Виправте, що Samsung Galaxy S7 Edge не заряджатиметься за допомогою зарядного пристрою та інших проблем із живленням

Проблеми із заряджанням - одна з найпоширеніших проблем, пов’язаних із живленням, на #Samsung Galaxy S7 Edge (# S7Edge). Ми фактично отримали багато скарг від наших читачів, які скаржились на свої телефони, які не заряджаються за допомогою дротового методу. Насправді ми вже розглядали багато з цих проблем раніше, але оскільки ми все ще отримуємо досить багато подібних питань, ми не можемо просто зупинити публікацію таких публікацій.

Galaxy-S7-Edge не заряджається належним чином

У цьому дописі я включив кілька проблем із заряджанням. Перша проблема полягає в тому, що пристрій не заряджається під час підключення за допомогою адаптера живлення, а заряджається за допомогою акумулятора 1А. Це може бути проблема з апаратним забезпеченням чи прошивкою, і існує лише один спосіб з’ясувати - усунення несправностей. Отже, читайте далі, щоб зрозуміти більше про цю проблему та дізнатися, як з нею боротися, якщо вона вам спаде на думку.

Galaxy S7 Edge не заряджається за допомогою адаптерів живлення або зарядних пристроїв

Проблема : У нас був телефон близько 2 місяців, і ми їхали на автобусі, і він зарядив штраф, але коли я повернувся додому, він не зарядився, я спробував близько 5 різних вилок та зарядних пристроїв, і він не заряджатиме його заряджається лише тоді, коли я використовую портативний блок живлення на 1 ампер, і це є найщасливішим для мене та моєї сестри. У нас обох є S7 edge, я чорний її золото, і це траплялося на обох. Я думаю, що це програмне забезпечення. Ми оновили кілька тижнів тому і багато разів намагались перезапустити телефон. Будь ласка, допоможіть. Відповідь: Ну, це може бути проблема з прошивкою або проблема із зарядними пристроями або кабелем, яким ви користуєтесь. Ми не можемо просто зробити висновок, не усуваючи певні неполадки. Два телефони Galaxy S7 Edge мають однакову проблему, і чи вважаєте ви, що це теж випадково, що це трапляється з вами та вашою сестрою? Я не думаю. Можливо, у вас встановлено однаковий набір програм, так? Мій перший підозрюваний - це програми. Можливо, ви встановили програму, яка може маніпулювати батареєю. Маючи це на увазі, я хочу, щоб ви завантажили пристрій у безпечному режимі, щоб тимчасово вимкнути всі сторонні програми.
 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 2. Як тільки ви побачите на екрані 'Samsung Galaxy S7 EDGE' , відпустіть клавішу живлення та негайно утримуйте клавішу зменшення гучності .
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезавантаження.
 4. Ви можете звільнити його, коли у нижньому лівому куті екрана з’явиться повідомлення "Безпечний режим" .
Після успішного завантаження телефону в безпечному режимі спробуйте зарядити телефон за допомогою оригінального зарядного пристрою. Я розумію, ви вже пробували використовувати 5 різних зарядних пристроїв, це точно? Якщо так, тоді, будь ласка, просто використовуйте оригінальний, адже ці сторонні зарядні пристрої теж не працюють. Якщо я підозрюю, що проблему спричиняє одна з програм, вона повинна заряджатись у діагностичному стані, але якщо ні, спробуйте підключити пристрій до комп'ютера, якщо це можливо. Підключивши його до комп’ютера, ви можете відразу визначити, чи пов’язаний USB-кабель із проблемою. Якщо комп'ютер виявляє телефон, він повинен заряджатися, хоча дуже повільно, але якщо ні, то це кабель. Спробуйте скористатися кабелем USB іншого пристрою та переконайтесь, що це працює. Нарешті, якщо телефон все одно не заряджається, якщо не через банк живлення,потім знайдіть час, щоб зробити резервну копію даних і файлів і скинути налаштування пристрою. Якщо ви мали рацію щодо своєї підозри, що це проблема програмного забезпечення, то скидання може це виправити, але якщо ні, то у вас немає іншого вибору, крім перевірки. Ось як ви ефективно скидаєте свій пристрій…
 1. Вимкніть Samsung Galaxy S7 Edge .
 2. Натисніть і утримуйте клавіші « Головна» та « Гучність вгору» , потім натисніть і утримуйте клавішу живлення. ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.
 3. Коли шоу Samsung Galaxy S7 Прикордонні на екрані, відпустіть кнопку живлення , але продовжуйте утримувати Home і Volume Up клавіші.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд. ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть " wipe data / factory reset".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання . Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Galaxy S7 Edge не перезавантажиться, екран лише мерехтить

Проблема : Я спробував чотири кроки для перезавантаження свого Samsung S7 Edge, але екран загоряється лише на частку секунди і знову вимикається. Я привіз цей телефон у Відні, Австрія, бо загубив телефон s6 у таксі під час поїздки на роботу до Відня. Оскільки я постійно перебуваю в іншій країні, я хотів би запитати, чи можна мені ще допомогти виправити телефон?

Відповідь : Я не знаю, як почалася ця проблема, оскільки ви лише повідомили нам, що зараз відбувається з вашим телефоном або в чому проблема. Якщо він пошкоджений фізично або водою, куди б ви не пішли, ви не можете вимагати гарантії. Однак, якщо це незначна проблема, спричинена не вами, ви все одно зможете перевірити її у техніка без плати за обслуговування. Правила компанії різняться залежно від країни, тому ви не будете знати, якщо не спробуєте.

Galaxy S7 Edge розряджає акумулятор під час підключення до мережі, а не для зарядки

Проблема : Я, як правило, ставлю телефон на зарядку, і я писав людям повідомлення під час заряджання, і нещодавно побачив, що він не заряджається, а насправді розряджається більше, ніж зарядний пристрій. У мене ця проблема, поки телефон заряджається, і у мене кабель швидкої зарядки. Чи можете ви допомогти?

Відповідь : Спробуйте вимкнути телефон і підключити його до заряду, і якщо він заряджається тонко і швидко, проблема може бути настільки простою, як занадто багато додатків, що працюють у фоновому режимі, розряджають акумулятор швидше, ніж пристрій може зарядити. Наступне, що потрібно зробити, це перевірити, чи телефон також добре заряджається в безпечному режимі, і якщо це так, спробуйте з’ясувати, які програми викликають проблему.

З іншого боку, якщо пристрій не заряджається належним чином, навіть якщо він вимкнений або знаходиться в безпечному режимі, то це може бути проблемою із його зарядним пристроєм. На цьому етапі спробуйте використати інший зарядний пристрій або спробуйте підключити пристрій до комп’ютера. Якщо пристрій заряджається під час використання іншого зарядного пристрою або підключення до комп'ютера, настав час придбати новий зарядний пристрій, інакше нехай його перевірить технік.

Galaxy S7 Edge не вмикається і не реагує без видимих ​​причин

Проблема : Я вирушив додому, коли мій Samsung Galaxy S7 Edge працює абсолютно нормально. Тож я поклав свій телефон за кишеню в машині. І коли я повернувся додому, він раптом не відповів. Я спробував зарядити його, але світлодіодний індикатор не світився, але я все ще тримав його підключеним приблизно 20 хвилин, але все одно не вмикався. Я також спробував зробити скидання, натиснувши клавішу гучності та кнопку живлення, і він все ще не реагуватиме. Чи слід мені ремонтувати телефон чи щось інше?

Відповідь : Не хвилюйтеся, це не так погано, як ви думаєте. Це простий збій системи, через який телефон не реагує, а зарядку також зробити неможливо. Ви можете повернути свій телефон до життя, натиснувши та утримуючи кнопку зменшення гучності та клавішу живлення разом протягом 15 секунд. Якщо проблема трапляється частіше, телефон може страждати від серйозної проблеми з прошивкою, і може знадобитися скидання. Моя думка полягає в тому, що, оскільки це вже сталося одного разу, є ймовірність, що це повториться знову, тому продовжуйте спостерігати за телефоном.

Galaxy S7 Edge продовжує відображати попередження про «виявлення вологи»

Проблема : З тих пір, як я використовую VR, у мене виникають проблеми із заряджанням із періодичними попередженнями про «виявлення вологи». Телефон не намок, а USB-порт пересох. Іноді, коли телефон заряджається, після заряджання зупиняється / продовжується випадковим чином із попереджувальними попередженнями. Іноді він заряджається без проблем протягом 30 хвилин до появи будь-яких ознак. Іноді довше. Я читав інші звіти з подібними чи однаковими проблемами.

Відповідь : Спробуйте перевірити порт USB на телефоні, чи є всередині зігнутий штифт чи ворсинка. Якщо є зігнутий штифт, спробуйте вирівняти його, оскільки це може бути проблемою, а що стосується ворсу або сміття, просто видаліть його або вдуйте стиснене повітря в порт, щоб очистити. Однак, якщо в порту немає проблем, пора перевірити.

Galaxy S7 Edge не вмикається після можливого перегріву

Проблема : Використовував Dr Fone для відновлення видалених фотографій із мого S7 Edge. Програмне забезпечення зависло, коли я зрозумів, що мій телефон, здається, вимкнений, але надзвичайно гарячий, вище 104f (дитячий термометр). Повідомлення про помилку означало, що мій телефон вийшов з ладу. Тому я від’єднав з’єднання від свого ПК. Я використав кнопку гучності та пуску, це врешті-решт, здавалося, вимкнуло телефон, оскільки він почав охолоджуватися. Однак я не можу ввімкнути телефон. Ви можете допомогти?

Відповідь : Іншими словами, телефон перегрівся. Натискання та утримання кнопок гучності та головного не призведе до вимкнення пристрою, тому, на мою думку, телефон самостійно вимкнувся як запобіжний захід, оскільки, якби він залишився увімкненим, його могли б смажити.

Дайте телефону охолонути, а потім натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності, а потім клавішу живлення та тримайте їх натиснутими протягом 15 секунд. Це повинно завантажити телефон, але якщо ні, спробуйте зарядити телефон протягом декількох хвилин і спробуйте перевірити, чи він нагрівається швидко, тому що якщо це так, ви нічого не можете з цим зробити, окрім як доставити його техніку та перевірити його або відремонтований. Однак, якщо він заряджається, і відображаються знаки зарядки, ви можете ввімкнути телефон через кілька хвилин.

Galaxy S7 Edge замерз, але головний екран увімкнено синьою лінією

Проблема : Мій Samsung Galaxy S7 Edge замерз, головний екран увімкнено, але є синя лінія, яка прокручується вгору і вниз, це не дозволяє мені входити до своїх програм. Він взагалі не реагує.

Відповідь : Це ще один варіант системного збою - телефон стає невідповідним, але екран залишається увімкненим. Щоб виправити це, натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та живлення разом протягом 15 секунд. Це дозволить нормально перезавантажити телефон.

Galaxy S7 Edge не заряджається до 100%, зупиняється на рівні 70%

Проблема : Привіт. Мій телефон раптом не заряджається до 100%, він зупиняється на рівні 70%, маленька піктограма на батареї показує блискавку на ньому, коли зарядний пристрій підключено, але він більше не заряджається. Спробував перезавантажитись, але нічого не змінилося. І я думаю, що час автономної роботи почав скорочуватися набагато швидше, ніж зазвичай. Будь-які ідеї?

Відповідь : Спробуйте завантажити пристрій у безпечному режимі та перевірте, чи зможе він продовжувати роботу на 100%, коли всі сторонні програми вимкнені. Якщо все ще ні, спробуйте вимкнути його, але продовжуйте заряджати. Якщо проблема залишається, спробуйте стерти розділ кешу, оскільки пошкоджені кеші іноді можуть спричинити подібні проблеми.

 1. Вимкніть телефон.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші « Головна» та « Гучність вгору» , потім натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 3. Коли шоу Samsung Galaxy S7 Прикордонні на екрані, відпустіть кнопку живлення , але продовжуйте утримувати Home і Volume Up клавіші.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить стирання розділу кешу. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Якщо все інше не вдається, нехай перевірить це технік.

Чи є Galaxy S7 Edge водонепроникним? Ні це не так.

Проблема : телефон не водонепроникний. Через 3 фути h2o, затамувавши подих, зробив знімок і повернувся назад не довше 10 секунд. Телефон не буде звертатися до Samsung і сказав, оскільки я не купував безпосередньо у них, вони не несуть відповідальності. Як можна рекламувати одне, а не стояти за цим.

Відповідь : По-перше, ми не пов’язані з Samsung, тому, якщо ви тут, щоб висловити своє розчарування, думаючи, що ми Samsung, ви гавкаєте не на те дерево.

Але в будь-якому випадку, ми також хотіли б сказати вам, що телефон є водонепроникним, а не водонепроникним. Ніхто не може звинуватити вас у тому, що ви вважаєте його водонепроникним, оскільки рейтинг IP68 є однією з точок продажу телефону. Але справа в тому, що вода все одно може потрапити в пристрій, і ось що трапилося з вашим, так? Шкода, що Samsung не прийме його і не виправить без комісії, але це тому, що пошкодження водою не покривається гарантією пристрою.