Як виправити додаток Facebook, який продовжує збій або не завантажується належним чином на смартфоні Nokia 8 [Посібник з усунення несправностей]

Хоча розробники програми Facebook роблять усі можливі засоби, щоб зберегти додаток надійним і без помилок, існують деякі фактори, які можуть спричинити неправильну поведінку програми. Насправді багато користувачів Facebook повідомляли про різні типи проблем під час використання програми на смартфонах Android. У цій публікації розглядається одна з найбільш часто зустрічаються проблем додатків Facebook власників смартфонів Nokia 8. Читайте далі, щоб дізнатись, що робити, якщо ви теж зіткнетеся з проблемою, при якій додаток Facebook постійно збивається або не завантажується належним чином на телефон Nokia 8.

Перш ніж продовжити, якщо ви шукаєте рішення проблеми з телефоном, спробуйте переглянути наші сторінки з усунення несправностей, щоб перевірити, чи підтримуємо ми ваш пристрій. Якщо ваш телефон є у списку підтримуваних пристроїв, перейдіть на сторінку усунення несправностей та знайдіть подібні проблеми. Не соромтеся використовувати наші рішення та обхідні шляхи. Не хвилюйтеся, це безкоштовно. Але якщо ви все ще потребуєте нашої допомоги, заповніть анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

Як усунути неполадки Nokia 8 за допомогою програми Facebook, яка продовжує збій

Перш ніж розпочати усунення проблем із програмним забезпеченням телефону, переконайтеся, що ваш телефон має надійне та стабільне з’єднання з Інтернетом Wi-Fi. Додаток Facebook вимагає стабільного та швидкого підключення до Інтернету, щоб він працював за призначенням. Якщо у вас виникають проблеми з підключенням до мережі, як-от падіння Інтернету Wi-Fi або взагалі відсутність Інтернету, то вам доведеться вирішити це спочатку. Після того, як ваш Інтернет буде відновлений і запущений, решта ваших онлайн-додатків, включаючи Facebook, знову повинні працювати нормально. В іншому випадку спробуйте ці подальші обхідні шляхи.

Перше рішення: Примусово закрити програми Facebook та фонові програми.

Додатки в якийсь момент можуть відчувати випадкові помилки та збої. Часто проблема незначна і тому її легко усунути перезапуском програми. Щоб очистити додаток Facebook від випадкових помилок, ви можете змусити його закритись, виконавши такі дії:

 1. Торкніться клавіші Apps поруч із кнопкою Home внизу праворуч від телефону.
 2. Торкніться значка X у програмі Facebook , щоб закрити його.
 3. Якщо ви бачите, що у фоновому режимі працює кілька програм, натисніть значок меню, а потім проведіть пальцем вгору по всіх програмах.
 4. Потім натисніть Очистити все, щоб підтвердити.

Крім того, ви можете зробити наступне:

 1. Торкніться клавіші "Програми" (кнопка "Квадрат") у нижньому правому куті телефону поруч із кнопкою " Головна" .
 2. Проведіть пальцем прямо по програмі Facebook , щоб закінчити.
 3. Щоб закінчити всі запущені програми, торкніться Очистити все.

Після закриття Facebook та будь-яких інших фонових програм перезавантажте телефон (м’який скидання), щоб очистити та оновити операційну систему та внутрішню пам’ять телефону. За потреби можна виконати звичайну перезавантаження або примусовий перезапуск. Останнє часто потрібно, коли екран телефону застряє або зависне від певних несправностей програми.

Щоб виконати звичайну перезавантаження або програмне скидання на Nokia 8, виконайте такі дії:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом декількох секунд, а потім відпустіть, коли з’являться опції меню.
 2. Виберіть опцію Вимкнути, а потім натисніть OK . Потім телефон вимкнеться.
 3. Через 30 секунд натисніть і утримуйте кнопку живлення ще раз, доки телефон не перезавантажиться.

Щоб примусово перезапустити Nokia 8, виконайте такі дії:

Натисніть одночасно кнопки збільшення гучності та живлення протягом декількох секунд, а потім відпустіть обидві кнопки, коли телефон перезавантажиться.

Обидва ці перезапуски не вплинуть на будь-які дані, що зберігаються у внутрішній пам’яті, тому ви не втратите жодної особистої інформації, завантажених програм та інших файлів, збережених у вашому пристрої.

Друге рішення: очистити кеш і дані програми.

Кожна програма на вашому пристрої зберігає тимчасові дані як у програмі, так і у внутрішній пам’яті телефону. Ці тимчасові файли або дані називаються кешем. Кеш-файли можуть допомогти пришвидшити роботу програм і самого пристрою, особливо при завантаженні одних і тих самих даних із програми або телефонної системи. Однак файли кеш-пам'яті можуть також спричиняти проблеми, коли вони пошкоджуються або аварійно завершують роботу. Коли це трапляється, певні програми або сам пристрій можуть стати непостійними. Щоб переконатися, що це не те, що спричиняє збій або невдале завантаження програми Facebook, спробуйте очистити кеш і дані програми Facebook. Ось як:

 1. На головному екрані перетягніть стрілку вгору або проведіть пальцем вгору від нижньої частини екрана, щоб запустити екран програм.
 2. Торкніться Налаштування .
 3. Торкніться Програми та сповіщення.
 4. Торкніться Інформація .
 5. Торкніться, щоб вибрати Facebook .
 6. Торкніться Зберігання .
 7. Торкніться Очистити кеш, щоб очистити тимчасові файли та дані з програми Facebook.
 8. Натисніть кнопку головного, коли очищення кешу закінчиться.

Потім знову відкрийте програму Facebook і перевірте, чи проблему вирішено.

Третє рішення: Встановіть оновлення додатків, якщо вони є.

Рекомендується встановлювати доступні оновлення для своїх програм, оскільки оновлення також містять виправлення для усунення наявних проблем у програмі, які виникають через помилки програмного забезпечення та шкідливе програмне забезпечення. Якщо ви не налаштували пристрій на автоматичне встановлення оновлень, вам потрібно вручну перевірити, завантажити та встановити оновлення для своїх програм та програмного забезпечення телефону. Ось як:

 1. Перейдіть на головний екран.
 2. Перетягніть / посуньте символ стрілки вгору, щоб відкрити екран програм.
 3. Прокрутіть униз і торкніться Play Store .
 4. На головному екрані Google Play Store торкніться символу списку в крайній лівій частині панелі пошуку .
 5. Натисніть Мої програми та ігри . Потім з’явиться список програм, на яких очікують оновлення, а також кнопка Оновити поруч із ними.
 6. Натисніть кнопку Оновити поруч із Facebook, щоб встановити очікуване оновлення для програми Facebook. Або ви також можете натиснути кнопку Оновити всі, щоб одночасно встановити всі оновлення додатків, включаючи Facebook.
 7. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити завантаження та встановлення оновлення.

Поверніться на головну сторінку, коли програми буде оновлено. Щоб переконатися, що всі нові зміни програмного забезпечення належним чином впроваджені, перезапустіть / перезавантажте Nokia 8

Щоб перевірити наявність доступного оновлення програмного забезпечення, виконайте такі дії:

 1. Просуньте меню внизу (стрілка вгору) на головному екрані.
 2. Прокрутіть до та виберіть Налаштування .
 3. Перейдіть до та виберіть Про телефон.
 4. Торкніться Оновлення системи.
 5. Торкніться Перевірити наявність оновлень . Потім пристрій починає перевіряти наявність доступних оновлень програмного забезпечення.
 6. Зачекайте, поки пошук закінчиться.
 7. Вам буде запропоновано повідомлення, якщо для вашого пристрою доступна нова версія програмного забезпечення. Виконайте кроки, щоб продовжити процес завантаження та встановлення файлу оновлення.

Якщо ваш телефон оновлений, він повідомить про це повідомленням із запитом, що містить деталі версії вашого телефону для Android. Спробуйте і переконайтеся, що це вирішує проблему з вашим додатком Facebook.

Четверте рішення: Видаліть помилкову програму Facebook, а потім переінсталюйте найновішу версію.

Останній варіант та потенційне рішення, яке ви можете спробувати - це видалення програми. Додаток Facebook міг бути повністю пошкодженим і, отже, нефункціональним. Тоді вам слід видалити або видалити пошкоджену програму, а потім завантажити та встановити останню версію програми Facebook на своєму пристрої. Ось як:

 1. На головному екрані перетягніть стрілку вгору або проведіть пальцем вгору від нижньої частини екрана, щоб запустити екран програм.
 2. Прокрутіть і торкніться Play Store.
 3. На головному екрані Google Play Store торкніться символу списку у верхній лівій частині панелі пошуку.
 4. Торкніться Мої програми та ігри.
 5. Натисніть Встановлено, щоб переглянути список нещодавно встановлених програм.
 6. Натисніть, щоб вибрати Facebook зі списку.
 7. Натисніть Видалити, а потім OK, щоб підтвердити.

Дочекайтеся повного видалення Facebook, а потім поверніться на головний екран. Ви можете перезапустити пристрій, щоб очистити та оновити пам’ять телефону та операційну систему, а потім повернутися до Play Store, щоб завантажити та встановити останню версію Facebook для смартфона Nokia 8.

Інші варіанти

За допомогою Android Oreo ви можете використовувати нову функцію під назвою «Зворотній зв'язок», щоб надсилати звіти про помилки та відгуки безпосередньо в Nokia із деталями вашого пристрою. Ця функція також дозволяє записувати екран, щоб показати команді служби підтримки Nokia саме те, що відбувається на вашому пристрої.

Щоб це зробити, просто відкрийте програму «Зворотній зв'язок» на екрані програм, а потім дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб надсилати звіти про помилки та проблему, з якою ви маєте справу з Facebook, безпосередньо команді Nokia.

Крім того, ви можете відвідати Довідковий центр Facebook, щоб повідомити про проблему команді Facebook та попросити подальшої допомоги та пропозицій. Можливо, є деякі розширені налаштування, які потрібно відредагувати у програмі Facebook, щоб вирішити проблему.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.