Samsung Galaxy S7 не отримує текстового повідомлення від одного контакту та інші пов'язані з цим проблеми

Одним з найкращих смартфонів, випущених на ринку в 2016 році, є #Samsung #Galaxy # S7. Ця модель внесла кілька ключових удосконалень у флагманську модель компанії, зокрема гідроізоляцію та пилонепроникність. Це означає, що власники телефону тепер можуть використовувати його в менш ідеальному середовищі, не турбуючись про те, що телефон пошкодиться. Одні з найкращих характеристик цієї моделі включають 5,1-дюймовий Super AMOLED-дисплей, восьмиядерний процесор з 4 ГБ оперативної пам'яті, 12-мегапіксельну камеру та акумулятор на 3000 мАг. Хоча це надійний телефон, є випадки, коли можуть виникати певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо Galaxy S7, який не отримує текстового повідомлення від однієї контактної проблеми та інших пов'язаних з цим проблем.

Якщо у вас є Samsung Galaxy S7 Edge або будь-який інший пристрій Android з цього приводу, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

S7 Не отримує текстове повідомлення від одного контакту

Проблема: Мій телефон Android не отримує тексти з одного номера, у цієї людини також є телефон android. У мене є galaxy s7, я можу отримувати текстові повідомлення від інших людей у ​​моїх контактах, тільки не цей конкретний номер. Номер не заблокований у моєму телефоні, я спробував примусово зупинити свій контакт, а також програму повідомлень. Я також видалив контакт і зберіг його у своєму телефоні, оскільки читав це робити в Інтернеті. Жодна з цих спроб не полегшила проблему, і мені потрібно отримати ці повідомлення!

Рішення: Перше, що вам потрібно зробити в цьому конкретному випадку, - це підтвердити з іншою особою, що текстове повідомлення було успішно відправлене на телефон, яким він або вона користується. Як тільки це буде підтверджено, і повідомлення не з’явиться на вашому кінці, виконайте кроки з усунення несправностей, перелічені нижче.

  • Перевірте ще раз, що номер не включено до списку блокованих або спаму. На будь-якому головному екрані торкніться Повідомлення, потім торкніться значка меню чи іншого. Торкніться Налаштування, а потім - Блокувати повідомлення. Натисніть Заблокувати список або Заблокувати номер, а потім натисніть на знак мінус на номері, який потрібно розблокувати.
  • Якщо номер відсутній у списку блоків, спробуйте очистити кеш-пам’ять та дані програми для повідомлень із диспетчера програм.
  • Увімкніть телефон у безпечному режимі, а потім перевірте, чи надходить повідомлення в цьому режимі. Якщо це сталося, проблему може спричинити завантажена вами програма. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.
  • Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування.

S7 Текстове повідомлення не відображається при відкритті повідомлень

Проблема: Я бачу текстові повідомлення в попередньому перегляді, але коли я відкриваю фактичну конво, її там немає. Мій телефон випадково випереджав день на день із датою, і це почало траплятися, коли я встановив телефон на правильну дату

Рішення: Переконайтеся, що час і дата телефону правильні, а також налаштовано на автоматичне отримання цієї інформації з мережі, ви можете зробити це, виконавши наведені нижче дії.

  • На головному екрані торкніться Програми
  • Торкніться Налаштування.
  • Торкніться Дата та час.
  • Торкніться автоматичного перемикача дати та часу, щоб увімкнути його.

Після цього перезапустіть телефон, а потім очистіть кеш-пам’ять та дані програми обміну текстовими повідомленнями від менеджера програм. Перевірте, чи проблема все ще виникає. Якщо це сталося, я б рекомендував вам скинути заводські налаштування. Перед скиданням обов’язково зробіть резервну копію даних телефону.

S7 Волога виявлена ​​в зарядному отворі

Проблема: Два дні тому я отримав повідомлення про вологість повідомлення в зарядному порту на моєму s7 активно. Зараз акумулятор повністю розряджений. Я кладу телефон у мішок з рисом на ніч і не отримую відповіді, коли підключаю зарядний пристрій. Я заглянув у слот для сим-картки, і маленький тег білий, на ньому як 2 червоних х. Я спробував перезавантажити, де ви утримуєте кнопки гучності та головну, потім кнопку живлення, але телефон все одно не реагує. Це тому, що акумулятор розряджений? Що ще я можу спробувати?

Рішення: Червона позначка x на наклейці телефону означає, що пристрій зазнав пошкодження водою. Компонент усередині телефону міг контактувати з водою та короткочасно. Найкраще, що ви можете зробити зараз, - це доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.

S7 перезапускається, коли є вхідний дзвінок

Проблема: Телефон Galaxy S7 перезавантажується під час вхідних дзвінків. Це почалося за останні пару днів. Я користуюся телефоном майже 2 місяці (купив новий і розблокував у Samsung). Я можу робити вихідні дзвінки. Усі програми працюють нормально. # 1 - Я перезавантажився в безпечному режимі - все ще перезапускається при вхідних дзвінках. # 2 - Я вийняв свою SD-карту - все ще перезавантажується. Буду вдячний за будь-які пропозиції! Зверніть увагу, що моя SIM-карта була оброблена з мікро на нано.

Рішення: Спробуйте перевірити, чи проблема виникає, коли телефон підключено до настінного зарядного пристрою. Якщо проблема не виникає, дуже ймовірно, що причиною цієї проблеми є акумулятор, оскільки він не може подати необхідне живлення під час отримання дзвінка. Якщо це так, вам потрібно буде доставити телефон у сервісний центр. Якщо проблема виникає навіть із підключеним зарядним пристроєм, виконайте наведені нижче дії.

  • Спробуйте використовувати іншу SIM-карту у своєму телефоні.
  • Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування.

Якщо описані вище дії не дозволяють усунути проблему, вам слід віднести телефон до сервісного центру та перевірити його.

Камера S7 не працює після оновлення програмного забезпечення

Проблема: Фотографії камери, галереї та Instagram не працюють після оновлення від 25 січня 2018 року. Я спробував перезавантажити, примусово зупинити та очистити кеш. Я розмовляв з Verizon, який каже, що інші люди мали таку ж проблему, і навіть я скинув заводські налаштування.

Рішення: Якщо відновлення заводських налаштувань не вирішує проблему, вам слід подумати про те, щоб попереднє оновлення мікропрограми було перепрограмовано на ваш телефон за допомогою Odin. Ви можете завантажити файл прошивки з веб-сайту Sammobile, де також є інструкції з прошивки телефону. Якщо проблема не зникне, вам потрібно буде доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.

S7 Не заряджається Не вмикається

Проблема: телефон не заряджається і не вмикається. Я підключив його сьогодні вранці на 5% часу автономної роботи. Повернувся пізніше в другій половині дня, і він більше ніколи не вмикався, на екрані з’являється лише блимаючий рядок, але він не вмикається.

Рішення: Перше, що вам потрібно буде зробити в цьому конкретному випадку, це очистити зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям. Переконайтесь, що бруд або сміття, що застрягли в цьому порту, видалено. Після цього заряджайте телефон принаймні 20 хвилин за допомогою настінного зарядного пристрою. Якщо телефон не заряджається, спробуйте використати інший зарядний шнур та настінний зарядний пристрій. Також слід перевірити, чи телефон може заряджатись через USB-порт комп'ютера. Вийміть карту microSD з телефону, якщо вона встановлена, а потім спробуйте увімкнути пристрій, натиснувши та утримуючи кнопки живлення та зменшення гучності.

Якщо проблема не зникне, вам доведеться доставити це до сервісного центру та перевірити.

Точка доступу S7 не працює на прямій розмові

Проблема: Привіт, раніше я був із verizon, просто перейшов на пряму розмову, тепер моя мобільна точка доступу більше не працюватиме, там написано (перевірка підписки) номер мобільного телефону не знайдений. Це телефон verizon, але розблокований. Все інше працює добре, підкажіть, будь ласка, як це виправити? Дякую

Рішення. Ви зможете користуватися функцією мобільної точки доступу, якщо ви підписалися на план прямого обміну даними. Переконайтеся, що ви підписалися на цей план, щоб користуватися точкою доступу вашого телефону.