5 найкращих альтернатив Amazon Fire Stick в 2020 році

Amazon вже багато років намагається скласти конкуренцію подібним до Apple TV, пропонуючи доступний і всеодинний досвід роботи з медіа. За допомогою програмного забезпечення Fire OS ви можете отримати доступ до телевізійного вмісту, фільмів та музики з одного розділу. Amazon робить цей інтуїтивний досвід доступним, пропонуючи легке обладнання, яке взагалі не займає багато місця. Візьміть, наприклад, палицю Fire TV - вона коштує зовсім небагато грошей, менше, якщо вона продається, і швидко і легко підключається до задньої панелі телевізора через слот HDMI. Ви готові дивитись телевізор лише через пару хвилин після отримання його поштою, і більшість споживачів можуть собі це дозволити. Але що, якщо вам не подобається палиця Fire TV? Це доступно за ціною, але воно виглядає дешево і далеко не преміум. Дотримуйтесь інструкцій нижче, і ми покажемо вам найкращу альтернативу Fire Stick у 2018 році. Ось наші найкращі рекомендації.

Огляд: 5 найкращих альтернатив Amazon Fire Stick у 2020 році

  • Fire TV Cube Наш найкращий вибір
ПродуктБрендІм'яЦіна
АмазонкаПожежний телевізійний кубПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Краща альтернатива Amazon Fire Stick

1. Пожежний куб

Amazon Fire Cube є новим для ринку, оскільки Amazon заявляє, що це перший пристрій, що дозволяє передавати потокові відео в режимі "вільні руки". Alexa побудована всередині, тому отримати доступ до вашого улюбленого вмісту так само просто, як повідомити Alexa, що ви хочете дивитись і де (тобто на Netflix). Вам не потрібен пульт з Fire Cube - підключіть його, увійдіть до свого облікового запису Amazon, і ви готові почати давати команди Alexa. Крім того, що це рішення для потокової передачі відео в режимі `` вільні руки '', Fire Cube з Alexa навіть здатний вимкнути світло за вашою командою і навіть може керувати широким спектром інших пристроїв. Він навіть може відтворювати вміст 4K!

Купуйте на Amazon

2. Apple TV

Apple TV - відмінна альтернатива Amazon Fire Stick, особливо якщо у вас вже є пристрої iOS у вашому домі. Це так добре працює з екосистемою Apple і надає вам доступ до нескінченної кількості вмісту, доступного в iTunes Store. Ви можете взяти напрокат або придбати цифрові фільми та телевізійні шоу, часто такі варіанти, які ще навіть не продаються в магазині! Apple TV також надасть вам доступ до сотень інших додатків, які дозволять розмістити на вашому телевізорі більше контенту - Netflix, Hulu, Amazon Prime Video та багато іншого. А завдяки підтримці відео у форматі 4K ви зможете отримати лише найзахоплюючі враження від Apple TV.

Купуйте на Amazon

3. Chromecast Ultra

Chromecast Ultra - це не зовсім медіа-стример, але він безперебійно працює з різноманітними потоковими службами. Підключіть Chromecast Ultra до телевізора, і ви зможете передавати вміст зі свого телефону або комп’ютера на Chromecast Ultra, який потім відображатиме його на вашому телевізорі. Це простий спосіб перенести відео на YouTube або фільм Netflix, який ви дивитесь на телефоні чи комп’ютері, до телевізора. Chromecast Ultra навіть підтримує вміст 4K, тому потокове передавання цих детальних відео на YouTube не повинно бути проблемою на цьому пристрої.

Купуйте на Amazon

4. Roku Ultra

Roku Ultra - один з наших улюблених пристроїв для потокового контенту. Він розбиває вміст на канали, а його вміст пропонується на каналі Roku. Тут ви можете взяти напрокат і придбати фільми та телешоу. Roku Ultra також дає вам доступ до нескінченної кількості іншого вмісту через інші канали. Ви можете завантажувати такі речі, як Netflix, Hulu, Hallmark, CBS, FOX, Fox News, NBC News та сотні інших каналів. За нинішньої ціни його важко відмовитись, особливо завдяки підтримці вмісту 4K.

5. Пожежна підвіска для телевізора

Нарешті, але, безумовно, не менш важливе, ми маємо кулон Fire TV. Це схоже на пристрій Fire TV у багатьох аспектах, пропонуючи вам той самий чудовий досвід Fire TV. Ви можете отримати доступ до фільмів, телевізійних шоу та музики - все в одному місці. Ви можете завантажити різні програми, такі як Netflix, Hulu, FOX, CBS та багато інших. Суттєва різниця, безумовно, полягає в дизайні, який набуває вигляду, схожого на кулон. Крім цього, кулон Fire TV може передавати вміст у форматі 4K, чого не вдалося зробити легкій палиці Fire TV. Це робить його трохи дорожчим, ніж телевізор Fire TV, але цілком варто інвестувати в апаратне забезпечення преміум-класу.

Кращий альтернативний вирок Amazon Fire Stick

Якщо ви шукаєте преміальну заміну Amazon Fire TV Stick, підходить будь-який із цих пристроїв. Ми особливо насолоджуємося величезною кількістю вмісту, який можуть надати вам Apple TV та Roku Ultra, а Chromecast Ultra робить ці старі телевізори набагато універсальнішими.

ПродуктБрендІм'яЦіна
АмазонкаПожежний телевізійний кубПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.