Чому мій Samsung Galaxy S7 нагрівається [Посібник з усунення несправностей та потенційні рішення]

 • Прочитайте і зрозумійте, чому преміум-смартфон, такий як # Samsung Galaxy S7 (# GalaxyS7), нагрівається до перегріву під час зарядки.
 • Дізнайтеся, як усувати неполадки або що робити, коли ця проблема виникає у вас.

Можливо, ви вже бачили новини про пристрої Galaxy Note 7, які вибухнули, обсмажились або спричинили пожежу. Ці випадки траплялися під час та після зарядки, тому ми не можемо звинувачувати інших власників смартфонів, що вони хвилюються, коли їх пристрої нагріваються під час зарядки. Нещодавно ми отримали багато запитів на підтримку від власників Samsung Galaxy S7, які скаржаться на свої пристрої, які нагріваються при підключенні.

Отже, у цій публікації я вирішу саме цю проблему заради наших читачів, які турбуються про серйозні проблеми, пов’язані із зарядкою. Пам'ятайте, що хоча смартфони дуже маленькі і здаються нешкідливими, вже було багато випадків, коли власники через них постраждали. І о, ви вже бачили, як джип згорів через смартфон? Так, ці речі теж трапляються. Я хочу сказати, що ви повинні серйозно поставитися до цієї справи, оскільки тут порушена ваша безпека та безпека вашої родини.

Читайте далі, щоб зрозуміти, чому ваш Galaxy S7 нагрівається під час заряджання, і знати, що робити, якщо це станеться з вами. Якщо у вас є інші проблеми з вашим пристроєм, не забудьте зайти на нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали сотні проблем, надісланих нашими читачами. Шанси на те, що ми вже відповідали на вашу проблему, тому не поспішайте знаходити проблеми, подібні до ваших, на нашому веб-сайті. Якщо ви не можете знайти нічого, або якщо наші рішення не працюють, і вам потрібна подальша допомога, не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши анкету з питань Android.

Що робити, коли ваш Galaxy S7 стає надзвичайно гарячим під час заряджання

Смартфон, який нагрівається під час зарядки, не слід сприймати легковажно, оскільки це може бути ознакою серйозної проблеми з обладнанням. Обов’язково, щоб ви, як власник, витратили час на усунення несправностей вашого телефону, і ось що я пропоную вам зробити:

Крок 1: Переконайтеся, що це не спричинено фізичними пошкодженнями

Це перше, що вам слід зробити, оскільки ви відразу ж повідомляєте, чи не зазнав ваш телефон фізичної травми через падіння або щось, що може спричинити руйнівний вплив на ваш пристрій. Вплив, який може призвести до того, що телефон не працюватиме належним чином, повинен залишити слід, тому спробуйте перевірити, чи немає подряпин, поломок або чогось, що вказує на те, що він стикався з чимось твердим.

Крок 2: Перевірте телефон на наявність можливих пошкоджень рідини

Коротке замикання часто призводить до перегріву та інших серйозних апаратних проблем, тому обов’язково потрібно переконатися, що ваш пристрій не страждає від цього через пошкодження рідини. Незважаючи на те, що Galaxy S7 є водостійким, це не гарантує, що вода не зможе потрапити в нього. Насправді ми вже отримуємо багато скарг від наших читачів щодо їхніх пристроїв S7, які перестали працювати після використання під водою.

Вийміть лоток SD-картки та SIM-картки та загляньте в порт, щоб побачити, чи не стала маленька біла наклейка (індикатор збитку рідиною) червоною, рожевою або фіолетовою, оскільки якщо це сталося, це призвело до пошкодження водою.

Крок 3: Спробуйте зарядити телефон, поки він у безпечному режимі

Деякі завантажені програми, можливо, працювали у фоновому режимі, що також допомагає швидше розрядити акумулятор. Чим швидше розряджається акумулятор, тим гарячішим стає телефон при постійному використанні, і коли ви підключаєте його для зарядки, пристрій буде нагріватися тим більше.

Зарядка телефону в безпечному режимі не вирішить проблему, але негайно вирішить проблему. Якщо він не нагрівається під час зарядки в безпечному режимі, то сторонні програми мають щось спільне з проблемою. Вам потрібно знайти програми та видалити їх по черзі, поки не знайдете винуватця, інакше вам доведеться продовжувати усунення несправностей. Ось як ви завантажуєте телефон у безпечному режимі:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 2. Коли на екрані з’явиться логотип Samsung Galaxy, відпустіть кнопку живлення та негайно утримуйте клавішу зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезавантаження.
 4. Тепер, якщо в нижньому лівому куті екрана з’являється “Безпечний режим”, ви можете відпустити клавішу зменшення гучності.

Якщо ваш Galaxy S7 все ще нагрівається під час заряджання навіть у безпечному режимі, спробуйте зробити наступний крок, щоб перевірити, чи це має значення.

Крок 4: Підключіть телефон до комп’ютера, щоб перевірити, чи він теж нагрівається

Більшість настільних та портативних комп'ютерів видають половину ампера електричного струму, навіть якщо вони теж виробляють 5 Вольт електроенергії. Оригінальний зарядний пристрій вашого Galaxy S7 видає 2 ампер і працює від 5 до 9 Вольт, що залежить від того, чи використовуєте ви функцію швидкої зарядки. Між комп’ютером та зарядним пристроєм останній може спричинити нагрівання телефону більше, ніж перший. Отже, якщо ваш телефон все ще нагрівається при підключенні до комп’ютера чи ноутбука, то ми майже впевнені, що з вашим пристроєм дійсно щось не так. У такому випадку перейдіть до наступного кроку.

Крок 5: Видаліть системний кеш і спробуйте зарядити телефон ще раз

Кеш системи може легко пошкодитися. Коли це трапляється, і якщо система продовжує ним користуватися, можуть виникнути проблеми з продуктивністю або навіть проблеми, пов’язані із зарядкою, наприклад, та, яку ми вирішуємо тут. Кеші можна видаляти за власним бажанням без негативних наслідків, оскільки система насправді створюватиме нові, які цілком сумісні з новою версією прошивки. Іншими словами, час від часу видалення системного кешу може навіть допомогти покращити продуктивність вашого телефону. Але давайте відкладемо це поки що, бо насправді важливим на даний момент є те, щоб ми знали, чи буде ваш Galaxy S7 все ще нагріватися під час заряджання після того, як ми очистили розділ кешу, і ось як ви це робите:

 1. Вимкніть телефон.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить стирання розділу кешу. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Після виконання наведених вище кроків, а пристрій все ще нагрівається під час заряджання, у вас немає іншого вибору, крім як скинути налаштування телефону, щоб врешті спробувати виключити можливість того, що проблема виникла через проблему з мікропрограмою.

Крок 6: Майстер скидає налаштування вашого Galaxy S7 перед тим, як відправити його в магазин для перевірки

Якщо програми, які працюють у фоновому режимі, можуть нагрівати телефон під час зарядки, проблеми з прошивкою можуть зробити більше, і щоб виключити цю можливість, потрібно скинути налаштування пристрою, завантаживши його знову в режим відновлення, і вибрати правильний варіант. Після перезавантаження ще нічого не встановлюйте, замість цього спробуйте зарядити телефон, щоб знати, чи він все ще нагрівається, і якщо так, то у вас немає іншого варіанту, як відправити його або принести в магазин і виправити:

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення. ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд. ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Якщо всі ці кроки не допомогли вирішити проблему, вам потрібна допомога технічного спеціаліста.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.