Як виправити свій Google Nexus 5, який не заряджається [Посібник з усунення несправностей]

Проблеми із заряджанням #Google Nexus 5 (# Nexus5) є одними з найпоширеніших проблем, які ми отримали від наших читачів, яким належить ця чудова технологія. Оскільки потужність дуже важлива для електронних гаджетів та смартфонів, ми глибоко зобов’язані швидко реагувати на запити щодо проблем, пов’язаних із живленням, оскільки смартфон, який ні заряджається, ні вмикається, в основному марний.

Отже, у цій публікації я допоможу вам усунути неполадки у вашому Google Nexus 5, який з якихось причин не заряджається. Вам потрібно буде виконати процедури, і ми будемо використовувати дедуктивний метод усунення несправностей, щоб дійти висновку або визначити, у чому полягає справжня проблема вашого пристрою. Як тільки ми дізнаємося про проблему, було б простіше з’ясувати метод, який може її виправити, якщо проблема не має нічого спільного з апаратним забезпеченням.

Прочитайте далі, щоб зрозуміти, чому ця проблема виникає час від часу, і дізнайтеся, як вирішити проблему з вашим Nexus 5. Однак, якщо у вас є інші проблеми, переконайтеся, що ви відвідали нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже вирішували багато проблем із цим телефоном, оскільки почав його підтримувати. Знайдіть проблеми, подібні до ваших, та скористайтеся запропонованими нами рішеннями та / або інструкціями з усунення несправностей. Якщо вони не працюють або якщо вам потрібна подальша допомога, сміливо заповнюйте нашу анкету з питань Android. Обов’язково надайте нам детальну інформацію про свою проблему, щоб ми могли дати вам точніші рішення.

Як усунути неполадки Google Nexus, які не заряджаються

Хоча ми хотіли б виправити кожну проблему, яку отримуємо від наших читачів, є проблеми, які вже поза межами наших можливостей, особливо пов’язані з апаратним забезпеченням. Це тому, що ми не будемо пропонувати методи, які можуть потенційно пошкодити телефон, якщо це робитимуть пересічні користувачі, або процедури, які можуть анулювати гарантію. Тепер, коли я це вже сказав, ось що вам потрібно зробити, щоб спробувати вирішити проблему з вашим Nexus 5:

Крок 1: Виключіть можливість того, що це просто заморожений пристрій

Коли телефон зависає, він може не реагувати на те, що ви з ним робите. Частіше подібні зависання спричинені збоєм системи, що може призвести до того, що пристрій не реагує. Хоча ми не впевнені на 100%, що проблема у вашому телефоні, спочатку потрібно виключити цю можливість.

Оскільки Nexus 5 не має знімного акумулятора, ми не змогли виконати процедуру витягування батареї, але це не означає, що ми не могли скинути ваш телефон. Для цього просто натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом 30 секунд. Припускаючи, що в телефоні залишилося достатньо заряду акумулятора, і за умови, що цю проблему спричиняє збій системи, ваш Nexus повинен перезавантажитися нормально, а після цього ви можете спробувати зарядити його ще раз, щоб перевірити, чи він реагує.

Крок 2: Підключіть телефон до комп’ютера та перевірте, чи він реагує

Я розумію, що ваш телефон не заряджається, коли ви підключаєте його до оригінального зарядного пристрою. Можливо, проблема в самому зарядному пристрої або кабелі, яким ви користуєтесь. Підключивши його до комп’ютера, ви можете відразу визначити, чи проблема в цих аксесуарах. Наприклад, якщо телефон заряджається при підключенні до комп’ютера, то це повинен бути зарядний пристрій, який має деякі проблеми. У такому випадку спробуйте перевірити, чи не блокує чи не пошкоджує порт ваш зарядний пристрій. Якщо ви можете знайти сміття або ворсинки, спробуйте очистити їх або подати стиснене повітря. Також спробуйте з’ясувати, чи не зігнувся один із штифтів, і спробуйте вирівняти його за допомогою пінцета, якщо це можливо.

З іншого боку, якщо ваш комп’ютер не виявляє телефон, спробуйте негайно перевірити, заряджається він чи ні, тому що, якщо ні, то це може бути проблемою з кабелем. Спробуйте використати інший, щоб побачити, чи це вирішить проблему.

Після того, як ви переконаєтесь, що цю проблему спричиняє зарядний пристрій або кабель, найкраще придбати новий комплект зарядного пристрою.

Крок 3: Спробуйте перезавантажити Nexus 5 у безпечному режимі та зарядити

Якщо ваш телефон все ще має достатньо заряду акумулятора, спробуйте перезавантажити його в безпечному режимі та перевірте, чи він заряджатиметься в такому стані. Завжди є ймовірність того, що проблему спричиняють завантажені програми, тому нам також потрібно виключити цю можливість. Ось як ви завантажуєте телефон у безпечному режимі:

 1. Натисніть кнопку живлення на своєму пристрої.
 2. Торкніться й утримуйте опцію Вимкнути у діалоговому вікні.
 3. Натисніть OK у наступному діалоговому вікні, щоб запустити безпечний режим.

Перебуваючи в цьому режимі, підключіть телефон, щоб перевірити, чи заряджається він. Якщо це сталося, знайдіть програми, які спричинили проблему, та видаліть їх, інакше продовжуйте вирішення проблем.

Ось як ви видаляєте програми з Nexus 5:

 1. На будь-якому головному екрані натисніть Усі програми.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Програми.
 4. За потреби проведіть пальцем праворуч до екрана Завантажено.
 5. Торкніться потрібної програми.
 6. Натисніть Видалити, а потім натисніть OK.

Крок 4: Спробуйте стерти розділ кеш-пам'яті, а потім зарядити знову

Для проблеми, яка виникла сама по собі без видимих ​​причин, існує ймовірність, що вона спричинена пошкодженими кешами. Отже, якщо соку все-таки вистачає, то пропоную завантажити телефон у режим відновлення та спробувати стерти розділ кешу:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності, потім одночасно натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки телефон не увімкнеться.
 3. Двічі натисніть кнопку зменшення гучності, щоб виділити “Режим відновлення”.
 4. Натисніть кнопку живлення, щоб запустити режим відновлення.
 5. Відобразиться робот Android з червоним знаком оклику.
 6. Утримуючи кнопку живлення, натисніть і відпустіть кнопку збільшення гучності, а потім відпустіть кнопку живлення.
 7. За допомогою кнопок регулювання гучності перейдіть до розділу «Видалити розділ кешу», а потім натисніть кнопку живлення, щоб вибрати його. Примітка . Це може зайняти 10 хвилин або більше.
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати систему перезавантаження зараз.

Крок 5: Спробуйте скинути налаштування телефону, щоб побачити, чи це має значення

Припускаючи, що всі інші наведені вище процедури не працювали, і батареї все ще достатньо для резервного копіювання файлів і даних, то я пропоную вам спробувати скинути налаштування телефону і перевірити, чи він заряджається після цього. Хоча це необов’язкова процедура, але я пропоную зробити це перед тим, як відправити телефон на ремонт:

 1. Створіть резервну копію даних у внутрішній пам’яті.
 2. Вимкніть пристрій.
 3. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності, потім одночасно натисніть і утримуйте кнопку живлення, поки телефон не увімкнеться. Відпустіть обидві клавіші, коли це станеться.
 4. Двічі натисніть кнопку зменшення гучності, щоб виділити "Режим відновлення".
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб запустити режим відновлення. Відобразиться робот Android з червоним знаком оклику.
 6. Утримуючи кнопку живлення, натисніть і відпустіть кнопку збільшення гучності. З'явиться меню "Відновлення системи Android". Відпустіть живлення, коли це станеться.
 7. За допомогою кнопок гучності перейдіть до пункту «Видалити дані / скинути заводські налаштування», а потім натисніть кнопку живлення, щоб вибрати його.
 8. Прокрутіть униз до “Так - стерти всі користувацькі дані”, а потім натисніть кнопку живлення, щоб вибрати його.
 9. Після завершення скидання натисніть кнопку живлення, щоб вибрати Перезавантажити систему зараз.

Крок 6: Надішліть телефон на перевірку / ремонт

Якщо все інше не вдається, то вам потрібна допомога технічного персоналу, щоб вирішити проблему, оскільки, що стосується усунення несправностей, ви зробили свою справу. Але на даний момент можна з упевненістю припустити, що проблема полягає в апаратному забезпеченні; це може бути акумулятор або інші компоненти всередині. Попросіть телефон перевірити, діагностувати, відремонтувати або навіть замінити.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.