5 Кращий додаток для економії заряду для Android | Хлопець-дроїд

Смартфон Android здатний робити багато речей, саме тому він є однією з найбільш використовуваних мобільних операційних систем у світі: давайте подивимося на найкращий додаток для економії заряду. Однак здатність виконувати безліч завдань і функцій має свої негативні наслідки. В першу чергу, час автономної роботи. Якщо ви граєте у важку графічну гру або просто користуєтесь Інтернетом весь день на своєму телефоні, цілком ймовірно, що час автономної роботи займе значні удари.

На щастя, у Play Store є кілька додатків, які допомагають нам економити заряд акумулятора, незважаючи на інтенсивне використання. Вони відомі як програми для економії заряду, і ми поговоримо про них у нашій сьогоднішній статті. Ми перераховуємо п’ять найкращих програм для економії заряду, доступних на Android, що включає деякі популярні імена.

Кращий додаток для економії заряду для Android

найкраща програма для економії заряду

1) Термін служби батареї Касперського: Saver & Booster

Ця програма розумно переглядає ваші відкриті та фонові програми, щоб попередити вас про надмірне використання акумулятора. В Android здебільшого фонові програми завдають великої шкоди, тому це відмінна функція для використання в програмі для економії заряду акумулятора. Більше того, додаток може розрахувати кількість заряду акумулятора, що залишився, включаючи дані про те, скільки часу він буде тривати. Це визначається після очищення пристрою на наявність енергоємних програм.

Попередження також можуть припинятися на вашому пристрої, хоча це потрібно, щоб тримати вас в курсі стану акумулятора. Користувачі мають повний контроль над запущеними програмами. Вони можуть продовжувати працювати улюблені програми, закриваючи деякі програми, які споживають занадто багато батареї. Вибір повністю залежить від користувача. Додаток від популярного виробника програмного забезпечення для безпеки ПК, Касперського, безумовно, заслуговує на вашу увагу.

Найкраще тут те, що додаток можна завантажити абсолютно безкоштовно та позбавлене реклами та покупок у програмі. Він працює зі смартфонами та планшетами під управлінням Android 4.1 або новішої версії.

Завантажте зараз: тут

найкраща програма для економії заряду

2) Озеленювати

Ця програма отримала популярність у 2013 році і з тих пір адаптується до мінливого ринку. Додаток аналізує додатки для заряджання акумулятора на вашому телефоні та переводить їх у сплячий режим, щоб вони не працювали, якщо ви не використовуєте його активно. Такі функції, як «Агресивна дрімання» та «Дрімання в дорозі», значно покращують час автономної роботи вашого пристрою, хоча ці функції обмежені пристроями Android 6.0+.

Додаток працює як з планшетами, так і зі смартфонами. Якщо у вас є пристрій Android, на якому є багато додатків, швидше за все, Greenify стане рятівним ключем для вашого пристрою. Розробники застерігають користувачів не додавати до вашого списку такі важливі програми, як будильник, годинник, повідомлення тощо, оскільки ви можете пропустити важливі зустрічі або повідомлення. Додаток рекомендується блокувати всі додатки для збору фонових даних, такі як ігри та новини. Greenify можна безкоштовно завантажити з магазину Google Play і не містить реклами чи покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

3) Заряд батареї змінного струму

Завдяки таким функціям, як вбудований режим глибокого сну, програма забезпечує економію якомога більше заряду акумулятора в режимі очікування. Він також може виконувати функцію очищення пам’яті, оскільки може видаляти старі файли кешу, щоб збільшити внутрішню пам’ять і закрити активні завдання, що розряджають заряд акумулятора. Інтуїтивна кнопка одним натисканням дозволяє позбутися всіх фонових програм, щоб негайно почати економити заряд акумулятора.

Крім того, він може аналізувати температуру вашого телефону та визначати, чи не спричиняє це програма. Якщо це так, вам буде запропоновано примусово закрити його, щоб уникнути нагрівання акумулятора. Ви також швидко переглянете інші показники, такі як пам’ять процесора, інформація про графічний процесор та загальна інформація про пристрій у програмі. Розробники згадують, що ця програма добре працює і з некореневими пристроями, тому ця програма призначена для всіх.

Додаток можна завантажити безкоштовно, але постачається з рекламою. Тут немає покупок у програмі, тому користувач не може позбутися реклами, навіть якщо б захотів.

4) Економія акумулятора DU

Більшість програм для заощадження заряду батареї виглядають досить схожими, але з деякими різницями, насамперед щодо користувальницького інтерфейсу. Як і в режимі економії заряду змінного струму, ця програма оснащена кнопкою оптимізації батареї одним натисканням, що дозволяє миттєво очистити всі фонові завдання. Вбудований інструмент для очищення від сміття може запропонувати вам до 1200 МБ безкоштовного сховища щоразу, що допомагає ефективніше організувати рідне сховище.

Функції охолодження телефону існують і тут, визначаючи тепло вашого пристрою та пропонуючи способи його охолодження. Розробники згадують, що додаток допомагає економити до 60% заряду акумулятора телефону, що є великою претензією, але частково підтверджено відгуками клієнтів.

Індикатор зарядки акумулятора попереджає вас, коли ви ризикуєте перезарядити смартфон. Поєднання функцій економії заряду акумулятора та функціональних можливостей пристрою робить DU Battery Saver ідеальним додатком для кожного користувача з проблемами від акумулятора. Додаток можна завантажити безкоштовно, але підтримується рекламою. Однак покупок у програмі немає. Додаток працює на пристроях з ОС Android 4.0 та новіших версій.

5) Avast Battery Saver

Avast - це ще одне ім'я, яке є синонімом в галузі безпеки ПК, і цілком справедливо, що у них є власний додаток для економії заряду для смартфонів Android. Він надає точні дані про кількість програм, що працюють у фоновому режимі, разом з однією кнопкою натискання, яка дозволяє очистити всі програми для економії заряду. Це версія програми 2.0, яка має безліч чудових функцій, що покращує попередника.

Додаток може розрахувати кількість програм, що працюють у фоновому режимі, і запропонувати в реальному часі прогноз, скільки часу буде тривати ваш телефон, як і будь-яка інша програма для економії заряду. У вас є 5 попередньо встановлених профілів - розумний, домашній, робочий, нічний та екстрений - що дозволяє змінювати графіки економії заряду в залежності від вашого оточення. Цими профілями можна керувати в додатку.

Avast Battery Saver - це безкоштовне завантаження в Play Store, але воно містить рекламу та покупки в додатку.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.