7 найкращих програм для сканування поліції безкоштовно на Android

Найкращий додаток для поліцейського сканера може бути як захоплюючою формою розваги - наприклад, аудіо-версією епізоду «Поліцейські», так і надзвичайно корисним способом уникнути поганого дорожнього руху, спричиненого аваріями.

Поширена помилкова думка, що всі поліцейські сканери є незаконними. Це не так. Як пояснив адвокат ITL, "Майже в кожному штаті законно слухати радіозв'язок міліції всередині свого будинку за допомогою поліцейського сканера". При цьому деякі штати забороняють використовувати поліцейські сканери в дорозі без дозволу. Завжди перевіряйте місцеве законодавство, щоб уникнути юридичних проблем. Краще витратити кілька хвилин на читання нудної легальної інформації, ніж витрачати півдня в міліції, намагаючись пояснити себе.

Найкращі програми для сканування поліції безкоштовно на Android

найкращий додаток для сканування поліції

1) Сканер радіо

Scanner Radio - це найпопулярніша програма для сканування поліції, доступна в Play Store. Це дозволяє слухати понад 5300 поліцейських сканерів, а також метеостанції та аматорські радіоповторювачі. Основний вигляд інтерфейсу користувача містить список із 50 сканерів із найбільшою кількістю слухачів, і ви можете відсортувати його за відстанню або додати вибрані сканери до списку вибраних.

Існує два платних способи отримати ще більше користі від цього найкращого додатка для сканування поліції. Ви можете або придбати преміум-передплату Broadcastify, щоб слухати аудіо, яке було заархівовано за останні 6 місяців, або заплатити $ 2,99 за версію Pro. За ціну чашки кави на АЗС ви отримуєте доступ до 6 темних кольорів, користувацький інтерфейс без реклами, елементи керування програвачем на екрані блокування тощо.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для сканування поліції

2) Поліцейський сканер БЕЗКОШТОВНО

Включаючи громадську безпеку, повітряний рух, морські та аматорські частоти короткохвильових часток, БЕЗКОШТОВНИЙ додаток Police Scanner - це будь-який вибраний інструмент пильної служби, щоб бути в курсі подій, що відбуваються в околицях або інших провінціях, штатах і навіть країнах. Додаток може автоматично визначати, які канали вам найближчі на основі GPS та стільникової тріангуляції. Коли нові канали виявляються, вони миттєво стають доступними для всіх користувачів. Єдина важлива функція, яка заблокована за покупкою в додатку, - це можливість слухати у фоновому режимі під час використання інших програм.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для сканування поліції

3) Поліцейський сканер X

З чудовим рейтингом 4,5 зірки, Police Scanner X - це багатообіцяючий, передовий поліцейський сканер для Android, який колись навіть міг стати найбільш завантажуваним сканером у Play Store. Додаток побудований на створеному на замовлення потоковому програвачі, який оптимізований з нуля для максимальної енергоефективності. Ми цінуємо включення довідкової таблиці для так званих десяти кодів, які використовуються правоохоронними органами для представлення загальних фраз у голосовому спілкуванні.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для сканування поліції

4) Сканер 911

Ще один високо оцінений поліцейський сканер називається Scanner 911. Як випливає з назви, програма орієнтована на правоохоронні та екстрені медичні служби. Цей найкращий додаток для сканування поліції вирізняється завдяки своєму сучасному інтерфейсу користувача, який відповідає вимогам Google щодо матеріального дизайну. Багато інших програм сканерів намагаються імітувати зовнішній вигляд справжніх поліцейських сканерів, незважаючи на те, наскільки відчутною є ця практика дизайну, відома як скеуоморфізм.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для сканування поліції

5) Трансляцію

Boardcastify - це найбільше у світі джерело сканерів радіозв'язку. За словами розробників, користувачі програми мають доступ до понад 5700 каналів, які оновлюються в режимі реального часу і можуть бути відсортовані за назвою та місцезнаходженням. Так само, як Scanner Radio, перша програма в цьому списку, програма Broadcastify забезпечує повний доступ до 6 місяців аудіоархівів для передплатників Broadcastify Premium, які також можуть насолоджуватися додатком без реклами.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для сканування поліції

6) Радіо-сканер поліції

По-перше, ми розглядаємо досить очевидний радіоприймач поліції. Цей має простий та простий у використанні інтерфейс. Це чисто, і навігація та пошук місцевих каналів дійсно прості. Police Scanner Radio насправді дозволяє слухати живий звук із понад 7000 поліцейських радіосканерів, сканерів вогню та радіоаматорських ретрансляторів з усього світу. Вони в першу чергу по всій території Сполучених Штатів, але ви також знайдете деякі з Канади та Австралії.

Police Scanner Radio може показати вам усі найпопулярніші станції, але насправді ви також можете шукати за найближчими станціями. Завантажте додаток і почніть слухати одразу!

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для сканування поліції

7) Поліцейський сканер 5-0

Далі ми розглянемо додаток Police Scanner 5-o. Цей можна завантажити з Google Play Store і сьогодні він буде працювати з більшістю телефонів Android. Поліцейський сканер 5-0 надає вам понад 5000 поліцейських, пожежних, рятувальних та інших радіоканалів через вашу мобільну службу або Wi-Fi.

Одним із найцікавіших моментів цього є те, що ви можете знаходити канали поблизу вашого місцезнаходження на основі GPS та мережевої тріангуляції. Ви можете зберігати вибране, слухати у фоновому режимі та навіть отримувати миттєвий доступ до нових каналів, що надходять в Інтернет. Дані про місцезнаходження тут просто такі приємні, адже ви можете легко знайти сканери навколо себе. Додаток загалом інтуїтивно зрозумілий та простий в орієнтації.

Завантажте зараз: тут

Вирок про найкращий додаток для сканування поліції

Існує безліч найкращих додатків для сканування поліції безкоштовно на Android. Ми лише дряпаємо поверхню на тому, що доступно там; однак ми вважаємо, що ці сім є одними з найкращих, які сьогодні можна купити. У вас є улюблений поліцейський сканер, який ви зберігаєте на своєму смартфоні? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.