Кращий додаток для тестування швидкості Інтернету для Android у 2020 році

Отримати доступ до швидкого Інтернету вже не важко в деяких частинах світу. Раніше ніколи не можна було по-справжньому зрозуміти, наскільки швидким є їхнє Інтернет-з’єднання, або якщо їхній інтернет-провайдер пропонує їм те, що їм обіцяли. Але сьогодні існує безліч способів перевірити швидкість з’єднання з Інтернетом.

Відомі як програми для перевірки швидкості або тестування швидкості в Інтернеті, вони, як відомо, надають надійні дані про швидкість завантаження та завантаження, яку ви отримуєте, будь то для з'єднання Wi-Fi або стільникового зв'язку, наприклад 3G, 4G або навіть 5G. Тож сьогодні ми подивимось на деякі з цих програм, намагаючись допомогти вам вибрати найкращу програму для тестування швидкості Інтернету для вашого смартфона Android. Тож давайте поглянемо на ці програми.

Кращий додаток для перевірки швидкості Інтернету для Android

найкращий додаток для перевірки швидкості Інтернету

1. Speedtest від Ookla

Можливо, одна з найвідоміших програм для тестування швидкості, Speedtest від Ookla існує вже давно. Починаючи зі своєї веб-версії на speedtest.net, виробники швидко перейшли на спеціальний додаток для Android, щоб надати користувачам легкий доступ до різноманітних показників. Хоча багато хто все ще віддає перевагу веб-версії Speedtest, однією з ключових переваг наявності цієї програми є те, що вона дозволяє побачити, чи отримуєте ви однакові швидкості протягом певного періоду часу.

Як і слід було очікувати, Ookla оновила користувальницький інтерфейс протягом останніх кількох оновлень, тому доступ до його функцій не повинен бути важким навіть для нових користувачів. Якщо у вас є сприятливий результат завантаження або завантаження, ви можете поділитися ним у програмах соціальних мереж, таких як Facebook, WhatsApp тощо. Speedtest - це безкоштовний додаток у магазині Play із рекламою та покупками в додатку. Покупка в додатку за 0,99 доларів США може видалити рекламу в додатку.

Завантажити тут: Google Play

найкращий додаток для перевірки швидкості Інтернету

2. ШВИДКИЙ тест на швидкість

Netflix також має власний додаток для тестування швидкості Інтернету, відомий просто як FAST. Це працює майже так само, як Speedtest, але з більш яскравим користувальницьким інтерфейсом і можливістю вибору між лише швидкістю завантаження та більш детальними результатами прямо нижче. На жаль, додаток є досить оголеним, що означає, що ви не отримаєте доступ до минулих журналів чи іншої відповідної інформації для порівняння попередніх результатів.

Це, в основному, версія програми інструменту тестування швидкості компанії на fast.com. Найкраща частина цього додатка полягає в тому, що його можна безкоштовно завантажити, і в ньому немає оголошень або покупок у програмі. FAST Speed ​​Test працюватиме з пристроями під управлінням Android 4.0 та новіших версій.

Завантажити тут: Google Play

найкращий додаток для перевірки швидкості Інтернету

3. Тест швидкості V-SPEED

Якщо ви шукаєте альтернативи такому скакуну, як Speedtest, це, мабуть, найкраще місце для початку. V-SPEED - це пристойно розроблений додаток, який надає ряд показників вашої поточної швидкості Інтернету. Користувачі мобільних пристроїв також можуть перевіряти швидкість своєї стільникової мережі передачі даних за допомогою цього додатка. На додаток до основної інформації в Інтернеті, як-от швидкість завантаження / завантаження, затримка тощо, програма може також надавати детальну інформацію про IP-адресу, постачальника послуг Інтернету, оператора SIM-карти або навіть назву мережі WiFi.

Що стосується функцій, V-SPEED - це набагато більше, ніж Speedtest, що робить його одним з найкращих додатків для тестування швидкості в Інтернеті. Додаток можна безкоштовно завантажити з магазину Play, але має рекламу та покупки в додатку. Оскільки на борту немає додаткових функцій, покупка в додатку здійснюється виключно для видалення реклами.

Завантажити тут: Google Play

найкращий додаток для перевірки швидкості Інтернету

4. SPEEDCHECK Тест швидкості Інтернету

Ця програма для тестування швидкості забезпечує більше можливостей контролю над вашими тестами. Під цим ми маємо на увазі, що це може дозволити вам запланувати тести швидкості на майбутні дати, щоб знати, як швидкості змінюються в різний час доби. На додаток до цього, спосіб пропонування даних користувачам також є досить простим для розуміння. Додаток пропонує графік, в якому детально описується, як такі послуги, як електронна пошта, потокове передавання відео, ігри тощо, будуть працювати для вас при наявному з’єднанні з Інтернетом.

Кожне тестування швидкості, яке ви приймаєте, автоматично зберігається в журналі разом із детальним оглядом підключення на той момент. Як і більшість програм у цьому жанрі, SPEEDCHECK можна безкоштовно завантажити та підтримувати рекламу. Однак є покупки в додатках, які можуть видалити рекламу. На щастя, користувачі мають здійснити лише одноразовий платіж, і передплата не потрібна.

Завантажити тут: Google Play

найкращий додаток для перевірки швидкості Інтернету

5. Тест швидкості Інтернету та Wi-Fi за допомогою SpeedChecker

Ця програма може миттєво виміряти ваш Wi-Fi, а також швидкість мобільного передавання даних. Він може вимірювати швидкість до 1 Гбіт / с, тому, якщо у вас є швидше з’єднання, можливо, буде розумним скористатися іншою службою. На додаток до основних функцій тестування швидкості Інтернету, цей додаток також дозволяє вам визначати повільні або перевантажені мережі WiFi у вашому районі. Виробники додатків також надають вичерпну карту, що показує швидкість, яку бачать інші користувачі навколо вас.

Усі результати обмінюються колективно в одному місці, що дозволяє досить легко отримати доступ пізніше. Крім того, користувачі можуть ділитися результатами перевірки швидкості за допомогою програм обміну миттєвими повідомленнями. Цей додаток можна безкоштовно завантажити та містить рекламу / покупки в додатку. Більшість функцій програми можна використовувати без покупки в додатку, тому настійно рекомендуємо спробувати цю програму. Додаток працює з пристроями під управлінням Android 4.0.4 і новіших версій, таким чином охоплюючи широкий спектр старих пристроїв Android.

Завантажити тут: Google Play

найкращий додаток для перевірки швидкості Інтернету

6. Інтернет-вимірювач швидкості Lite

Хоча ця програма, можливо, більш проста, ніж інші програми для тестування швидкості Інтернету, вона виконує надзвичайно корисну функцію, тобто відображає швидкість підключення до Інтернету в будь-який час у рядку стану. Більше того, панель сповіщень показує обсяг даних, які мережа використовувала до цього часу у сеансі. Ідея цього додатка полягає в тому, щоб дати вам змогу миттєво перевірити швидкість вашого Інтернету без необхідності відкривати програму або торкатися віджета.

Відкривши сам додаток, ви побачите вичерпну історію використання Wi-Fi та стільникових даних за місяць, а також деталізуєте обсяг даних, якими користувався ваш пристрій за певний день. Додавання цих двох функцій, безсумнівно, зробило це одне з найкращих додатків для тестування швидкості Інтернету, яке зараз існує на ринку.

Незважаючи на те, що йому бракує з точки зору користувальницького інтерфейсу та привабливих функцій, програма з лишком компенсує це своїми функціями. Клієнтам рекомендується стежити за часом автономної роботи, оскільки програма працює у фоновому режимі. Інтернет-вимірювач швидкості Lite - це безкоштовне завантаження. Це повністю без реклами і не має покупок в додатку на борту.

Завантажити тут: Google Play

7. Метеор

Це ще один зручний додаток від творців opensignal.com, який пропонує детальну інформацію про широкий спектр метрик, пов’язаних з Інтернетом, включаючи швидкість завантаження / завантаження, затримку, швидкість потокової передачі тощо. Meteor також дозволяє перевірити швидкість та ефективність роботи Інтернету на основі вашого Інтернет-з'єднання, вибираючи такі популярні програми, як Facebook, Instagram, Twitter тощо. Багатозадачність є одним із основних моментів цього додатка, оскільки дозволяє тестувати швидкість шести різних додатків одночасно.

Дані, що відображаються в додатку, базуються на реальному використанні, а не на пікових швидкостях, які можуть грубо спотворити фактичну швидкість, яку ви отримуєте. Якщо ви перебуваєте на особливо нестабільному підключенні до Інтернету, програма пропонує тест швидкості Netflix або YouTube, який дозволяє миттєво дізнатись, чи підходить ваше з’єднання для потокового передавання на платформах. Якщо ви хочете отримати ще більшу аналітичність, програма може запропонувати ті самі тести для таких програм, як Waze, Uber, Google Maps, Street View тощо.

Meteor - це безкоштовне завантаження для пристроїв Android. У цьому додатку немає оголошень або покупок у додатку. Розробники згадують, що цей додаток буде працювати з пристроями під управлінням Android 4.1 та новіших версій.

Завантажити тут: Google Play

8. Індикатор швидкості

Ця програма працює подібно до Internet Speed ​​Meter Lite, але має дещо інший користувальницький інтерфейс. Що стосується функціональності, ця програма може надавати вам інформацію в режимі реального часу про ваш Wi-Fi або швидкість стільникового зв'язку в будь-який час. Існує також можливість мати стійкий вимірювач швидкості на панелі сповіщень, який розробники згадують як економний. Ви також отримуєте доступ до статистики використання додатків, допомагаючи зрозуміти, яка програма споживала більшу частину ваших даних за день.

Ця програма може працювати з усіма мережами, включаючи Wi-Fi, 5G, 4G LTE і навіть із увімкненим з’єднанням VPN. Тут також присутня пристойна функція моніторингу пропускної здатності, яка нагадує про досягнення певного порогу даних. Ви також можете вибрати відображення даних тесту швидкості Інтернету на панелі швидких налаштувань або навіть у формі плаваючого віджета на головному екрані. Додаток можна безкоштовно завантажити та має рекламу. Однак одноразова покупка в додатку може позбутися реклами. Індикатор швидкості працює з пристроями під управлінням Android 4.1 та новіших версій.

Завантажити тут: Google Play

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.