Як виправити LG G4, який не вмикається та не завантажується

Телефони LG - одні з найкращих продуктів на ринку, але жодна компанія не застрахована від технічних недоліків. Але, на жаль, на споживчому рівні телефон, який не ввімкнеться належним чином, досить нічого не вартий. Можливо, у вас виникає ця проблема, якщо телефон не вмикається або запускається, а потім вимикається.

LG G4 не може ввімкнути?

3 кроки, щоб виправити телефон за допомогою Reiboot, Без втрати даних, БЕЗКОШТОВНО

 1. Клацніть для завантаження
 2. Підключіться до свого пристрою
 3. Виправте всі проблеми з телефоном
Виправ зараз

На щастя, якщо ви зіткнулися з цією проблемою на телефоні LG G4, є рішення - і ви можете запустити і запустити телефон знову. Завжди пам’ятайте, що якщо ваш телефон пошкоджений або корпус телефону фізично зламаний, найкращим варіантом є завжди домовитись про зустріч у роздрібному місці, де ви придбали телефон, або в роздрібному магазині вашого оператора, який продає LG G4.

Якщо ваш LG G4 не вмикається

просто виконайте такі дії:

 1. Підключіть зарядний пристрій, що постачається разом із LG G4, до телефону та відповідної настінної розетки. Зачекайте кілька хвилин, а потім спробуйте увімкнути телефон.
 2. Якщо це не допомогло, перевірте свій телефон, щоб переконатися, що ні зарядний пристрій, ні поганий звіт не пошкоджені. Огляньте задню панель телефону, щоб перевірити наявність проблем із перегрівом. Переконайтеся, що всередині сміттєвого отвору не застряг бруд для сміття. Повторіть те саме, вийнявши акумулятор із заднього телефону. Бруд та сміття можуть потрапити під батарею та спричинити проблеми з телефоном.
 3. Потім, якщо ваш телефон все одно не вмикається сам, спробуйте примусовий перезапуск. Натисніть і утримуйте пристрій зберігання живлення 30 секунд. Як тільки телефон почне вмикатися, ви можете відпустити клавішу живлення. Після цього завжди переконайтеся, що на вашому телефоні встановлено найновіше програмне забезпечення. Це можна зробити, перевіривши наявність оновлень програмного забезпечення в меню налаштувань. Якщо ні, встановіть будь-які та всі оновлення. Вони випускаються для забезпечення максимальної ефективності вашого телефону.
 4. Якщо у вас все ще виникають проблеми, ви можете виконати скидання заводських налаштувань устаткування через дилера LG або в роздрібному магазині оператора, який спеціалізується на телефонах LG. Слідкуйте за тим, щоб відновлення заводських налаштувань апаратного забезпечення видалило все, що не було попередньо встановлене на вашому телефоні - і дані назавжди будуть втрачені.
  • переконайтеся, що пристрій вимкнено (ви можете просто вийняти акумулятор, а потім знову вставити його)
  • натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та клавішу живлення одночасно протягом декількох секунд, а потім відпустіть, має з’явитися екран відновлення системи Android
  • прокрутіть вниз, натиснувши клавішу зменшення гучності, щоб стерти дані / скинути заводські налаштування, і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати
  • знову прокрутіть вниз, натиснувши клавішу зменшення гучності до так, і натисніть кнопку живлення

   після видалення даних натисніть клавішу живлення, щоб перезавантажити

 5. головна перезавантаження повинна розпочатися, і ваш телефон повинен повернутися до початкових заводських налаштувань

  Якщо ви сумніваєтесь, завжди домовляйтесь про зустріч із дилером LG або у торговому центрі, що спеціалізується на телефонах LG. Сьогодні споживачі потребують своїх телефонів як ніколи раніше. Переконайтесь, що ваш телефон справний та функціональний, дотримуючись цих простих кроків.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.