Як виправити Steam гру, яка не завантажується та не запускається

У вас виникають проблеми з певною грою Steam, яка не завантажується або не запускається? Не панікуйте, оскільки ця проблема, як правило, в межах ваших можливостей виправити.

Цей посібник з усунення несправностей покаже вам рішення, які ви можете спробувати усунути. Існує ряд ефективних рішень, які ви повинні зробити, тому обов’язково виконайте запропоновані виправлення у наведеному нижче порядку.

Причини, чому гра Steam не завантажується або не запускається

Існує ряд факторів, щоб перевірити, чи не завантажується чи запускається гра Steam. Нижче наведено речі, які ви повинні спробувати звузити, намагаючись вирішити будь-яку проблему в грі.

Випадкова помилка гри.

Додатки можуть час від часу розробляти помилки через різноманітні фактори. Більшість помилок цього типу зазвичай зникають самі по собі, хоча після оновлення системи. Ми настійно рекомендуємо спробувати перезапустити комп'ютер, якщо вам доведеться вирішити проблему гри Steam.

Гра або програмне забезпечення застаріли.

У деяких випадках гра Steam може вийти з ладу або не запуститися через помилку кодування. Якщо ця помилка відома видавцю або розробнику, вони відразу ж виправлять її, випустивши оновлення. Клієнт Steam повідомить вас, якщо є доступне оновлення гри, тому все, що вам потрібно зробити, це продовжити встановлення такого оновлення.

Іноді проблема з грою Steam може виникати через помилку в самій операційній системі. У цьому випадку вам доведеться переконатись, що ОС вашого ПК виконує останнє оновлення. За замовчуванням операційні системи налаштовані періодично перевіряти наявність оновлень, але ви також можете перевірити їх вручну. Якщо у вас ПК, ви можете перевірити наявність оновлень, виконавши такі дії:

 1. Виберіть кнопку Пуск (Windows) у нижньому лівому куті.
 2. Зайдіть в Налаштування (значок шестірні).
 3. Виберіть піктограму Оновлення та безпека .
 4. Виберіть вкладку Windows Update на бічній панелі (кругові стрілки).
 5. Виберіть Перевірити наявність оновлень . Якщо доступне оновлення, воно почне завантажуватися автоматично.

Якщо у вас Mac, виконайте такі дії, щоб перевірити наявність оновлень:

 1. Виберіть Системні налаштування в меню Apple, а потім натисніть Оновлення програмного забезпечення, щоб перевірити наявність оновлень.
 2. Якщо доступні будь-які оновлення, натисніть кнопку Оновити зараз, щоб встановити їх. Або натисніть « Докладніше », щоб переглянути деталі кожного оновлення та вибрати конкретні оновлення для встановлення.

Пошкоджені файли гри.

Для правильної роботи в іграх Steam використовується широкий спектр файлів та папок. Якщо один із цих необхідних файлів застарілий або пошкоджений, це може призвести до проблем із продуктивністю гри, збоїв або проблем із завантаженням.

Проблеми з підключенням.

Якщо у вас проблема з грою, для роботи якої потрібен Інтернет, ви повинні переконатися, що ваш комп’ютер має надійне з’єднання з Інтернетом. Якщо можливо, намагайтеся уникати Wi-Fi і замість цього використовуйте дротове з'єднання. Якщо у вас немає іншого варіанту, ніж використовувати бездротове підключення, переконайтесь, що воно працює нормально і не вирізане. Steam не відкривається і не запускається, якщо бездротовий доступ до Інтернету має поганий або слабкий сигнал.

Проблеми несумісності гри.

У старих іграх можуть виникати проблеми з роботою з новішими версіями операційної системи. Спробуйте запустити їх у режимі сумісності та перевірте, чи він завантажується нормально. Для цього виконайте наведені нижче дії.

 1. Відкрийте Steam .
 2. Перейдіть до бібліотеки Steam.
 3. Знайдіть гру, яку хочете запустити
 4. Клацніть правою кнопкою миші назву гри та перейдіть до Властивості.
 5. Зайдемо на Local Files вкладці.
 6. Клацніть Огляд локальних файлів.
 7. Знайдіть виконуваний файл гри, клацніть правою кнопкою миші та перейдіть до Властивості .
 8. Зайдемо на сумісність вкладці.
 9. Установіть прапорець Запустити цю програму в режимі сумісності для .
 10. Виберіть операційну систему.
 11. Зберегти зміни.

Усунення несправностей гри Steam, яка не запускається та не завантажується

Ви можете виконати набір кроків з усунення несправностей, щоб з’ясувати, чому ваша гра Steam не запускається.

 1. Оновіть операційну систему свого комп’ютера.

  Переконавшись, що оновлена ​​ОС не тільки виправляє помилки, але також може запобігти розвитку проблем.

 2. Оновіть відео графіку.

  Ще однією можливою причиною того, чому гра може вийти з ладу, є проблема з графічними драйверами вашого комп’ютера. Ви хочете оновити драйвери графічного процесора, виконавши такі дії:

  Клацніть правою кнопкою миші на піктограмі " Пуск" .

  У меню Потужний користувач виберіть Диспетчер пристроїв.

  Перейдіть у розділ Адаптери дисплея та розгорніть цей розділ.

  Клацніть правою кнопкою миші на графічному пристрої та відкрийте Властивості .

  Виберіть вкладку Подробиці .

  У спадному меню відкрийте HardwareIds .

  Скопіюйте перший рядок і вставте його в адресний рядок браузера.

  Результати пошуку повинні показати точні драйвери, які потрібно встановити.

 3. Перевірте локальні файли.

  Файли, що зберігаються на жорсткому диску, можуть бути пошкоджені через несправність апаратного забезпечення, проблеми з програмним забезпеченням, стрибки напруги та інші причини. Щоб переконатися, що необхідні файли, необхідні грі, недоторкані, ви можете попросити Steam перевірити локальні файли.

 4. Перезавантажте ПК.

  Переконайтеся, що ви перезапустили Steam, а потім комп’ютер як частину кроків з усунення несправностей. Ця проста пропозиція часто виправляє випадкові незначні помилки, оскільки оновлює кеш-пам’яті, запущені програми, файли та інші ресурси.

 5. Очистити кеш завантаження.

  Якщо ваша гра все ще не починається в цей момент, спробуйте очистити кеш завантаження Steam. Цей крок змусить парою очистити кешовану конфігурацію гри та перезавантажити її з віддаленого сервера.

 6. Відновити папку Бібліотека.

  Помилка в бібліотеці ігор Steam також може іноді спричиняти проблеми з грою. Ця бібліотека - це папка, яку Steam використовує для зберігання файлів, необхідних для запуску ваших ігор. Будь-який застарілий файл або підкаталог може спричинити проблему. Щоб вирішити проблему, ви можете сказати Steam відновити папку бібліотеки.

  Перевстановіть Steam. Для цього виконайте такі дії:

  Відкрийте клієнт Steam .

  Зайдіть в Налаштування .

  Виберіть Завантаження .

  Виберіть папки бібліотеки Steam .

  Клацніть правою кнопкою миші на папці.

  Виберіть Відновити папку .

 7. Змінити регіон завантаження.

  Іноді у певному регіоні, до якого підключений ваш локальний клієнт Steam, можуть виникати проблеми із завантаженням або сервером. Це може призвести до уповільнення завантажень або збою гри. Ви можете перенаправити свій клієнт Steam, щоб змінити регіон завантаження як обхідне рішення. Ось як:

  Відкрийте клієнт Steam .

  Зайдіть в Налаштування .

  Виберіть Завантаження .

  Виберіть регіон завантаження

  Якщо потрібно, спробуйте якомога більше регіонів завантаження, щоб перевірити, чи це вирішить вашу проблему.

 8. Спробуйте запустити гру в режимі сумісності.

  Як зазначалося вище, несумісність гри та операційної системи може спричинити проблему. Виконайте наведені вище кроки, щоб перевірити, чи можете ви запустити поточну гру, яку хочете, з ОС на своєму комп’ютері.

Пропоновані показники:

 • Як виправити Call of Duty Mobile не буде підключати проблему
 • Як виправити проблему відключення контролера Joy-Con від Nintendo Switch
 • Як виправити проблему швидкого розряджання акумулятора від Nintendo
 • Як виправити не працює ігрову карту Nintendo Switch

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.