Як виправити LG V20 не вмикається

Ми вже опублікували статтю про те, як виправити #LG V20 (# V20), який не заряджається. Зараз ми розглянемо набагато серйознішу проблему, яка може залишити телефон марним, якщо його залишити на самоті - не ввімкнеться. lg-v20-чорний екран-не вмикаєтьсяІснує кілька факторів, які ми повинні враховувати, коли йдеться про усунення такої проблеми, але, щоб зробити її простішою, все зводиться до апаратної проблеми, якщо проблема залишається невирішеною після виключення інших можливостей. При цьому серед можливостей, які нам потрібно виключити, є збої додатків та проблеми з мікропрограмою. Спочатку усунути неполадки у своїх програмах, а потім піти після прошивки, якщо проблема залишається після виконання кількох кроків. Продовжуйте читати цю публікацію, щоб знати, що потрібно робити, коли ваш новий LG V20 відмовляється ввімкнути після самостійного вимкнення.

Як виправити LG V20 не вмикається

Сама мета цього посібника з усунення несправностей - визначити, в чому проблема з вашим пристроєм, і знайти рішення, яке допоможе вирішити проблему, але якщо це неможливо, знайдеться обхідний шлях або тимчасове виправлення. З усім сказаним, ось що вам потрібно зробити для усунення несправностей вашого LG V20, який не вмикається ...

Крок 1: Перевірте телефон на наявність можливих фізичних або рідких пошкоджень

Це може здатися дещо складним, але це не так. Ми, техніки, часто робимо швидкий фізичний огляд пристрою на предмет можливих пошкоджень, спричинених випадковими падіннями. Насправді легко визначити, чи причиною проблеми є фізичні пошкодження, тому що сила, яка може вплинути на внутрішні компоненти, повинна залишити якісь вм’ятини або подряпини зовні. Що стосується можливого пошкодження рідини, то ще простіше визначити, чи не є вона причиною проблеми. Вам просто потрібно зняти задню кришку, вийняти акумулятор і знайти маленьку наклейку на задній панелі телефону. Якщо він білий, значить, пошкодження водою немає. Однак, якщо наклейка стала червоною, рожевою або фіолетовою, то причина, через яку ваш телефон не вмикається, пов’язана з пошкодженням рідини. На даний момент, якщо ви впевнені, що причиною проблеми є рідина або фізичний збиток,тоді негайно нехай телефон перевірить технік. Немає сенсу продовжувати вирішувати проблеми.

Крок 2: Виконайте процедуру витягування батареї, щоб оновити пам’ять телефону

Ваш LG V20 має знімний акумулятор, тому легше оновити пам’ять. Зніміть задню кришку та витягніть акумулятор. Поки акумулятор не підключений до телефону, натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом хвилини. Це призведе до розряду компонентів усередині вашого телефону накопиченої електроенергії. Іншими словами, пам’ять очиститься. Тепер поверніть батарею назад і закріпіть її задньою кришкою, а потім спробуйте увімкнути пристрій. Якщо він все одно не вмикається, зробіть наступний крок.

Крок 3: Спробуйте зарядити LG V20, оскільки акумулятор розрядився

Це дуже важливий крок, оскільки він виключає можливість того, що причиною проблеми є простий розряджений акумулятор, але в той же час він дасть нам уявлення про те, чи проблема викликана проблемою мікропрограми чи обладнання. Якщо телефон заряджається після підключення, апаратне забезпечення безпечне. Просто залиште телефон підключеним до електромережі на 10 хвилин, перш ніж намагатись увімкнути його знову. У цьому випадку, найімовірніше, телефон успішно завантажиться. Однак, якщо телефон не заряджається або не відображає звичні знаки зарядки, тоді існує ймовірність того, що телефон має проблеми з апаратним забезпеченням. Пропоную вам прочитати наш допис на годину, щоб вирішити проблему, яка не заряджається, у LG V20. Важливо знати, заряджається телефон чи ні, тому що ви не можете продовжувати усунення несправностей, не виключаючи можливості розрядженого акумулятора.Слідуючи нашому посібнику, що не заряджається, і телефон все одно не заряджається, ви повинні відправити телефон на ремонт, оскільки це, швидше за все, проблема з обладнанням.

Крок 4: Спробуйте завантажити телефон у режимі відновлення та при успішному виконанні генерального скидання

Це ще один крок, який потрібно зробити, щоб лише викреслити ще одну можливість того, що, можливо, один або деякі із завантажених додатків вийшли з ладу та вплинули на прошивку вашого телефону. На цьому кроці ви завантажите телефон у режим відновлення, і в разі успіху зробіть головне скидання. Якщо проблема викликана програмами або прошивкою, і якщо проблема не така серйозна, скидання, безумовно, виправить її. Однак недоліком є ​​те, що всі ваші файли та дані будуть видалені, оскільки ви не можете зробити резервну копію. Якщо це те, що потрібно, щоб телефон знову запустився, то воно того варте.
 1. Натисніть і утримуйте кнопки живлення та зменшення гучності .
 2. Коли з’явиться логотип LG, швидко відпустіть, а потім утримуйте кнопку живлення , продовжуючи утримувати кнопку зменшення гучності.
 3. Коли з’явиться повідомлення «Скидання заводських налаштувань» , натисніть кнопку зменшення гучності, щоб виділити Так.
 4. Натисніть кнопку живлення для підтвердження.
 5. У відповідь на запит на «Erase всі призначені для користувача дані і відновити настройки по замовчуванню," використовувати гучність вниз кнопку , щоб виділити Так.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб скинути налаштування пристрою.

Крок 5: Надішліть телефон на перевірку чи ремонт

Якщо все інше не вдається, вам потрібен фахівець, який вирішить проблему. Таким чином, надішліть телефон, щоб його перевірили, протестували та виправили. Для звичайних користувачів це стосується способу усунення несправностей, тому, якщо проблема залишається, нехай технічний персонал вирішить проблему за вас.

Інші проблеми, пов'язані з живленням LG V20

Тепер, коли ми надали вам покрокове керівництво щодо виправлення вашого LG V20, який не вмикається, настав час вирішити деякі проблеми, які ми вже отримали ...

LG V20 іноді зависає, а потім вимикається і не вмикається

Проблема : Привіт. Я купив LG V20 кілька тижнів тому. Я все ще намагаюся навчитися робити це, оскільки роками був користувачем Apple. Проблема в тому, що одного разу мій телефон просто замерз, а потім його екран став чорним. Я зміг увімкнути його знову, але тоді заморозки трапляються випадковим чином у супроводі випадкових чорних екранів. Ви можете допомогти? Дякую. Усунення несправностей . Існує ймовірність, що проблему спричиняє сторонній додаток. Програми постійно аварійно працюють, і іноді вони можуть впливати на загальну продуктивність телефону. Тому на цьому етапі нам потрібно виявити проблему, завантаживши пристрій у безпечному режимі, щоб з’ясувати, чи все-таки це відбувається.
 1. Коли екран ввімкнено, натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. У меню параметрів, що з’явиться, натисніть і утримуйте живлення.
 3. Коли буде запропоновано перезапуститись у безпечному режимі, натисніть OK.
 4. Після перезавантаження пристрою внизу екрана відображається безпечний режим.
 5. Видаліть програми, які викликають проблему.
Якщо проблема все ще виникає в безпечному режимі, у вас немає іншого вибору, крім як зробити резервну копію даних і виконати генеральний скидання.
 1. Резервне копіювання всіх даних у внутрішній пам'яті.
 2. Вимкніть пристрій.
 3. Натисніть і утримуйте кнопки живлення та зменшення гучності .
 4. Коли з’явиться логотип LG, швидко відпустіть, а потім утримуйте кнопку живлення, продовжуючи утримувати кнопку зменшення гучності.
 5. Коли з’явиться повідомлення «Скидання заводських налаштувань» , натисніть кнопку зменшення гучності, щоб виділити Так.
 6. Натисніть кнопку живлення для підтвердження.
 7. У відповідь на запит на «Erase всі призначені для користувача дані і відновити настройки по замовчуванню, " використовувати гучність вниз кнопку , щоб виділити Так .
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб скинути налаштування пристрою.

LG V20 постійно відстає і вимикається самостійно після оновлення

Проблема : Нещодавно було оновлення, в якому я справді не впевнений, але після цього мій LG V20 почав дуже погано відставати, а потім він самостійно вимикається без видимих ​​причин або причин. Я хочу, щоб мій телефон працював належним чином - без затримок, без випадкових відключень. Сподіваюся, з цим можна щось зробити. Дякую! Виправлення неполадок : Пошкоджений системний кеш. Зазвичай це причина, чому телефон відстає або має інші проблеми, пов’язані з продуктивністю, особливо те, що ви сказали, що проблема почалася після оновлення. Отже, стирання розділу кешу може вирішити проблему:
 1. На головному екрані торкніться Налаштування .
 2. На вкладці Загальне торкніться Зберігання та USB > Внутрішня пам'ять.
 3. Зачекайте, поки опції меню закінчать обчислення.
 4. Торкніться Кешовані дані, а потім натисніть OK .
 5. Зачекайте, поки кешовані дані очистяться; залежно від розміру, це займе кілька секунд.
 6. Після закінчення стирання екран оновлення пам’яті оновлюється, а кешовані дані не відображатимуться. Це означає, що наші кешовані дані успішно очищено.
 7. Коли ви знову заходите в меню «Зберігання», з’являються кешовані дані, які відображатимуться як «Обчислення».