Як відновити заводські налаштування або головний скинути Samsung Galaxy S9 (прості кроки)

Samsung Galaxy S9 - це, мабуть, найкращий і найпотужніший смартфон на сьогоднішньому ринку, але він не позбавлений проблем і помилок. Коли виникають проблеми, ви можете зробити одну річ, яка, безсумнівно, може їх виправити - Скидання до заводських налаштувань. Це повертає телефон до заводських налаштувань за замовчуванням, видаляючи всі сторонні програми, а також видаляючи всі сторонні файли, що зберігаються у його внутрішній пам’яті. Іншим терміном, що використовується для опису цієї процедури, є Master Reset; це в основному має ті самі ефекти та переваги, що і Factory Reset, за винятком кількох незначних відмінностей.

У цьому дописі я покажу вам, як спершу скинути телефон до заводських налаштувань, і скажу, коли його використовувати. У наступному розділі цієї статті я також покажу вам, як зробити основний скидання, що потрібно зробити перед цим і коли його використовувати. Ці речі є одними з небагатьох процедур, які ви повинні знати, як робити на випадок проблем, які можуть вимагати використання однієї з них. Отже, якщо ви один із власників цього чудового нового телефону, продовжуйте читати, оскільки ця публікація може так чи інакше допомогти вам.

Перш ніж йти далі, якщо ви знайшли цю публікацію, оскільки намагалися знайти рішення своєї проблеми, спробуйте відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S9, оскільки ми вже розглядали більшість часто повідомляваних проблем із телефоном. Ми вже надали рішення деяких проблем, про які повідомляють наші читачі, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас, і якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "Надіслати".

Як скинути усі налаштування Samsung Galaxy S9

Цей спосіб можна зробити за допомогою меню Налаштування. Він видаляє всі ваші файли, програми, контакти, повідомлення, зображення, відео, музичні композиції тощо, тому перед виконанням цієї процедури обов’язково зробіть резервну копію цих речей.

Коли його використовувати?

Ви можете використовувати це, якщо у вас все ще є доступ до меню Налаштування і якщо телефон насправді нормально реагує на ваші команди. Якщо у вас є проблеми з телефоном, і ви не знаєте, що їх спричиняє, і ви все ще можете переходити через меню налаштувань, то це метод, який вам слід використовувати.

Як це зробити?

Виконайте ці кроки, щоб скинути заводські налаштування Galaxy S9…

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм .
 2. Торкніться Налаштування > Хмара та облікові записи > Резервне копіювання та відновлення .
 3. Торкніться наступних повзунків до потрібного налаштування:  Резервне копіювання даних,  Автоматичне відновлення.
 4. Натискайте клавішу Назад (внизу праворуч), доки не дійдете до головного меню Налаштування .
 5. Торкніться Загальне управління > Скинути > Скидання заводських налаштувань .
 6. Прокрутіть до нижньої частини екрана, а потім торкніться СКИДАТИ > ВИДАЛИТИ ВСЕ .
 7. Якщо увімкнено блокування екрана, введіть свої дані.
 8. Якщо буде запропоновано підтвердити свій обліковий запис Samsung, введіть пароль, а потім натисніть ПІДТВЕРДИТИ .
 9. Зачекайте, поки пристрій закінчить послідовність скидання.

Після скидання вам доведеться налаштувати телефон як новий пристрій. Але зверніть увагу, що якщо ви оновили прошивку до скидання, оновлення залишиться.

Як зробити головний скидання на Samsung Galaxy S9

Подібно до заводських налаштувань, Master Reset також повертає телефон до заводських налаштувань за замовчуванням, видаляючи будь-які сторонні елементи, що зберігаються у внутрішній пам’яті телефону, але насправді це більш корисно для вирішення більш серйозних проблем з мікропрограмою, які впливають на можливість завантаження телефону . Перше виконується через меню налаштувань, але це - через режим відновлення.

Коли його використовувати?

Ви можете використовувати цей метод, якщо ваш телефон більше не може успішно завантажитися або коли ви з якихось причин не можете отримати доступ до налаштувань. Вам не потрібно успішно завантажувати телефон на головний екран, щоб це зробити, вам потрібно лише запустити його в режимі відновлення (відновлення системи Android). Однак перед тим, як насправді зробити це, вам слід спочатку вимкнути захист від заводських налаштувань у вашому Samsung Galaxy S9, щоб ви не мали блокування. Для цього вам просто потрібно видалити свій обліковий запис Google зі свого телефону. Виконайте такі дії:

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм .
 2. Торкніться Налаштування > Хмара та облікові записи> Облікові записи> Google .
 3. Торкніться своєї електронної адреси Google ID, якщо налаштовано кілька облікових записів. Повторіть для кожного облікового запису.
 4. Торкніться Меню > Видалити обліковий запис > ВИДАЛИТИ АККАУНТ .

Як це зробити?

Перші кілька кроків нижче, щоб ви змогли запустити телефон у режим відновлення, і звідти ви можете перейти до скидання налаштувань телефону. Ось кроки, якими ви повинні слідувати ...

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby , а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 7. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 8. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Ось тобі! Ось як ви скидаєте заводські налаштування або головний скидання Samsung Galaxy S9. Я сподіваюся, що ця публікація може вам якось допомогти. Якщо у вас є проблеми з телефоном і ви хочете поділитися з нами, зв’яжіться з нами або залиште коментар нижче.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.