те, що ви можете спробувати вирішити проблему.

Очистіть кеш-пам’ять S6 та дані

Якщо телефон все ще завантажується в режимі відновлення, спробуйте спочатку видалити розділ кеш-пам’яті, щоб позбутися будь-яких пошкоджених або залишкових файлів. Розділ кеш-пам’яті також зберігає файли оновлення з Google Play Store, тому це хороший спосіб забезпечити, щоб тут зберігалися лише відповідні файли. Щоб видалити розділ кешу, просто виконайте такі дії:

 • Вимкніть пристрій.
 • Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення .
 • Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 • Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 • Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 • Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 • Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 • Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Витріть дані Galaxy S6

Якщо видалення кешу системи нічого не допоможе, перейдіть до відновлення за замовчуванням за замовчуванням телефону. Також відома як загальне скидання, ця процедура видалить ваші особисті дані, тому будьте готові втратити їх після цього. Ось як:

 • Вимкніть ваш Samsung Galaxy S6 Edge.
 • Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення .
 • Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 • Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.
 • За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію, 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 • Натискайте кнопку зменшення гучності ще раз, доки не виділиться опція "Так - видалити всі користувацькі дані", а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 • Після завершення скидання виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Якщо пощастить, після цього телефон повинен мати можливість нормальної завантаження. Якщо все ж нічого не змінюється, перейдіть до наступного кроку.

Flash запас або користувальницький ПЗУ

Якщо припустити, що ваш S6 все ще завантажується в режимі відновлення, ще один хороший спосіб вирішити цю проблему - прошивка нового ПЗУ. Використовуйте Google для пошуку правильного запасного ПЗУ для вашого телефону. Переконайтесь, що ви встановлюєте правильну прошивку для прошивки, щоб запобігти подальшим ускладненням.

Як зазначалося вище, перепрошивка не є гарантованим рішенням і може навіть призвести до зовсім іншої проблеми.

Ми рекомендуємо вам відновити за замовчуванням телефон за допомогою прошивки із запасного ПЗУ. Прошивки або ПЗУ є специфічними для конкретної моделі та оператора, тому завжди переконайтеся, що ви отримали потрібну, перш ніж виконувати цю процедуру.

Отримайте заміну телефону

Якщо всі наведені вище рішення не будуть працювати, телефон, швидше за все, не зможе заощадити на вашому кінці. Прохання про заміну телефону - ваше єдине рішення, що залишилось.

Проблема No3: Швидкість зарядки Galaxy S6 дуже повільна

У мене є цей телефон протягом 4 місяців, і у мене є кілька проблем. Перший - це екран. Між кнопками регулювання гучності на лівій стороні з’явилася невелика щілина. Протягом кількох днів тріщина пройшла по діагоналі екрану. Телефон у корпусі, розробленому компанією Samsung, і я його не кинув.

Також у мене телефон був заряджений протягом 2 повних днів, і він досяг лише 61%. Коли я ставлю його на заряд, час автономної роботи був дуже низьким - 6%.

Також телефон віртуально вібрує до 5 хвилин, а потім зупиняється. Він також надсилає пусті повідомлення. У мене на цьому телефоні не так багато програм, а ігор немає. Я не знаю, що робити далі, оскільки я був у свого постачальника, і вони порадили, що не буде сенсу надсилати телефон Samsung. Будь-яка допомога, яку ви можете надати, була б чудовою. З повагою. - Хізер

Рішення: Привіт Хізер. Цікаво знати, що у вашого телефону виникає безліч проблем, навіть коли він ніколи не випадав.

Очевидно, ми не можемо вирішити проблему з тріснутим екраном. S6 оснащений новим Corning Gorilla Glass 4 , який є надзвичайно стійким до падіння екраном. Цей тип скла дуже міцний і за звичайних обставин не тріскається. Однак це не означає, що він не може тріснути самостійно. Можливо, на екрані є заводський дефект, який не виявляється під час звичайних перевірок якості. Ви повинні знайти спосіб замінити екран чи телефон.

Щоб вирішити інші проблеми, спершу спробуйте скинути заводські налаштування, щоб ви побачили різницю після відновлення стандартних значень телефону.

Проблема No4: Galaxy S6 перестає заряджатися

Привіт, хлопці! ну мій телефон працював чудово, ми з чоловіком пішли на концерт, тому я записував, і коли ми вийшли, мій телефон був на рівні 5%. Тож я підключив його до нашого автомобільного зарядного пристрою, яким ми завжди користуємось, і це зросло до 6% приблизно за хвилину. отже, я побачив, що він заряджається, і коли я дивлюся вниз і бачу це знову, мій телефон був повністю вимкнений. Немає індикатора сповіщень, і якщо я спробую його увімкнути, він не вібруватиме або щось інше - не заряджається.

Я залишив його заряджатися оригінальним зарядним пристроєм на цілий день і нічого. якщо я підключаю його до свого комп’ютера, комп’ютер не буде його ловити, і я вже намагався повернути його до життя, про що я читав тут, але вони не працюють, все, що я хочу, - це всі мої фотографії та відео назад формуйте мого сина, коли він був маленьким, але це відмовно, тому що я ніде їх не резервував, і мій комп'ютер не буде читати телефон, і телефон не вмикатиме, що будь-коли, будь ласка, допоможіть! - Кассандра

Рішення: Привіт Кассандра. Будь ласка, зверніться до цього посібника, щоб дізнатися, що потрібно зробити, щоб вирішити проблему: Як виправити Samsung Galaxy S6 Edge, який не заряджається .


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням,  і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення. 

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.