5 найкращих додатків для групових повідомлень у 2020 році | Droid Guy

За останні кілька років соціальні медіа пройшли довгий шлях. Сьогодні існують програми для майже будь-чого, в тому числі для таких, як WhatsApp, які дозволяють одночасно спілкуватися з двома або більше людьми. Однією з основних особливостей цих програм обміну миттєвими повідомленнями є те, що вони дозволяють великим групам одночасно спілкуватися та спілкуватися. Ці програми, відомі як групові повідомлення, пропонують їх за замовчуванням безкоштовно. Враховуючи конкурентний характер галузі, існує кілька додатків, які виконують подібну функцію.

Маючи це на увазі, важливо вибрати найкращий додаток для групового чату, який підходить на ваш смак. З огляду на натовп додатків, може бути досить складно відокремити хороші програми від жахливих. Тож ми допоможемо вам тут, поговоривши про п’ять найкращих додатків, які пропонують групові повідомлення. Очевидно, що ви могли чути про деякі з цих додатків, оскільки вони надзвичайно популярні у всьому світі.

Тож давайте подивимось на деякі найкращі додатки для обміну груповими повідомленнями цього року.

Найкращі додатки для групових повідомлень

Найкращі додатки для групових повідомлень

1. WhatsApp

WhatsApp Messenger, одна з найпопулярніших програм там, і, мабуть, найкраща програма для групового чату, була першою програмою обміну миттєвими повідомленнями для мільйонів користувачів по всьому світу. Його крос-платформенний характер дозволяє користувачам різних мобільних операційних систем об’єднуватись під одним додатком. Оскільки WhatsApp був придбаний Facebook кілька років тому, WhatsApp зросла в геометричній прогресії з точки зору частки ринку, хоча його зростання завжди було на картах до придбання. За замовчуванням тут пропонуються групові повідомлення, а контакти синхронізуються за телефонними номерами. Ви можете підписатись на WhatsApp, просто попросивши одноразовий пароль на свій зареєстрований номер мобільного телефону.

Після цього ви знайдете всі контакти на WhatsApp в одному списку безпосередньо в додатку. Контакти можуть надсилати вам повідомлення безпосередньо або додавати вас до груп. Адміністратор групи може вирішити, хто може спілкуватися та публікувати або скасовувати обмеження в процесі. WhatsApp Messenger - це безкоштовне завантаження з Google Play Store.

Завантажте зараз: тут

Найкращі додатки для групових повідомлень

2. Телеграма

Ще один популярний додаток для обміну миттєвими повідомленнями, Telegram, безпосередньо конкурує з подібними WhatsApp за ринок. Незважаючи на те, що це ніде не так добре відомо, як WhatsApp, Telegram існує вже досить давно. Однією з найбільших особливостей Telegram, коли вона вперше вийшла на поверхню, був той факт, що всі чати на платформі були наскрізними зашифрованими, тобто ніхто не може читати ваші повідомлення, навіть Telegram. З тих пір ця функція пробилася майже до кожного додатка обміну миттєвими повідомленнями, включаючи WhatsApp.

Користувальницький інтерфейс Telegram дещо відрізняється від інтерфейсу WhatsApp, з кольоровою гамою на темній стороні. Це може бути хітом або промахом для клієнтів, хоча Telegram дозволяє редагувати або змінювати теми відповідно до ваших уподобань. Тут можна легко створювати групи, що дозволяє спілкуватися майже будь-кому на планеті за допомогою смартфона чи комп’ютера. Telegram - також одна з небагатьох програм, яка забезпечує надійну програму для настільних ПК. На відміну від WhatsApp, Telegram може працювати з іменем користувача та паролем, не вимагаючи телефонного номера для підключення. Це означає, що ви навіть можете використовувати програму на стандартному планшеті. Telegram - це безкоштовне завантаження з Google Play Store.

Завантажте зараз: тут

Найкращі додатки для групових повідомлень

3. Слабість

Slack - це корпоративний додаток, який використовується компаніями для управління робочим процесом та кращого спілкування з командами. Він поставляється з шифруванням даних, що означає, що ніхто, навіть ваш начальник, не може читати ваші повідомлення, якщо ви вирішите не ділитися своєю інформацією. З огляду на природу програми, вона більше підходить для робочої атмосфери, а не особливо для окремих користувачів.

Компанії можуть отримати велику користь від Slack, увімкнувши певні функції, які інші програми не надають. Slack використовується здебільшого на комп’ютерах, і програма часто оновлюється з будь-якими змінами та виправленнями помилок. Мобільний додаток досить пристойний і синхронізує повідомлення з настільним клієнтом, щоб забезпечити безперервність. Slack - це, мабуть, одна з небагатьох програм, яка вирізняється завдяки своїм функціям групового обміну повідомленнями. Індивідуальні облікові записи підтримуються, але для розблокування всіх функцій для оплати передплати потрібно буде оплатити підписку. Slack - це безкоштовне завантаження з Google Play Store.

Придбайте зараз: тут

Найкращі додатки для групових повідомлень

4. Google Hangouts

Цей додаток, мабуть, популярний як перероблена версія Google Talk, одного з перших клієнтів обміну миттєвими повідомленнями, який захопив Інтернет. Однак у Hangouts Google суттєво змінив ситуацію. Інтерфейс користувача змінено, тепер додаток використовує зелений інтерфейс. Оскільки він синхронізується з вашим обліковим записом Google, ви можете спілкуватися з усіма, хто має обліковий запис Gmail або Google, використовуючи Hangouts. Створення груп настільки ж просто, що дозволяє спілкуватися з кількома контактами одночасно.

Google Hangouts також постачається з такими функціями, як голосові дзвінки та відеодзвінки, тоді як ви також можете використовувати їх замість стандартного телефону (за допомогою набору Hangouts). Однак для використання цих функцій вам потрібно буде заплатити за передплату. Функції індивідуального та групового чату тут доступні безкоштовно, тож ви можете піти, як тільки відкриєте програму. Hangouts доступний за замовчуванням майже на кожному смартфоні чи планшеті Android, але якщо він не встановлений, обов’язково захопіть його з Play Store.

Завантажте зараз: тут

Найкращі додатки для групових повідомлень

5. GroupMe

Цей безкоштовний додаток розроблений спеціально для допомоги груповим чатам. Він поставляється з можливістю зареєструватися за допомогою номера телефону або просто електронної пошти. Більше того, якщо контакт не в GroupMe, вони можуть приєднатися до розмови за допомогою SMS, гарантуючи, що ніхто не залишиться поза балаканиною. GroupMe також постачається з веб-клієнтом на groupme.com, тож у вас є можливість поговорити зі своїми друзями та родиною, не потребуючи ні телефону.

Це простий додаток, який робить те, що повинен робити. Тож, якщо вам потрібні групові повідомлення, ми настійно рекомендуємо спробувати GroupMe. Додаток також постачається з кількома ексклюзивними смайликами, що додає смаку вашим чатам.

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.