Як виправити швидкий та простий спосіб роботи док-станції Nintendo Switch (перемикач HDMI не працює)

Ваша док-станція Nintendo Switch не працює або час від часу перестає підключатися до телевізора? Якщо у вас проблема з док-станцією Nintendo Switch, ця стаття повинна допомогти.

Nintendo Switch - це остання відеоігрова консоль, розроблена Nintendo, яка була вперше випущена в 2017 році. Це гібридна ігрова консоль, яку можна використовувати як портативну, так і прикріпити до док-станції та виконувати функції звичайної консолі. Хоча це надійний пристрій, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо проблему док-станції Nintendo Switch, яка не працює.

Якщо у вас виникли проблеми з комп’ютером або пристроєм Android, не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми будемо більш ніж раді допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.

Причини, через які док-станція Nintendo Switch не працює

Існує кілька можливих причин, чому ваша док-станція Nintendo Switch працює з перебоями або взагалі перестає працювати.

У більшості випадків док-станція, яка дозволяє режим телевізора для вашої консолі Nintendo Switch, може зіткнутися з помилкою підключення, яка ненадовго перериває її зв'язок з телевізором або консоллю. Це може статися після стрибка напруги або якщо є проблема з одним із підключених до нього кабелів.

В інших випадках фізична шкода самого блоку може бути очевидною причиною. Якщо док-станція мокра, потрапила в щось тверде або випадково впала, вона може не працювати нормально або негайно припинити роботу.

Як виправити не працює док-станцію Nintendo Switch

Перш ніж виконувати будь-який із рекомендованих кроків з усунення несправностей, перелічених нижче, найкраще перезапустити комутатор . Ця дія оновлює операційну систему та видаляє всі пошкоджені тимчасові дані, які можуть спричинити проблему.

Для цього достатньо від’єднати кабель HDMI від док-станції комутатора, а також кабель живлення. Потім на консолі Nintendo Switch утримуйте та утримуйте кнопку живлення приблизно 10-15 секунд. Зачекайте 30-40 секунд. Протягом цього циклу живлення ваш телевізор і Nintendo Switch також.

Після цього підключіть все назад і увімкніть пристрої.

 1. Спробуйте вставити кабелі в правильному порядку .

  Якщо при перезапуску комутатора Nintendo не вдається вирішити проблему, наступне хороше, що вам потрібно зробити, - це перевірити, чи справно працюють кабелі.

  У вашому конкретному блоці комутатора може бути помилка програмного забезпечення, яка перешкоджає його використанню з док-станцією, якщо кабелі не підключені в певному порядку. Ось що робити:

  - Від'єднайте кожен кабель від док-станції Switch, включаючи HDMI, живлення та сам комутатор.

  -Підключіть кабель живлення спочатку до док-станції. 

  -По-друге, підключіть кабель HDMI (кабель HDMI вже повинен бути підключений до телевізора, і вибрано вхід HDMI).

  - По-третє, вставте комутатор Nintendo у док-станцію.

  -Перевірте, чи все ще не працює проблема з док-станцією Nintendo Switch.

 2. Переконайтесь, що кабель живлення працює .

  Док-станція Switch виступає посередником між блоком комутатора та телевізором. Для того, щоб він працював належним чином, він повинен мати правильну кількість живлення, і це може подаватися за допомогою оригінального джерела живлення. Переконайтеся, що ви використовуєте блок живлення, що постачається з вашим пристроєм, і що він підключений безпосередньо до розетки, а не до подовжувача.

  Перевірте, чи все ще не виникає проблема з док-станцією Nintendo Switch.

 3. Переконайтесь, що кабель HDMI працює .

  Кабель HDMI передає інформацію про відео та звук від комутатора до телевізора. Якщо цей кабель несправний, тоді існує ймовірність виникнення цієї проблеми. Слід переконатися, що цей кабель правильно підключений з обох кінців. Також спробуйте використати інший кабель HDMI і перевірити, чи це вирішує проблему.

  Перевірте, чи все ще не виникає проблема з док-станцією Nintendo Switch.

 4. Переконайтесь, що док-станція працює .

  Після виконання перелічених вище кроків з усунення несправностей, і проблема все ще зберігається, це може бути спричинено проблемою з Dock. Якщо у вас є доступ до іншої док-станції, спробуйте використати це з телевізором і консоллю комутатора. Якщо проблема не виникає, тоді є ймовірність, що у вас несправна док-станція . Вам потрібно буде зв’язатися з цим питанням до центру обслуговування клієнтів Nintendo.

Пропоновані показники:

 • Як змінити дату та час на Nintendo Switch
 • Як виправити проблему, пов’язану з переходом тварин на чорному екрані | Nintendo Switch
 • Як виправити останнього з нас Частина 2 Збій або не завантажувати PS4
 • Як виправити перегрів PS4 під час гри Ghost Of Tsushima

Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube, щоб отримати додаткові відео про усунення несправностей.