Як виправити PS4 продовжує виймати диски | Не виймає диски

Як і будь-який електронний пристрій, ваш PS4 може виявляти проблеми зі старінням. Однією з проблем, про яку повідомляють деякі користувачі, є те, що консоль PS4 виймає диски або взагалі не виймає їх. Якщо у вас зараз є якісь із цих проблем із PS4, дізнайтеся, що вам потрібно буде зробити, дотримуючись цього посібника.

Причини того, що PS4 може виштовхувати диски або взагалі не видаляти їх

Основні причини цієї проблеми PS4 пов'язані з апаратним забезпеченням: помилка конструкції та несправність обладнання.

Несправність конструкції.

Консолі першого покоління PS4, як правило, мають рівень інцидентів для цього випуску порівняно з новими. Sony з'ясувала кілька років тому, що основна причина того, чому ранні моделі PS4 не виймають диски або має тенденцію до випадкового виймання дисків навіть без введення користувачем, спричинена несправними сенсорними ємнісними кнопками живлення та виймання.

Очевидно, кнопка виймання диска спрацьовує навіть тоді, коли користувач взагалі не торкається цієї кнопки. Здається, гумовий компонент під кнопкою виштовхування надувається, коли консоль досягає певної високої температури, викликаючи помилкові сигнали. Ось чому диски викидаються випадковим чином.

У деяких випадках вставлений диск може бути негайно викинутий через цю проблемну гумову деталь. З тих пір Sony замінила сенсорні сенсори на механічні кнопки, і це, здавалося, вирішило проблему назавжди.

Якщо ви продовжуєте мати таку ж проблему, можливо, у вас є старіша модель з погано розробленими кнопками живлення та виймання. На жаль для вас, єдиний спосіб назавжди вирішити проблему - це відремонтувати або замінити консоль.

Погане обладнання.

У деяких випадках нові моделі PS4 можуть виявляти цю проблему не через погану кнопку живлення та вимкнення, а через несправність іншого обладнання. У користувачів, які повідомили про цю проблему в новіших версіях, зазвичай консолі фізично пошкоджені. Отже, якщо на вашій консолі є очевидні пошкодження з будь-якої причини, ви повинні розглядати цю проблему як апаратну. Немає програмного виправлення несправного обладнання, і вам знадобиться професійна допомога, щоб ваша консоль знову працювала нормально.

Рішення для виймання дисків PS4

Якщо у вас старіша версія PS4, нижче наведено декілька можливих рішень, якими ви можете спробувати вирішити проблему. Якщо жодна з цих пропозицій взагалі не спрацює, вам слід подумати про ремонт чи заміну консолі PS4.

 1. Переставте консоль PS4 вертикально.

  Зміна орієнтації консолі PS4 у вертикальне положення може допомогти вирішити проблему. Кілька гравців PS4 раніше повідомляли про це як про хороший засіб. Якщо у вас немає одного підручного, спробуйте придбати підставку для PS4, щоб вона стояла вертикально, а не горизонтально.

 2. Не використовуйте контролер; скористайтеся кнопкою ручного виймання.

  Якщо команда програмного забезпечення взагалі не виймає диск, спробуйте торкнутися кнопки живлення на передній панелі протягом приблизно 7 секунд і дочекайтеся, поки консоль відключиться, перед вимкненням. Потім від'єднайте кабель живлення та всі інші кабелі (як спереду, так і ззаду). Після цього відвідайте цю офіційну сторінку підручника PlayStation про те, як вручну витягти застряглий диск. 

 3. Перезавантажте систему.

  Ви також можете включити живлення консолі, вирішуючи цю проблему. Вимкніть PS4 та від'єднайте шнур змінного струму та всі інші кабелі від консолі. Після вимкнення консолі зачекайте принаймні 2 хвилини, перш ніж все знову підключити назад. Потім перевірте проблему та переконайтеся, що ваш PS4 все ще виймає диски.

ВАЖЛИВІ ПОРАДИ

Використовуйте чисті, якісні робочі диски.

Вставлення подряпаного або забрудненого диска може потенційно пошкодити оптичний привід. Перш ніж вставляти диск, обов’язково протріть його чистою м’якою тканиною.

Не рухайте консоль, коли вона працює.

Також переконайтеся, що уникаєте переміщення консолі під час спроби прочитати диск. Це може подряпати диск і спричинити проблеми з читанням диска.

Поставте консоль на рівну поверхню.

Переконайтеся, що ваша консоль розташована на рівній поверхні, незалежно від того, розміщена вона горизонтально чи вертикально. Диск обертається сотнями оборотів в хвилину, коли його зчитує ваша консоль, тому нерівна поверхня може спричинити поганий кут під час сканування диска.

Пропоновані показники:

 • Прості способи виправити проблеми оновлення Call of Duty Modern Warfare
 • Прості способи виправити PS4 повільний Wi-Fi | Завантаження або завантаження відбувається повільно
 • Як виправити повільне завантаження та завантаження швидкості Nintendo Switch
 • Як виправити Xbox One не оновлюється Оновлення системи не встановлюватиметься

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.