Виправлення проблеми з розрядом живлення Galaxy Note 4, інші проблеми із зарядом акумулятора

Примітка 4

Жоден користувач Android не пошкоджений через проблему з розрядом енергії на своїх пристроях. Проблема, здебільшого, спричинена не неякісним обладнанням, а скоріше програмним забезпеченням. Кількість та якість програм, що працюють на пристрої, можуть зробити або порушити досвід роботи з пристроєм Android. Також час від часу можуть бути винні оновлення помилок. Насправді існує так багато причин, чому пристрій Android, як-от # GalaxyNote4, втрачає потужність швидше, ніж зазвичай. Загалом, проблеми, пов’язані з владою, є одними з найпоширеніших скарг, які ми отримуємо від нашої громади. Ми сподіваємось, що ця публікація може пролити світло на деякі з цих проблем.

Ось конкретні теми, які сьогодні обговорюються в цій статті:

 1. Акумулятор Galaxy Note 4 дуже швидко розряджається
 2. Galaxy Note 4 застряг на екрані завантаження
 3. Третя Galaxy Note 4 з тим самим випуском батареї
 4. Випадкова завантажувальна петля Galaxy Note 4
 5. Galaxy Note 4 випадково «гине», коли не підключений до зарядного пристрою
 6. Виправлено проблему з розрядом живлення Galaxy Note 4

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки.


Проблема №1: Акумулятор Galaxy Note 4 дуже швидко розряджається

Гаразд, отже, я можу використовувати свою Примітку 4, і заряд буде в порядку, але як тільки він опуститься нижче 50-30%, показаний відсоток або не буде змінюватися протягом деякого часу, або буде рухатися дуже повільно. Тоді відразу він впаде приблизно до 10-20%, а потім 5, до мертвих протягом декількох секунд. Жодні конкретні програми чи щось інше не викликають подібного роду проблеми з акумулятором. Потім він знову ввімкнеться на 0 або 1 відсоток. Іноді, однак, він просто загине на позначці 20% і не впаде швидко.

Інша проблема спостерігається при використанні програми SnapChat. Телефон може мати 50 і більше відсотків, але, якщо ви намагаєтеся надіслати просте зображення в програму, він негайно вимкнеться і скаже 0% при підключенні. Діапазон SnapChat дійсно залежить від відсотка. Деякі дні це триватиме до 20%, тоді як інші помирає на 65 або 70 відсотків. - Коді

Рішення: Привіт Коді. Ваше перше завдання - звузити можливі причини, чому акумулятор діє так. Подібна проблема іноді може бути спричинена помилкою програмного забезпечення. Фізична батарея телефону - це просто німий елемент, який зберігає та розряджає енергію. Процесом заряджання та споживанням енергії керує операційна система телефону, яка іноді може пошкодитись. Тому логічно звузити причини, спочатку усунувши програмне забезпечення.

Калібрування акумулятора - хороший спосіб почати тут. Статистика заряду акумулятора, функція операційної системи Android, яка відстежує ємність акумулятора, іноді може помилятися. Іноді це може спричинити помилкове зчитування, через що телефон автоматично вимикає систему. Щоб виправити це, потрібно провести калібрування акумулятора. Ось як це робиться:

 1. Використовуйте телефон, граючи в ігри або виконуючи завдання, щоб пришвидшити розрядку, поки телефон не вимкнеться сам.
 2. Заряджайте телефон, не вмикаючи його знову.
 3. Зачекайте, поки акумулятор скаже, що він повністю заряджений до 100%.
 4. Зачекайте годину, перш ніж відключати телефон від зарядного пристрою.
 5. Використовуйте телефон, доки заряд акумулятора не досягне 0% відсотків. Телефон повинен вимкнутись сам.
 6. Зарядіть телефон до 100%, почекайте годину, перш ніж відключати його знову.
 7. Тепер акумулятор слід перекалібрувати. Поспостерігайте, як працює телефон.

Якщо щось не так з тим, як операційна система телефону керує споживанням енергії, це має виправити калібрування акумулятора.

Якщо нічого не зміниться, є велика зміна в тому, що у вас проблема з самим акумулятором. Майте на увазі, що акумулятор з часом втрачає ємність. Якщо ви використовуєте телефон більше року і заряджаєте його принаймні раз на день, існує велика ймовірність того, що акумулятор просто втратив значну кількість ємності. Спробуйте використати інший акумулятор, щоб побачити різницю.

Проблема №2: Galaxy Note 4 застряг на екрані завантаження

Телефон застряг на екрані завантаження. “Samsung Galaxy Note GT-N7000”. Не вдається отримати доступ до меню запуску (збільшення гучності, головний екран, живлення). Телефон просто вимикається і вмикається на тому ж екрані завантаження. Випробували акумулятор і утримуйте клавішу живлення протягом 1 хвилини. Можна отримати доступ до екрана завантаження “Попередження - нестандартна ОС може спричинити тощо”, а потім вибрати “Продовжити” за допомогою клавіші збільшення гучності. Дає екран, що показує:

"Режим Один

Найменування продукту: GT-N7000

Спеціальне двійкове завантаження: Ні

Поточний двійковий файл: Samsung Official

потім зелений логотип android, за яким слідує ..

Завантаження….

Не вимикайте ціль ”

Однак не вдалося здійснити успішне підключення через USB до Kies 2.6 на ноутбуці.

До блокування телефон показував попередження про низьку пам'ять, а також замикався кілька разів, але завжди відновлювався. Не вдалося запустити після нічної зарядки. Нещодавно не встановлено нове програмне забезпечення.

Карту Micro USB вилучено.

Не вдається отримати доступ ні до чого іншого, крім екрана завантаження.

Телефон у монетному дворі, тому я не хочу просто це робити.

Будь-які ідеї? - Марку

Рішення: Привіт Марк. З точки зору усунення несправностей або вирішення проблеми в цьому випадку вам залишається мало нічого. Доступ до режиму Одіна марний, якщо телефон правильно не спілкується з комп’ютером. У такому разі ви навіть не можете прошити на пристрій новий чи запасний ПЗУ, щоб нормально завантажити його назад. Оскільки про доступ до режиму відновлення тут не може бути й мови, єдине, що ви можете зробити, це звернутися за допомогою до Samsung для більш досконалого пошуку та усунення несправностей або заміни пристрою. Якщо цей телефон є частиною вашого тарифного плану, зателефонуйте своєму оператору бездротової мережі, щоб дізнатися, як його замінити.

Проблема No3: Третя Galaxy Note 4 з тією ж проблемою батареї

Акумулятор не заряджається понад 75%. Це третя нова Примітка 4. Усі 3 мали однакові проблеми. У найновішого вони мали проблеми з самого початку. Я спробував 2 заводські зарядні пристрої, 2 загальних зарядні пристрої, кілька торгових точок, заводські скидання, включаючи форматування SD-карти, спробував 2 акумулятори, крижана розряджала залишкову електричну енергію з пристрою, кілька техніків Sprint чистили та оглядали пристрої та перевіряли батареї. Я спілкувався зі службою підтримки клієнтів Samsung та торговим представником Samsung. Хлопці Samsung та техніки Sprint сходяться на думці, що це проблема програмного забезпечення і не пов’язана з будь-якими фізичними проблемами на окремому телефоні. Ні Sprint, ні Samsung не несуть відповідальності, і Sprint готовий продовжувати замінювати пристрій без вирішення проблеми,переміщення проблеми вгору по командному ланцюжку або забезпечення оновленого підрозділу. Проблема у другого блоку відбулася негайно, і я обміняв її протягом 1,5 місяців, після детального тестування. 3-му блоку лише пара днів. Я шукаю поради та допомоги, або з притягненням Sprint та Samsung до відповідальності, або вирішенням проблеми.

Дякую. - Девід

Рішення: Привіт Девід. Якщо це був третій блок з такою ж точною проблемою, може бути винна стороння програма. Якщо ви встановили однаковий набір програм на всі телефони, один із них повинен стояти за цією проблемою. Спробуйте скинути заводські налаштування та спостерігати за телефоном протягом декількох днів, не встановлюючи жодної сторонньої програми. Це найкращий спосіб підтвердити нашу здогаду.

Проблема No4: Випадкова завантажувальна петля Galaxy Note 4

Кожного разу, коли я натискаю кнопку живлення на своєму телефоні, він вимикається, а потім на деякий час потрапляє в цикл завантаження: він запускається знову і каже „Samsung Galaxy Note 4”, а потім вимикається і знову запускається, поки нарешті не запуститься до кінця. Це траплялося в минулі періодично, але все частіше і частіше траплялося до вчора, коли я не міг один раз натиснути кнопку живлення, щоб не закрити телефон. Я вдався до натискання кнопки головного, щоб увімкнути екран, і дочекався, поки екран закінчиться, тому мені не потрібно натискати кнопку живлення, щоб вимкнути екран. Що я повинен зробити? Заздалегідь дякуємо за швидку відповідь! - Бенджамін

Рішення: Привіт Бенджамін. Це може бути проблемою операційної системи. Обов’язково зробіть резервну копію своїх особистих даних (фотографії, відео, контакти тощо) та виконайте скидання до заводських налаштувань. Для довідки див. Кроки нижче про те, як зробити скидання до заводських налаштувань:

 • Повністю вимкніть Galaxy Note 4.
 • Натисніть і утримуйте клавіші збільшення гучності та клавіші Home разом, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • Коли Note 4 вібрує, відпустіть клавіші Home та Power, але продовжуйте утримувати клавішу збільшення гучності.
 • Коли на екрані з’явиться відновлення системи Android, відпустіть клавішу збільшення гучності.
 • За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 • Тепер виділіть "Так - видалити всі користувацькі дані" за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть клавішу живлення, щоб розпочати скидання.
 • Коли основне скидання буде завершено, виділіть "Перезавантажити систему зараз" і натисніть клавішу живлення.
 • Примітка 4 перезапуститься, але вона буде довшою, ніж зазвичай. Коли він дійде до головного екрана, розпочніть налаштування.

Проблема №5: Galaxy Note 4 випадково «гине», коли не підключений до зарядного пристрою

Привіт, у мого телефону виникають деякі основні проблеми з акумулятором. Вранці, коли я прокидаюся на заняття, я відключаю телефон на 100% і продовжую свій день. Заряд акумулятора є нормальним, але коли я відкриваю певні програми, коли їх не підключено до зарядного пристрою, телефон «гине». Причиною того, що я ставлю "вмирає" в лапках, є те, що якщо я почекаю приблизно від 40 хвилин до години, я можу її знову увімкнути, вона має ту саму батарею, що і коли вона "померла". Я, чесно кажучи, не знаю, чому це робиться, у мене є знімок екрану енергоспоживання, і він показує значне падіння до 0%, а потім - приблизно до 50ish. Я видалив багато додатків, якими я більше не користуюсь, і звільнив багато місця на телефоні, і здавалося, це допомогло, але ні. Коли він опускається нижче, 80% - це коли він починає хаотично «вмирати».Я намагався ввімкнути обидва режими енергозбереження, які телефон попередньо запрограмував, і обидва вони нічого не роблять. -Ной

Рішення: Привіт Ною. Будь ласка, перегляньте наші пропозиції щодо Коді вище. Переконайтеся, що перед скиданням самої батареї ви зробили заводські налаштування.

Проблема №6: Виправлення проблеми з розрядом живлення Galaxy Note 4

Моя Примітка 4 працювала добре сьогодні раніше. На жаль, у мене зараз телефон розбився. Він працював чудово, поки мій телефон не знизився до п'ятнадцяти відсотків. після цього, коли я підключив його, я помітив дві речі:

 • Мій телефон все ще втрачав потужність, хоча й усвідомлював, що він підключений до мережі та заряджається.
 • іншою проблемою, яку я помітив, було те, що яскравість екрану я більше не міг регулювати вручну. Тепер він повністю мертвий і підключений, реєструючи, що він підключений і заряджається. Він не реагує, за винятком блимаючого світлодіодного індикатора, який повідомляє мене про його зарядку.

Коли я також натискаю живлення, це дає мені зрозуміти, що він заряджається на 0%, це приблизно протягом 2 годин декількох різних зарядних шнурів, настінних портів, а також комп'ютерних портів, досі не реагує. Поки телефон все ще функціонував, я перевів телефон у безпечний режим, де я зміг відрегулювати яскравість екрана там, де, як і раніше, не міг. На жаль, перш ніж я зміг видалити нову програму (слово Crush), мій телефон загинув і не реагував, за винятком вищезазначеного. - Пейдж

Рішення: Привіт Пейдж. Будь ласка, дотримуйтесь усіх усунення несправностей програмного забезпечення та рішень, згаданих у цій публікації, таких як калібрування акумулятора, скидання до заводських налаштувань або заміна акумулятора. Будь-який із цих трьох повинен допомогти вам вирішити проблему.

Ми помітили, що акумулятор також розряджається, навіть коли він заряджається. Це може статися через апаратну несправність і не має нічого спільного з програмним забезпеченням. Іноді поганий зарядний порт USB може спричинити непотрібні втрати енергії навіть під час заряджання. Якщо жодне з трьох згаданих рішень не допоможе, замініть порт microUSB. А ще краще, подумайте про заміну самого телефону.


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням,  і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення. 

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.