7 найкращих додаткових інструментів рівня для Android | Хлопець-дроїд

Службові інструменти допомагають нам виконувати невеликі завдання вдома чи поза ним, і найкращі додатки Level Utility Tool знадобляться. Незважаючи на те, що зручно нести інструменти на робоче місце, є способи досягти цього, не вимагаючи ніяких фізичних інструментів. Це справедливо навіть для такого товару, як інструмент рівня, який використовується для вимірювання рівня поверхні.

Незважаючи на те, що найчастіше його використовують у будівництві, його також можна використовувати для фотографування та навіть столярних робіт. Завдяки акселерометрам на ваших телефонах ці завдання тепер можна виконувати навіть на мобільному телефоні, завантаживши простий додаток із магазину Play.

Ми покажемо вам сім найкращих додаткових інструментів для Android у цьому списку, сподіваючись надати вам найкращу програму для перевірки нахилу або рівня плоскої поверхні. Найкращий додаток рівня бульбашок для інструменту Android може розумно допомогти вам відрегулювати будь-яку плоску поверхню, яка в іншому випадку нахилена.

Найкращі додаткові інструменти для Android

Додатки інструментів Level Utility

1) Розумний рівень

Перш за все, що стосується нашого зворотного відліку, у нас є слушно названий Smart Level. Цей інструмент здатний точно виміряти кут або нахил об’єкта. Ви можете використовувати цю кісточку на різних поверхнях, наприклад, поклавши задню частину пристрою на стіл або поклавши її коротку або довгу сторону на раму.

Ця програма зможе розповісти вам про такі речі, як рівень поверхні (бульбашка), рівень рівня, нульове калібрування, одиниці нахилу - градус, відсоток, радіан, нахил даху - і багато іншого.

Завантажте зараз: тут

2) Лазерний рівень

Далі ми розглянемо лазерний рівень. Цей пристрій постачається з кількома різними вимірювальними інструментами, такими як лазерний покажчик, звичайний 3-режимний нівелір, рівень бульбашок (лібелла) та клінометр (інклінометр) для вимірювання вертикальних кутів та визначення точної горизонтальної площини. Це, мабуть, один із найточніших рівнів корисності, які ви знайдете сьогодні.

У комплекті є безліч інших цікавих функцій - можливість калібрувати рівень вашого пристрою, регулювати точність вимірювання, читати дані в різних одиницях, фіксувати орієнтацію та навіть робити фотографії під час вимірювання. Таким чином, ви можете легко надіслати деталі вимірювань будь-кому на вашому телефоні.

Завантажте зараз: тут

Додатки інструментів Level Utility для Android

3) Рівень міхура

Це простий на вигляд додаток, який працює точно так, як рекламується. Він імітує реальний лічильник рівня і навіть має такі самі показники на дисплеї. У зеленому індикаторі є маленьке бичаче око, яке точно повідомляє, де знаходиться центр. Це чудовий маленький інструмент, який, без сумніву, може допомогти вам, коли ви фотографуєте або вивішуєте портрет на стіні, щоб переконатися, що він прямий.

Bubble Level може допомогти, коли ви хочете тримати будь-який компонент прямо (вертикально або горизонтально), що робить його досить корисним інструментом для використання в певних ситуаціях. Незважаючи на те, що ваш телефон повинен бути відкалібрований, коли ви його отримаєте, було б корисно провести його калібрування, щоб уникнути будь-яких проблем. Відгуки клієнтів про програму, як правило, сприятливі, що свідчить про те, що вона досить популярна серед широких мас.

Завантажте зараз: тут

Додатки інструментів Level Utility для Android

4) Рівень компаса

Це пропозиція 2-в-1, оскільки вона постачається з компасом, а також за замовчуванням із функцією вимірювача рівня. Компас може бути дуже корисним, коли ви перебуваєте в дикій природі або трекінгу (або в обох випадках), або якщо вам просто потрібно знати, в якому напрямку буде сходити сонце. Додаток також дозволяє зберегти місце розташування вашого автомобіля, щоб ви могли точно визначити його серед кількох інших транспортних засобів. Це особливо корисно на масивних стоянках з однаковими орієнтирами.

Що стосується рівнеміра, він може працювати як вертикально, так і горизонтально, що робить його придатним для будівництва або домашнього використання. Розробник зазначає, що датчик може діяти дещо інакше, залежно від вашого пристрою, тому обов’язково тримайтеся подалі від магнітних полів та інших електронних пристроїв, намагаючись використовувати індикатор рівня в цьому додатку.

Завантажте зараз: тут

Додатки інструментів Level Utility для Android

5) Рівень кишенькових бульбашок

Це досить пристойний додаток, який може допомогти вам визначити рівень на будь-якій поверхні. Тут немає кричущих рис, тому те, що ви бачите, це те, що ви отримуєте. Але це не обов'язково погано, оскільки ви отримуєте найкращий інструмент рівня з цим додатком. Pocket Bubble Level використовує комбінацію гіроскопа та акселерометра вашого телефону, щоб визначити правильний рівень на кожній площині.

Усі показники легко зрозуміти і досить добре викласти, тому вам не складно буде зрозуміти їх, навіть якщо ви новачок в інструментах рівня. Ви просто покладете телефон на поверхню (рівну чи іншу), і ви зрозумієте, скільки вам потрібно нахилити його від осей.

Завантажте зараз: тут

Додатки інструментів Level Utility для Android

6) Розумні інструменти

Це не просто вимірювач рівня, оскільки він також постачається з набором інших інструментів, які допомагають у складних ситуаціях. Розумні інструменти - це єдине рішення для більшості ваших потреб у інструментах, оскільки воно містить більшість із них. Є такі функції, як вимірювач рівня звуку, віброметр, металошукач та перетворювачі. Звичайно, він також може перевірити рівень поверхні за допомогою інструмента «Лінійка». Це комплексне рішення практично для всього, що вам потрібно для перевірки у себе вдома, хоча настійно рекомендується звернутися за допомогою до техніків, якщо ви хочете отримати професійну думку.

Додаток працює лише на пристроях, які мають магнітний датчик, який залишає купу телефонів низького класу. Для роботи додатка знадобиться смартфон або планшет, що працює принаймні на Android 4.0.3. Найкраща частина? Ну, додаток можна завантажити безкоштовно, і в ньому немає оголошень або покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

Додатки інструментів Level Utility

7) Кишеньковий лазерний рівень

Це трохи нетрадиційний інструмент рівня, але все одно дуже зручний у будь-якій ситуації. Він поставляється з лазерним індикатором для точності, залишаючи поза увагою звичайний інтерфейс міхура з водою, який пропонують багато інших додатків. Додаток працює на доповненій реальності, а це означає, що ви можете використовувати камеру свого телефону, щоб перевірити рівень оточення навколо вас.

Ви можете збільшувати та зменшувати, як завгодно, і рухатись у напрямку, у якому ви хочете виміряти, і це майже все. Це, мабуть, один із найпростіших у використанні вимірювачів рівня, і не дивно, що цим додатком користуються також дизайнери інтер’єрів. Однак додаток більше не оновлюється розробником, що трохи невдало. Функції, як і раніше, працюють як і раніше. Pocket Laser Level працює з пристроями під управлінням Android 2.3 та новіших версій. Не забудьте перевірити найкращу програму рівня бульбашок для Android, Play Store.

Завантажте зараз: тут

Вирок щодо найкращого додатку Bubble Level для Android

Як бачите, для Android існує ряд чудових інструментів рівня. Можливо, не всі вони настільки точні, як фізичний інструмент, але ви наблизитесь досить просто, тому що датчики акселерометра у вашому телефоні досить точні. Отже, якщо вам потрібно щось вкрай, і у вас немає доступу до фактичного рівня, будь-який із них справиться досить добре.

У вас є найкращий додаток для рівня бульбашок для Android, яким ви користуєтесь? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.