Як виправити проблеми з оновленням програмного забезпечення Samsung Galaxy S5

Якщо ви могли помітити, що сьогодні на ринку представлені різні версії Android. Остання версія, яка виходить зараз, - Lollipop, тоді як попередня - KitKat. Причиною цього є те, що Google постійно вдосконалює екосистему Android, щоб покращити її. Це також причина, чому ви іноді отримуєте повідомлення про оновлення телефону Samsung # GalaxyS5. Однак іноді не все йде гладко, оскільки може виникнути проблема з помилкою оновлення програмного забезпечення # S5.

Samsung Galaxy S5

Цю проблему ми вирішимо сьогодні, коли ми розглянемо п’ять проблем, надісланих нам читачами, які звертаються за нашою допомогою.

Якщо у вас є Galaxy S5 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.

Окрім надсилання електронного листа, ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

Помилка оновлення програмного забезпечення S5

Проблема: Привіт, нещодавно я купив (на ebay) 2-денний повернутий Verizon Samsung S5 з Android 4.3. Телефон працює нормально, але, коли я намагаюся оновити програмне забезпечення, він завантажується нормально і намагається встановити, але встановлення не вдається. Я спробував зробити оновлення через систему Samsung Kies, але, схоже, телефон не розпізнав. Крім того, (не знаю, чи пов’язано це) у розділі “Про телефон” багато елементів є неактивними. Дякую!

Рішення: Оскільки ваш телефон може завантажити оновлення, він все ще працює на своєму програмному забезпеченні, що є гарним знаком, оскільки це полегшує оновлення програмного забезпечення. Ви випадково перевіряли, чи не з'являється на екрані повідомлення про помилку під час спроби встановити програмне забезпечення? Це повідомлення про помилку важливо, оскільки воно дає нам підказку щодо того, в чому саме полягає проблема.

У будь-якому випадку, оскільки ви не згадали, яке повідомлення про помилку, спробуйте спочатку створити резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування. Після завершення скидання до заводських налаштувань продовжте завантаження оновлення програмного забезпечення ще раз.

Якщо оновлення OTA не вдається, продовжуйте використовувати Kies. Зверніть увагу, що для того, щоб Kies виявив ваш телефон, слід використовувати шнур USB, який, як відомо, працює. Спробуйте підключити телефон до різних портів USB на комп’ютері, доки Kies його не розпізнає.

Якщо можливо, спробуйте встановити Kies на інший комп’ютер, а потім підключіть телефон до нього за допомогою USB-кабелю. Якщо ваш телефон буде виявлено, вам буде запропоновано оновити нове програмне забезпечення.

S5 не завантажується після оновлення програмного забезпечення

Проблема: Привіт, нещодавно я оновив свій S5 до Lollipop, і тепер він не буде повністю завантажений. Він включається і потрапляє до логотипу AT&T, а потім просто замерзає. Я спробував зробити м'який скидання, я спробував стерти розділ кеш-пам’яті, і я спробував здійснити повне відновлення. Нічого не працює. Я намагався перевести його в безпечний режим, як пропонується у вашому дописі, але я не думаю, що він завантажується досить далеко, щоб це працювало. Чи є у вас інші пропозиції?

Рішення: ось що вам потрібно зробити. Вийміть батарею та карту microSD телефону (якщо вона встановлена). Натисніть і утримуйте кнопку живлення принаймні хвилину, а потім знову встановіть акумулятор (просто спочатку не виймайте microSD). Ця процедура усуває залишки заряду на телефоні та очищає оперативну пам’ять телефону. Увімкніть телефон.

Якщо ваш телефон все ще застряг у логотипі AT&T, наступним кроком є ​​використання Kies для вирішення проблеми. Встановіть останню версію Kies на свій комп’ютер. Підключіть телефон до комп’ютера за допомогою USB-кабелю, який, як відомо, працює. Увімкніть телефон. Якщо Kies може виявити ваш телефон, можливо, вам доведеться виконати екстрене відновлення мікропрограми. Перш ніж робити це, обов’язково зробіть резервну копію даних телефону.

Якщо Kies не виявляє ваш телефон, ваш останній варіант - перепрошити пристрій за допомогою Odin. Це не підтримується процедурою Samsung, і її доведеться виконувати вручну. Інструкції щодо цього можна знайти на декількох популярних форумах Android в Інтернеті.

S5 не продовжує оновлення програмного забезпечення

Проблема: Повідомлення на телефоні на спадному екрані завдання має пункт - Доступне оновлення програмного забезпечення. Торкніться, щоб встановити нове оновлення. Після натискання телефон відображає Підготовка телефону до оновлення з обертанням піктограми обробки. Але це ніколи не переходить до наступного кроку. Потрібно натиснути кнопку назад, щоб вийти, але оновлення ніколи не завершується. Завдання залишається на розкривному екрані завдання. Не маю уявлення, що він намагається оновити. Допоможіть, будь ласка.

Рішення: Щоб ваш телефон належним чином отримував оновлення, спочатку переконайтеся, що він підключений до стабільного Інтернет-з’єднання. Наскільки це можливо, використовуйте з’єднання Wi-Fi під час отримання оновлення, тому вам не доведеться використовувати будь-який розподіл даних. Якщо у вашому з’єднанні Wi-Fi виникає проблема або сигнал Wi-Fi недоступний, ви можете вибрати мобільне з’єднання для передачі даних.

Переконавшись, що з’єднання з Інтернетом стабільне, але оновлення не продовжується, спробуйте стерти розділ кешу телефону. Це видаляє будь-які тимчасові дані, збережені у вашому телефоні, які можуть спричинити проблему.

Нарешті, якщо вищевказані кроки з усунення несправностей не вдаються, настав час зробити резервну копію даних телефону та виконати заводські скидання. Після закінчення заводських налаштувань ще раз перевірте оновлення програмного забезпечення та встановіть його.

S5 Не вдається завантажити оновлення Lollipop

Проблема: Не вдається завантажити оновлення Lollipop. Спробував 3 рази та зробив скидання до заводських налаштувань, і все одно не завантажується. Будь-які пропозиції. Наш інший телефон (точно такий же телефон і послуга) з першої спроби зміг без проблем оновити. Телефон, який оновив інформацію: Версія програмного забезпечення: G900PVPU3BOF6, Android версії 5.0 Телефон, який не оновлює інформацію: Версія програмного забезпечення: G900PVPU1ANE5, Android версії 4.4.2. Чи можете ви щось підказати?

Рішення:   Перше, що вам потрібно перевірити у виданні цього типу, коли телефон не завантажує оновлення програмного забезпечення, - це переконатися, що 1) ваш телефон не вкорінений і 2) ваш телефон все ще працює на прошивці. Якщо ваш телефон не відповідає жодній із двох перерахованих умов, ви не зможете отримувати офіційні оновлення.

Однак, якщо ваш телефон відповідає обом умовам, спробуйте отримати оновлення Lollipop за допомогою Kies. Встановіть останню версію Kies на свій комп'ютер, а потім підключіть телефон за допомогою USB-кабелю. Як тільки Kies виявить ваш телефон, вам буде запропоновано нове оновлення програмного забезпечення. Просто дотримуйтесь інструкцій, що відображаються на екрані, щоб оновити пристрій.

Взаємодіяти з нами

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші питання. Зв’яжіться з нами, використовуючи цю форму. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.