Прості кроки для перегляду або трансляції Netflix на Xbox One

Незважаючи на те, що консоль Xbox One, зрозуміло, розроблена для ігор, вона також пропонує інші варіанти, щоб розважати користувачів, таких як перегляд фільмів Netflix у перервах між іграми.

Перш ніж ви зможете використовувати Netflix, ви хочете переконатися, що ви відповідаєте деяким вимогам. Цей короткий посібник проведе вас через усе необхідне, щоб допомогти вам налаштувати консоль для Netflix.

Речі, які вам знадобляться перед тим, як отримати Netflix

Для використання Netflix на консолі потрібно кілька речей. Перегляньте наведені нижче пункти.

Обліковий запис Xbox Live.

Якщо ви новачок на консолі Xbox One, незабаром зрозумієте, що активна передплата на Xbox Live набагато цікавіша. Однак, що стосується перегляду Netflix, вам не потрібно купувати Xbox Live Gold. Все, що вам потрібно, це обліковий запис Microsoft або Xbox Live, увійдіть до нього, а потім завантажте програму Netflix.

Якщо у вас немає облікового запису Microsoft або облікового запису Xbox Live, відвідайте офіційний сайт Xbox, щоб створити його.

Пристойна швидкість Інтернету.

Netflix може працювати, навіть якщо у вас лише 3 Мбіт / с, але роздільна здатність ваших відео буде далеко не хорошою. Якщо ви хочете дивитись свої шоу Netflix у більш високій роздільній здатності, такі як HD або Ultra HD, рекомендуємо, щоб швидкість вашого Інтернету була не менше 20 Мбіт / с. Все, що нижче за це, може вплинути на якість відео під час потокового передавання, особливо якщо в мережі одночасно використовується кілька пристроїв.

Обліковий запис Netflix.

Ще одна важлива вимога, яку ви повинні мати, - це, звичайно, активна передплата на Netflix. Якщо ви новачок у Netflix або в цілому в Інтернеті, це означає, що вам доведеться інвестувати в підписку на Netflix поверх існуючої передплати на Xbox Live (якщо ви вирішили придбати Xbox Live Gold).

Якщо у вас ще немає облікового запису Netflix, ви можете спробувати їх безкоштовну 30-денну пробну версію. Це дасть вам знати, якщо ви вважаєте, що їхні послуги того варті. Ви можете створити свій обліковий запис на їх офіційній сторінці реєстрації на Netflix. Спробуйте створити свій обліковий запис за допомогою телефону або комп’ютера, оскільки це набагато швидше, ніж на Xbox One.

Як транслювати Netflix на Xbox One

Потрібний час: 10 хвилин

Перегляд Netflix на вашому Xbox One легко. Виконайте наведені нижче дії.

 1. Увійдіть у свій обліковий запис Xbox Live.

  Переконайтеся, що ваш Xbox One підключений до Інтернету, а ваш обліковий запис Xbox Live увійшов.

 2. Встановіть додаток Netflix.

  Відкрийте магазин ігор Xbox і завантажте звідти Netflix. Просто виберіть у меню вкладку Магазин , відкрийте Додатки, знайдіть і виберіть Netflix та встановіть його.

 3. Увійдіть у свій обліковий запис Netflix.

  Додавши програму Netflix, увійдіть у свій обліковий запис Netflix.

 4. Почніть переглядати Netflix.

  Після входу в систему ви можете почати знаходити потрібні шоу.

Додайте програму Netflix на головний екран

Якщо ви регулярно переглядаєте Netflix на консолі Xbox One, радимо зберігати програму на головному екрані. Це полегшує завантаження його наступного разу, коли ви захочете охолодити.

Щоб додати програму Netflix на головний екран:

 1. Перейдіть у розділ Мої ігри та програми.
 2. Натисніть кнопку A на контролері.
 3. Виділіть піктограму програми Netflix і натисніть кнопку Меню .
 4. Угорі меню, що з’явиться, ви побачите Додати до групи . Якщо у вас не створено жодної групи, він попросить вас створити її. Якщо у вас вже є групи, це дасть можливість або створити нову, або додати Netflix до існуючої.

Якщо ви хочете створити нову групу, з’явиться поле введення тексту. Ви можете залишити налаштування за замовчуванням або змінити його на нове.

Коли ви перейдете до Мої ігри та програми, ви побачите свою нову групу у верхній частині правої колонки .

Пропоновані показники:

 • Прості способи перезавантажити (перезапустити) або вимкнути Xbox One
 • Легке виправлення для Xbox One із застрягшим випуском диска (дисковод не відкриватиметься)
 • Як виправити Xbox One не вдається підключитися до Wi-Fi | Wi-Fi не працює
 • Як виправити Xbox One не читатиме диск або помилку диска

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.