Як виправити LG G5, який не заряджається, та інші проблеми, пов’язані із заряджанням [Посібник з усунення несправностей]

Важливо, щоб ваш смартфон заряджався щоразу, коли ви підключаєте його, але здається, що є деякі власники LG G5 (# LGG5), які зараз мають справу з серйозною проблемою, оскільки їх пристрої не заряджаються.

LG-G5 - не заряджається

У цій публікації я розповім вам про усунення несправностей вашого G5, який не заряджається. Процедура, яку я цитував тут, базується на процедурах усунення несправностей, які ми використовуємо технічним спеціалістом, щоб спробувати вирішити подібні проблеми.

Як усунути неполадки, коли LG G5 не заряджається

Мета цього посібника з усунення несправностей - допомогти вам визначити, в чому полягає проблема вашого телефону. Як тільки ми знаємо проблему, ми зможемо сформулювати її рішення і, сподіваємось, виправити це без втручання технічного персоналу. Ось що вам потрібно зробити.

Крок 1: Визначте, чи все ще на телефоні залишився акумулятор

Коли ви підключаєте G5 і він не заряджається, спробуйте перевірити, чи все ще він увімкнений. Якщо так, спробуйте перевірити, чи не відстає, замерзає чи не реагує, оскільки це може бути причиною, чому він не заряджається.

Однак, якщо акумулятор повністю розрядився, залиште телефон підключеним до мережі на 10 хвилин і спробуйте увімкнути його. Якщо він не реагує, витягніть акумулятор і натисніть та утримуйте кнопку живлення протягом 30 секунд, щоб оновити пам’ять.

Крок 2: Перевірте зарядний пристрій на наявність ворсу, сміття та корозії

Якщо ця проблема трапилася з вами вперше, і немає очевидної причини або причини, є ймовірність, що це проблема із зарядним пристроєм. Справа в тому, що ми дійсно не можемо відкрити зарядний пристрій, щоб перевірити його компоненти. Отже, просто спробуйте оглянути порт, щоб побачити, чи немає сміття чи ворсу, які могли роз’їсти рецептори. Ви можете скористатися зубочисткою або наконечником Q, щоб очистити порт, якщо в ньому є сторонній предмет.

Крок 3: Перевірте USB-кабель на наявність обривів та зігнутих штифтів

Це дуже важливо, оскільки це єдине, що з'єднує адаптер живлення та ваш телефон. Було багато повідомлень про пошкоджені кабелі USB. Отже, фізично перевірте, чи не бачите ви ознак поломки.

Також перевірте, чи немає на обох кінцях ворсу чи сміття, і почистіть їх, якщо щось роз'їдає шпильки. Крім того, вам також доведеться перевірити, чи є зігнуті або неправильно вирівняні штифти. Ви можете випрямити їх, використовуючи предмети із загостреними кінцями.

Крок 4: Перевірте утиліту або порт USB на наявність сміття та неправильно вирівняних рецепторів

На що потрібно звернути увагу, це ворсинки, сміття або зігнуті шпильки. Для корозії ви можете скористатися q підказками для очищення, або струм стисненого повітря подбає про проблему.

Зігнуті шпильки можна випрямити зубочисткою або будь-яким загостреним матеріалом. Просто переконайтесь, що кожна шпилька знаходиться у своїх відповідних місцях.

Якщо це виглядає добре, підключіть кабель, щоб спробувати зарядити пристрій. Якщо він не реагує, спробуйте тримати телефон під певним кутом. Якщо порт вільний, кабель слід тримати під кутом, який забезпечує належний контакт з рецепторами.

Крок 5: Дозвольте уповноваженому техніку перевірити це за вами

Я розумію клопоти з походом в магазин, щоб пояснити проблему, і почекати годину-дві, поки технік тестує телефон і намагається перевірити, чи можна вирішити проблему.

Перші чотири кроки - це все, що вам потрібно зробити. Якщо проблема залишилася, то це може бути проблема з батареєю чи обладнанням.

Інші проблеми з живленням LG G5

Окрім проблем із заряджанням, вам слід знати й інші проблеми, пов’язані із зарядкою:

Повільна зарядка

Якщо ваш телефон заряджається повільніше, ніж зазвичай, і це трапляється вперше, спробуйте завантажити пристрій у безпечному режимі та зарядити звідти. Повільна зарядка може бути спричинена програмами, що працюють у фоновому режимі. Якщо телефон все ще повільно заряджається в безпечному режимі, скиньте його.

Зарядний пристрій відключається та підключається знову

Це, швидше за все, проблема зі слабким з’єднанням. Перевірте порт USB вашого пристрою, а потім порт зарядного пристрою. Спробуйте тримати телефон під певним кутом, доки зарядний пристрій підключено до мережі, щоб дізнатись, заряджається він якимось чином.

Не буде стягувати плату після оновлення плюс помилки

Що стосується цієї проблеми, це може бути проблема з прошивкою, оскільки вона запустилася після оновлення. Важко визначити проблему, насправді, тому краще виконати генеральне скидання та перевірити, чи це має значення.
  1. Натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та живлення. (Дотримуйтесь порядку натискання клавіш, щоб уникнути нормального завантаження пристрою в цей час.)
  2. Коли відображається логотип LG, швидко відпустіть клавішу живлення, але утримуйте її знову, утримуючи клавішу зменшення гучності .
  3. Коли з'явиться повідомлення "Скидання заводських налаштувань" , натисніть кнопку зменшення гучності, щоб виділити Так.
  4. Натисніть клавішу живлення, щоб підтвердити скидання.
  5. Коли з’явиться запит "Видалити всі дані користувача та відновити налаштування за замовчуванням", використовуйте клавішу зменшення гучності, щоб виділити Так .
  6. Натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити свою дію.
Якщо скидання не може вирішити проблему, вам слід дозволити техніку перевірити це для вас, щоб він міг виконати подальше усунення несправностей.