Як виправити Galaxy S8, який більше не заряджається [керівництво з усунення несправностей]

Привіт і ласкаво просимо до сьогоднішнього допису # GalaxyS8, який відповідає на запитання щодо функції швидкої зарядки S8, яка більше не працює. Ми сподіваємось, вам це буде корисно.

Сьогоднішня проблема: швидкий заряд Galaxy S8 перестав працювати

Нещодавно на моєму телефоні (Samsung Galaxy S8) почало з'являтися повідомлення про те, що в порту виявляється вода, і перед тим, як зарядитися, дати йому висохнути. Я дав їй просидіти добу, а потім спробував сушити за допомогою Q-кінчика, і все ще відображається повідомлення. Нещодавно він не контактував з водою. У підсумку я перезапустив телефон із підключеним зарядним пристроєм і повідомлення зникло, але телефон більше не заряджається швидко. - Дерек

Як виправити Galaxy S8, який більше не буде швидко заряджатися

Привіт Дерек. Не існує простого способу дізнатися, що може спричинити вашу проблему. Що стосується нашого власного досвіду, швидка зарядка не є на 100% надійною, навіть на ледь використовуваних пристроях Galaxy S7 та S8. Ваша проблема може бути спричинена унікальною змінною у вашому пристрої, або може бути спричинена якоюсь іншою цілісністю. Ми отримали повідомлення про те, що проблема з швидким заряджанням припиняється наприкінці минулого року після випуску оновлення Samsung. Проблема вплинула не на всі пристрої S8 і не була настільки поширеною, тому в цих уражених пристроях повинно бути щось, що не було сумісним з новими версіями Android.

Щоб побачити, що може спричинити проблему, виконайте наведені нижче дії.

Увімкніть швидку зарядку

Швидку зарядку можна вмикати та вимикати. Переконайтеся, що на вашому пристрої він увімкнений. Це може бути простий крок, але багато людей забувають непросто. Щоб перевірити функцію швидкої зарядки, виконайте такі дії:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Обслуговування пристрою.
 3. Торкніться Акумулятор.
 4. Торкніться Додаткові налаштування та увімкніть Швидка зарядка кабелю

Вимикайте екран або телефон під час заряджання

Як зазначалося вище, функція швидкого заряджання може не працювати в деяких випадках. Навіть коли на екрані повідомляється, що швидка зарядка працює, пристрій насправді не отримує всіх переваг швидкої зарядки. Це тому, що швидка зарядка на деяких пристроях S8, з якими ми стикалися, може не працювати належним чином або взагалі не працювати, коли екран увімкнено. Щоб максимізувати шанс швидкої зарядки працювати, не слід користуватися телефоном під час зарядки та переконайтесь, що екран вимкнено. А ще краще, просто залиште телефон вимкненим, скажімо, на годину, щоб швидка зарядка працювала повний час.

Використовуйте оригінальний зарядний кабель та адаптер

Функція швидкої зарядки Samsung перевірена лише для роботи із зарядним кабелем та адаптером, що постачаються разом із вашим пристроєм. Якщо ви використовуєте швидкий зарядний пристрій, що не є Samsung, існує ймовірність, що він може не працювати або несумісний із вашим телефоном. Спробуйте дотримуватися аксесуарів Samsung.

Якщо у вас більше немає зарядного кабелю Samsung та аксесуарів, спробуйте якомога швидше отримати заміну.

Спробуйте зарядити в безпечному режимі

Погані або погано кодовані сторонні програми можуть призвести до проблем. Якщо ви схильні встановлювати програми, не перевіряючи репутацію їх розробників, це лише питання часу, коли ви зіткнетеся з проблемами. Незалежно від того, чи є у вас незначна або велика проблема, одне з найкращих, що ви можете зробити, - це перезапустити телефон у безпечний режим, щоб перевірити, чи не є причиною одна з ваших програм. У цьому режимі не буде запущено всі сторонні програми, тому, якщо ваш телефон заряджається нормально та швидко, у вас точно проблема. Спробуйте дати телефону працювати протягом 24 годин у безпечному режимі, щоб побачити різницю.

Ось кроки щодо перезапуску S8 у безпечний режим:

 1. Вимкніть телефон. Для цього натисніть і утримуйте кнопку живлення та торкніться Вимкнення.
 2. Натисніть і утримуйте кнопку живлення, щоб перезавантажити телефон.
 3. Коли на екрані з’явиться логотип Samsung, відпустіть кнопку живлення, а потім натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 4. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки телефон не завершить перезапуск.
 5. Логотип безпечного режиму з’явиться внизу ліворуч на екрані, коли це активовано.
 6. Використовуйте свій телефон у безпечному режимі так само, як і зазвичай.

Встановіть оновлення для Android

Встановлення оновлень приносить не тільки вдосконалення, але іноді і виправлення для відомих помилок. Переконайтесь, що ви не пропустили жодних оновлень для свого пристрою, будь то програми чи операційна система.

Переконайтеся, що порт для зарядки сухий

Оскільки ви згадали, що проблема, схоже, збіглася з вашим S8, що відображає помилку, виявлену вологою, переконайтеся, що належним чином висушіть зарядний порт. Порт для зарядки може намокнути різними способами, навіть якщо ви навмисно не занурювали пристрій у воду. Існує причина, чому помилка виявлення вологи була кодована на вашому пристрої. Перш ніж нехтувати цим, переконайтеся, що зарядний порт справді сухий.

Для цього просто поставте телефон біля речі, яка побічно виробляє тепло, наприклад, задньої панелі телевізора чи комп’ютера. Зазвичай вода випаровується сама, але ви можете швидко висихати, розмістивши пристрій поблизу джерела тепла.

НЕ ставте свій S8 біля печі або печі. Це буде не тільки марно, але й може швидко відправити ваш телефон у могилу. Подача прямого тепла на зарядний порт також не буде працювати. Якщо ви хочете прискорити процес сушіння, спробуйте за допомогою фена продути гаряче повітря в порт. Не перестарайтеся, щоб уникнути надмірного нагрівання всередину. Майте на увазі, занадто багато тепла, і ви смажите компоненти всередині. Іншим недоліком у цьому є той факт, що тиск повітря може проштовхувати вологу всередину, особливо якщо функція водостійкості вже порушена. Навіть незначна кількість вологи може пошкодити компонент / компоненти всередині.

Скиньте заводські налаштування

Витирання телефону має бути крайнім засобом, але ми хочемо, щоб ви зробили це, якщо всі наведені вище рішення не допоможуть. Просто пам’ятайте про те, щоб зробити резервну копію даних, перш ніж це робити. Пам'ятайте, що відновлення заводських налаштувань не усуне жодної несправності апаратного забезпечення, як-от пошкоджений акумулятор, пошкоджений порт зарядки або деякі невідомі проблеми з логічною платою. Скидання до заводських налаштувань стосуватиметься лише проблем, пов’язаних із програмним забезпеченням. Якщо швидка зарядка не буде працювати після цього, вам слід проконсультуватися з компанією Samsung. Вони можуть відремонтувати або замінити ваш телефон для вас.

Щоб відновити заводські налаштування S8, виконайте такі дії:

 1. Створіть резервну копію даних у внутрішній пам’яті. Якщо ви ввійшли в обліковий запис Google на пристрої, ви активували функцію захисту від крадіжки, і вам потрібні будуть ваші облікові дані Google, щоб завершити основне скидання.
 2. Вимкніть пристрій.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 4. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe data / factory reset.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Використовуйте бездротовий зарядний пристрій

Якщо скидання заводських налаштувань не допомогло, і ви хочете на час затримати надсилання телефону або з якоїсь причини, не забувайте, що ви все одно можете швидко зарядити бездротовий зв’язок. Бездротова зарядка зазвичай повільніша за кабельну, але швидка бездротова зарядка може дати більший приріст порівняно із звичайною кабельною зарядкою. Спробуйте скористатися ним, щоб перевірити, чи працює він швидше, ніж звичайна зарядка кабелю, чи звичайна зарядка кабелю взагалі не буде працювати.