Як виправити порожній екран Samsung Galaxy S5 та інші проблеми, пов’язані з дисплеєм

Проблеми з порожнім екраном дуже поширені не тільки для Samsung Galaxy S5 (#Samsung # GalaxyS5), а й для будь-яких інших телефонів #Android на ринку. Вони можуть бути спричинені помилкою прошивки або апаратною проблемою. Найкраще, що може зробити власник, це спробувати з’ясувати причину, щоб легше було сформулювати рішення.

Samsung-Galaxy-S5-Порожній екран

Я згадав кілька проблем, пов’язаних з екраном, і пропоную вам спробувати прочитати кожну з них, особливо якщо у вас виникає проблема з дисплеєм у вашому телефоні. Перша проблема - це типова проблема з чорним / порожнім екраном. Раніше я стикався з подібними проблемами, коли екран просто вимикається без видимих ​​причин, але телефон все ще живиться, оскільки звучить, якщо надходять повідомлення чи дзвінки.

Інші проблеми включають мерехтіння та блимання екрана під час заряджання, що можна пояснити апаратною проблемою.

Якщо у вас є інші проблеми з телефоном, відвідайте нашу сторінку усунення несправностей Galaxy S5, оскільки вона містить рішення для сотень проблем, які ми вже розглядали раніше. Знайдіть проблеми, пов’язані з вашими, і спробуйте запропоновані нами рішення, якщо вони не допоможуть вам, зв’яжіться з нами, заповнивши цю форму.

Екран Galaxy S5 стає порожнім, але телефон все ще працює

Проблема : У мене проблеми з вимкненням екрана. Телефон завантажиться, і я чую всі звуки, але екран порожній, і єдиний спосіб його ввімкнути - це вийняти та повернути акумулятор. Особливо це трапляється, коли я його кидаю (у мене є футляр на ній і це ніколи не скидалося важко). Я знов зроблю це, і це триватиме годинами, а потім раптом знову згасне. У мене був цей телефон близько 1 1/2 року, і це недавно почалося кілька місяців тому. Мій старий телефон (Galaxy S3) не пройде повз початковий екран, тому у мене немає резервного телефону. Сподіваючись, ви можете мені допомогти в цьому. Дякую! - Кіра

Виправлення неполадок : Привіт Кіра. Нам дійсно важко визначити, в чому проблема або що її спричиняє, оскільки у вашому випадку цілком можливо, що причиною проблеми є програма або це може бути ще одна проблема прошивки та / або обладнання. Давайте відкинемо поки можливість апаратної проблеми і спробуємо негайно виявити проблему ...

Перше, що я хочу, щоб ви зробили, це завантажити телефон у безпечному режимі. Ось як ...

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з'явиться 'Samsung Galaxy S5', відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

У цьому режимі всі сторонні програми тимчасово відключені. Якщо причиною проблеми була одна із завантажених програм, телефон повинен працювати без проблем у безпечному режимі. Однак вам потрібен час, щоб поспостерігати, щоб дізнатись, чи екран все ще порожній у якийсь момент.

ПОВ’ЯЗАНА ПОСТ: Як виправити порожній, мерехтливий і не реагуючий екран Samsung Galaxy S5

Якщо проблема все ще виникає в безпечному режимі, це означає, що проблема може бути в прошивці або попередньо встановлених програмах. Раніше я стикався з подібною проблемою, спричиненою службою Smart Remote, яка відображається на екрані блокування. Отже, я хочу, щоб ви ще раз перевірили це перше: запустіть Smart Remote> перейдіть до Settings (три крапки)> прокрутіть вниз і зніміть прапорець Auto display remote control на екрані блокування .

Тепер наступне, що я хочу, щоб ви перевірили, це те, чи ваш телефон стає відсталим чи млявим. Спробуйте відкрити три-чотири програми та перемикатися між ними, щоб перевірити, чи телефон нормально реагує. Якщо продуктивність вашого телефону погана, існує ймовірність, що пристрій просто не реагуватиме так швидко, як раніше, тому екран довгий час залишається порожнім.

На даний момент, якщо проблема все-таки виникає, настав час виконати генеральне скидання, щоб наново запустити телефон. Але перед цим переконайтеся, що ви зробили резервну копію всіх важливих даних та файлів, оскільки всі вони будуть видалені під час процесу.

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Активний дисплей Galaxy S5 розмитий і втрачений

Питання :У мене є Samsung Galaxy S5 Active, і чомусь близько години тому зображення на екрані почало розмиватися. Нижня частина екрану відображалася б вгорі, ліва сторона екрана знаходилася з правої сторони, картинки були розбиті, а не перевернуті. У мене був телефон лише близько 3 місяців, але це був телефон, який раніше належав. У мене до цього вечора не було жодного випуску. Я пробував усе, що міг подумати. Перезапустити, вимкнути на 10 хвилин, очистити фон і все. Екран все ще працює так, ніби в зображенні немає нічого поганого. Я все ще можу друкувати там, де мають бути літери, і він буде правильно його друкувати. Я вийняв акумулятор на 10 секунд, як ви запропонували, і, здається, це виправив, але я все одно хотів би знати, що відбувається з моїм телефоном. Будь ласка, допоможіть! - Феліція

Відповідь : Привіт Феліція! На основі вашого опису, я думаю, це був просто збій і не більше того, хоча пропоную продовжувати спостерігати за телефоном. Виймання акумулятора протягом 10 секунд або більше та утримання клавіші живлення, коли акумулятор вимкнений, часто виправляє незначні збої в програмному та апаратному забезпеченні.

Екран Galaxy S5 мерехтить

Проблема : Екран мого телефону мерехтить, і це більше, ніж просто налаштування яскравості. Якщо телефон вимкнено, я можу спробувати включити його, натиснувши кнопку живлення. Однак це займає певний час, оскільки екран блимає, а потім повертається до чорного. Він буде блимати рядками через нього і лише на секунду, врешті-решт я зможу змусити його перейти на головний екран і залишитися там. Тоді, коли я користуюся телефоном, він буде блимати лініями по всьому екрану і як би затемнюватися. Я переживаю, що втрачу можливість увімкнути телефон. Будь-яка ідея, як це виправити? - Аріель

Виправлення неполадок : Привіт Аріель. Схоже, телефон зазнав незначних пошкоджень рідиною, що часто спричиняє випадкові мерехтіння та коливання підсвічування. Ваш Galaxy S5 є «водостійким», але не «водонепроникним», тому рідина в той чи інший спосіб все одно може знайти собі шлях через нього. Річ у пошкодженні рідини полягає в тому, що це може додатково пошкодити ваш телефон, тому я пропоную надіслати його для перевірки техніком і, можливо, очистити.

Екран Galaxy S5 блимає під час заряджання

Проблема : Мій екран блимає, коли я заряджаю телефон, чи не проблема в батареї? Мені доводиться залишати телефон включеним у 90 відсотках, рідко його вимикаю. - Денніс

Порада : Спробуйте використати зарядний пристрій з вихідним струмом від 1,8 до 2 ампер. Цю проблему часто спричиняє зарядний пристрій із низьким рівнем потужності. Це трапляється не тільки з Galaxy S5, але і з багатьма пристроями Android.

Екран Galaxy S5 відображає кілька кольорів і не реагує

Проблема : Одного разу я нормально користувався телефоном, і раптом екран починає псувати і міняти кольори. Почалося все просто; п'ята частина мого екрану стала фіолетовою. Протягом години весь екран перетворився на кілька кольорів, і весь екран не реагував. Телефон все ще вмикається, вібрує тощо., Але екран не працюватиме. Як ви думаєте, що це? - Джалін

Усунення несправностей : екран зламаний. Це один із прикладів відображення “кровотечі”. Спробуйте зателефонувати на свій телефон, і якщо він може його отримати, то проблема полягає лише в його дисплеї. Щоб він знову запрацював, необхідна заміна екрана. Однак, якщо він не зміг прийняти ваш дзвінок, можливо, є інша проблема з обладнанням. У будь-якому випадку вам потрібен технік.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Ми підтримуємо всі доступні пристрої Android, і ми серйозно ставимося до того, що робимо. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.