Кращі планшети Android з екранами з найвищою роздільною здатністю для перегляду відео

Шукаєте великий, продуктивний, надійний, фізичний планшет, який може похвалитися клавіатурою та / або підтримує стилус, щоб задовольнити ваші корпоративні потреби? Відповідь на ваші молитви - лише за пару кліків. Як щодо міцного, м’язистого, майже непорушного Android-планшета? Ми вас там теж покрили.

Samsung Galaxy Tab S 10.5

Не хочете багато, лише надшвидке підключення LTE та мінімізація несуттєвих витрат? Ось список найкращих недорогих вкладок із підтримкою 4G, доступних у штаті. Тим часом студенти та викладачі можуть переглядати наші рекомендації щодо пристосувань, готових до занять, і тут проіндексовано всі можливі варіанти бюджету.

Поговоріть про щось для кожного . Ну, не зовсім кожен . Поки що, оскільки протягом найближчих кількох тижнів ми задовольнимо дуже конкретні набори вимог. А саме, ми плануємо округлити найдовший Android-розмір, найкращі планшети для ігор та ті, які можуть з найбільшою витонченістю підтримати ваше нав'язливе спостереження за випивкою .

Планшет Netflix для Android

Ми почнемо з останнього, і без зайвих сумнівів, ось десятка найкращих планшетів Android для відтворення відеовмісту . Тобто, вкладки з найкращими, найвищою роздільною здатністю, найбільш чіткими екранами. У нас також є варіанти (майже) кожного бюджету:

Samsung Galaxy Tab S4

Якщо ви шукаєте найкращий планшет для перегляду фільмів, не дивіться далі, ніж власний Samsung Tab S4 від Samsung. Завдяки великому 10,5-дюймовому дисплею у вас є багато нерухомості для перегляду фільмів та телевізійних шоу. На додачу до цього, з високою роздільною здатністю, ви також отримаєте чудову чіткість екрану.

Крім того, додатки та ігри добре працюють на цьому планшеті, все завдяки швидкому процесору та великій кількості оперативної пам'яті. Цей навіть поставляється з S-Pen - це величезна перевага перед iPad Pro, де вам доведеться купувати Apple Pencil окремо.

Придбайте зараз: Amazon

HTC Google Nexus 9

Нам подобається те, що HTC та Google спільно створили - Google Nexus 9. Цей розмір становить приблизно 9 дюймів, але має чудову чіткість екрану для перегляду фільмів, телешоу чи YouTube. Він суттєво відрізняється від інших планшетів, завдяки чистому та ванільному досвіду Android.

Загалом, він тонкий, швидкий і має чудовий час автономної роботи. Ви також можете отримати підтримку LTE для потокової передачі в дорозі.

Придбайте зараз: Amazon

Піксельний шифер

Наступним після нашого зворотного відліку є Pixel Slate. Це останній планшет від Google, який насправді пропонує чудове поєднання між планшетом і ноутбуком. Pixel Slate має великий дисплей, що дає вам достатньо місця для перегляду повноекранного вмісту. А завдяки конкурентній роздільній здатності Pixel Slate забезпечує надзвичайно чітке зображення. Хочете використовувати його як ноутбук? Візьміть клавіатуру з типовою кришкою і замініть на неї свій ноутбук.

Тут є кілька чудових опцій обладнання, що дозволяють вибрати найкраще, що відповідає вашим потребам продуктивності - ви можете вибрати процесор Core M3, Core i5 або Core i7.

Придбайте зараз: Amazon

Samsung Galaxy Tab S3

Наступним вийшов Samsung Galaxy Tab S3. Samsung Galaxy Tab S4 - найкращий планшет тут, але якщо ви не заперечуєте над апаратним забезпеченням попереднього покоління, Galaxy Tab S3 все ще є ідеальним універсальним пристроєм для будь-чого - від перегляду YouTube до перегляду фільмів та телешоу.

Він може похвалитися блискучим 9,7-дюймовим дисплеєм Super AMOLED з високим динамічним діапазоном і кінематографічною контрастністю. Завдяки цьому ваш вміст стане чітким та чітким, забезпечуючи найкращі враження від фільмів. Ви можете використовувати це з типовою кришкою, забезпечуючи також кращий кут огляду.

Samsung Galaxy Tab E

Доступна ціна - у нас є Samsung Galaxy Tab E. Це майже 10-дюймовий планшет із панеллю Super AMOLED, яка забезпечує темні та яскраві кольори. Він має восьмиядерний чіп Exynos і 3 ГБ оперативної пам'яті на борту, допомагаючи підтримувати багатозадачність та медіа-обробку.

Nvidia Shield K1

LTE дешево є фортецею Shield номер один, і тоді у вас є інтерфейс, розроблений з урахуванням геймерів, підтримка стилуса і, нарешті, сенсорний екран розміром 1 920 x 1 200 дюймів, затиснутий між парою трохи занадто товстих горизонтальних рам. .

Щит планшет

PPI? Класний 283. Блок обробки графіки? Потужний 192-ядерний (!!!) Kepler , призначений для покращення якості відео в іграх, перш за все, але придатний для оптимізації YouTube і Netflix. Дістаньте сюди своє.

Samsung Galaxy Tab A

Досить нова для ринку, і трохи менша за Galaxy Tab E, 8-дюймова Tab A має набагато більше сенсу, як покупка мультимедійних програм для любителів фільмів, навіть якщо вона не така яскрава та яскрава, як, скажімо, Galaxy верхнього рівня Вкладка S4. Тут немає любові до Super AMOLED, але він має вражаючу роздільну здатність екрану, фокусуючись на чіткій та яскравій чіткості екрану. Величезний центральний процесор може легко і легко відтворювати відео, фільми та телевізійні шоу.

Microsoft Surface Pro

Гаразд, це може бути не зовсім планшет Android; однак, Microsoft підвищила ставки останнім Surface Pro. Це великий планшет, який може похвалитися роботою стандартного ПК або ноутбука. Порівняно із звичайними планшетами Android сьогодні, він кружляє навколо них навіть у перегляді медіа!

Surface Pro - це також універсальність. Ви можете обладнати цю з типовим чохлом і використовувати як ноутбук. Він уже поставляється з підставкою, що забезпечує кращі кути огляду під час перегляду фільмів та телевізійних шоу. Це також доступно, особливо якщо врахувати ефективність тут.

Asus ZenPad 3S

Asus ZenPad 3S є ідеальною альтернативою iPad, пропонуючи вам подібний розмір і майже однакову чіткість. Цей планшет має приголомшливий 9,7-дюймовий 2K-дисплей і акумулятор великої ємності, що дозволяє переглядати фільми та телевізійні шоу протягом усього дня з чіткою, яскравою чіткістю. І потужний процесор, який може обробляти всі найновіші програми та ігри. Прослуховування вмісту також є чудовим на цьому пристрої, а ZenPad 3S також оснащений 7,1-канальним віртуальним оточуючим кінематографічним аудіочипом.

Вирок

Наша робота тут виконана, і тому настав час передати мікрофон вам, наші дорогі, вимогливі читачі. Ми забули ваш улюблений перегляд відео? Якщо ні, то хто із призначених десяти найкращий із найкращих?

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.