Huawei Nexus 6P застряг у виданні екрана Google та інших пов'язаних із цим проблемах

Рядок #Nexus - це пристрої, якими Google керує сам. Компанія відповідає за проектування, розробку, маркетинг, виробництво та оновлення програмного забезпечення пристроїв цієї лінійки. Одним з таких пристроїв, що входить до цієї категорії, є #Huawei # Nexus6P, який був випущений в 2015 році. Ця модель, що виробляється Huawei, є, мабуть, найбільш відомою як останній справжній телефон Nexus, оскільки ця лінія була перезавантажена під торгову марку Pixel. Хоча це вже стара модель, багато людей все ще використовують її, оскільки вона все ще може працювати досить добре, і вона все ще отримує оновлення програмного забезпечення. Однак бувають випадки, коли на цьому телефоні можуть виникати певні проблеми, саме про це ми сьогодні будемо звертатися. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо Nexus 6P, який застряг у проблемі з екраном Google та інших пов'язаних з цим проблем.

Якщо ви є власником Huawei Nexus 6P або будь-яким іншим пристроєм Android, будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

Nexus 6P застряг на екрані Google

Проблема: Nexus 6p - блимає Google, ніби запускається, стає чорним і повторюється. Спробував утримувати / вимикати різний час - не вмикається та не вимикається. Спробував перезавантажити Reloader - знову починає блимати Google. Спробований режим відновлення - знову починає блимати Google. Знято зарядний пристрій. Минулий гарантійний термін.

Пов’язана проблема: У мене Nexus 6p і висить на початковому екрані Google. Режим відновлення також не допомагає

Пов’язана проблема: Привіт: У мене проблема з моїм Nexus 6P. Я використовував його рано вранці, коли раптом він увійшов у цикл перезапуску і показав лише екран "Google". Я можу спробувати перевести його в режим відновлення, але це, здається, нічого не робить, він просто запускає цикл заново. Я використовую найсучасніше програмне забезпечення. Я подорожую рейсом пізніше і сподівався, що це буде вирішено якомога швидше. Будь-яка допомога буде вдячна. Дякую

Пов’язана проблема: Привіт, у мене телефон Nexus 6P, 2 місяці тому я отримав оновлення для Nougat. Сьогодні вранці телефон вимкнули, і він не вмикається сам. Коли я намагаюся запустити телефон, протягом 5 секунд з’являється лише логотип Google, а потім зникає і повторює те саме. Будь ласка, допоможіть. Служба підтримки клієнтів Huawei каже, що ми не можемо це виправити, і оперативну пам'ять потрібно поміняти.

Рішення:   Кілька людей, які стикаються з цією проблемою, кажуть, що це сталося відразу після оновлення програмного забезпечення для Nougat. Якщо ви заглянете на якийсь із форумів підтримки в Інтернеті, то побачите, що більшість споживачів, які мають цю проблему, вважають, що проблемою є саме оновлення.

Для усунення цієї проблеми спочатку потрібно буде примусити телефон перезапуститись, утримуючи та натискаючи кнопку живлення принаймні 30 секунд. Якщо воно все ще застряє на екрані Google, то я пропоную вам виконати апаратне скидання. Зверніть увагу, що це призведе до видалення даних телефону.

 • Вимкніть телефон
 • Утримуйте одночасно кнопку зменшення гучності та кнопку живлення, доки пристрій не ввімкнеться.
 • Ви повинні побачити “Початок” зі стрілкою
 • Двічі натисніть на зменшення гучності та кнопку живлення, щоб увійти в режим відновлення
 • Утримуйте кнопку живлення, потім натисніть і відпустіть кнопку збільшення гучності
 • За допомогою кнопок гучності виберіть wipe data / factory reset
 • Виберіть “Так - стерти всі дані” за допомогою кнопки живлення

Якщо описані вище дії не допоможуть вирішити проблему, вам доведеться доставити телефон до сервісного центру та перевірити його.

Nexus 6P застряг у режимі завантаження

Проблема: Привіт, мій телефон застряг у режимі завантаження, тож згідно з твоїми інструкціями мені потрібно виконати генеральний скидання. Якщо я це зроблю - чи втрачу всі свої фотографії, голосові нотатки тощо, що зберігаються на моєму телефоні. Там є речі, які мені абсолютно потрібно економити будь-якою ціною. Це спогади про мого батька, якого я записав до його смерті. Я готовий заплатити все, що коштує, щоб їх повернути. Мене не турбує телефон.

Рішення. Якщо у вас активована функція автоматичної синхронізації телефону, ваші фотографії автоматично зберігатимуться у вашому обліковому записі Google Photos. Ваші контакти також будуть синхронізовані з вашим обліковим записом Google.

Дані, які будуть автоматично синхронізовані, є такими

 • Дані контактів Google
 • Налаштування Google Календаря
 • Мережі Wi-Fi та паролі
 • Шпалери для головного екрану
 • Налаштування Gmail
 • Додатки, встановлені через Google Play
 • Налаштування дисплея (Яскравість і режим сну)
 • Налаштування мови та введення
 • Дата, час
 • Налаштування та дані для програм, не створених Google (залежить від програми)

Однак ваші особисті файли та папки не будуть збережені автоматично.

Якщо ви не хочете, щоб ваші особисті файли та папки були стерті, вам доведеться знайти спосіб виправити цю проблему завантаження, не виконуючи скидання до заводських налаштувань. Деякі кроки з усунення несправностей, які вам слід розглянути, є такими.

 • Спробуйте підключити телефон до зарядного пристрою, а потім перевірте, чи не виникає проблема. Якщо цього не сталося, ви можете зробити резервну копію даних телефону, а потім продовжити заводські налаштування.
 • Спробуйте завантажити телефон у безпечному режимі. Якщо ви можете отримати доступ до цього режиму, вам слід зробити резервну копію даних телефону, після чого виконати скидання до заводських налаштувань.

Якщо вищевказані кроки не спрацюють, вам слід віднести телефон до сервісного центру та перевірити його.

Nexus 6P має чорний екран під час використання камери

Проблема: Привіт, у мого Nexus 6p чорний екран, коли я використовую камеру (50% шансів). і не міг увімкнутись, якщо я не підключив його до зарядного пристрою на 1 секунду (засвітиться піктограма акумулятора). Я раніше міняв екран та акумулятор на цьому пристрої. Дякую

Рішення: Перше, що вам потрібно буде зробити в цьому випадку, - це перевірити, чи не викликає проблему програмний продукт, дотримуючись наведених нижче кроків з усунення несправностей.

 • Очистьте кеш-пам’ять та дані програми Камера. Це видалить тимчасові файли програми, які зазвичай усувають проблеми, пов’язані з камерою.
 • Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування.

У випадку, якщо описані вище дії не дозволяють усунути проблему, слід продовжити перевірку, чи несправна батарея спричиняє проблему, підключивши телефон до зарядного пристрою, а потім перевіривши, чи проблема виникає. Якщо це не так, то акумулятор може вже розрядитися, і в цьому випадку вам доведеться замінити його.

Якщо вищевказані дії не дозволяють усунути проблему, це, ймовірно, спричинено несправним модулем камери або іншим внутрішнім компонентом, який не працює. Найкраще, що ви можете зробити зараз, - це доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.

Nexus 6P зависає, не вмикаючись

Проблема: Вчора (3 травня 17) мій Nexus 6P, при випадковому відкритті програми, випадково завис і через кілька секунд вимкнувся. З тих пір і до цього ранку я не міг увімкнути його (утримуйте кнопку живлення) або навіть взагалі перейти в режим відновлення (за допомогою кнопки живлення та зменшення гучності). Залишивши його зарядженим на ніч, сьогодні вранці (4 травня 17) я зміг затиснути кнопку живлення, але вона не просунулася далі, ніж початковий екран логотипа Google, і вона знову вимкнулася. Я зміг перейти в режим відновлення і вибрав перейти в режим відновлення, але на екрані було сказано No Command. З тих пір він взагалі нічого не зробить, як це було ввечері 3 травня 2017 року.

Рішення: Спробуйте повернутися до режиму відновлення, і якщо ви все ще переходите на екран без команд, утримуйте кнопку живлення протягом 3-5 секунд, а потім натисніть і відпустіть кнопку збільшення гучності. Вам слід увійти в режим відновлення. Опинившись тут, вам слід подумати про скидання до заводських налаштувань. Зверніть увагу, що скидання призведе до видалення даних телефону.

Якщо проблема все ще не зникає, вам потрібно буде доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.

Nexus 6P не заряджається і не вмикається

Проблема: Привіт, Droid Guy, коли мої телефони нагрівались, я тримав його в морозилці кілька хвилин, а потім він охолоджувався. Вчора я зробив те саме, але забув телефон у морозильній камері ще на кілька хвилин, ніж зазвичай. Пристрій працював нормально. Але через 7-8 годин він раптово перестав працювати. Телефон мертвий, не заряджається і не вмикається. Навіть у режимі швидкого завантаження чи відновлення.

 • Інформація про пристрій:
 • Google Nexus 6p
 • Android Nougat 7.1
 • Завантажувач розблоковано
 • Вкорінений (ОС брудного єдинорога)
 • Пристрій 15 місяців

Будь-яка пропозиція? Завтра я збираюся відвідати сервісний центр. Дякую.

Вирішення: Спробуйте натиснути і утримувати кнопку живлення принаймні 10 секунд, щоб примусити телефон перезапуститись. Якщо проблема не зникає, очистіть зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям. Переконайтеся, що бруд або сміття, що застрягли в порту, видалено. Після цього заряджайте телефон принаймні 20 хвилин. Якщо ви не отримуєте жодного індикатора зарядки, спробуйте використати інший зарядний шнур та настінний зарядний пристрій.

Якщо проблема не зникає, вам слід віднести телефон до сервісного центру та перевірити його.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші запитання. Зв’яжіться з нами за допомогою цієї форми. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.